|
Albanët |
0 - 5 |
Valbona |
06-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
4 - 0 |
Albanët |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 0 |
Albanët |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
1 - 2 |
Veleçiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
4 - 1 |
Albanët |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
1 - 3 |
Murlani |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Albanët |
27-09-2023 15:00 |
Turi i Pare Paraeliminatore |
|
Iliria |
0 - 0 |
Veleçiku |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
4 - 0 |
Iliria |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Naftëtari |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 2 |
Iliria |
24-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Iliria |
27-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Gramshi |
20-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 0 |
KF Ada |
06-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Gramshi |
30-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 0 |
Shënkolli |
23-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
1 - 0 |
Gramshi |
16-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
4 - 0 |
FK Elbasani |
02-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Klosi |
1 - 3 |
Gramshi |
26-09-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
18-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shkumbini |
8 - 1 |
Gramshi |
01-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Iliria |
28-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Gramshi |
17-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
KF Ada |
05-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Sopoti |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Klosi |
1 - 1 |
Gramshi |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Mirdita |
06-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Gramshi |
13-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
0 - 3 |
Shkumbini |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
3 - 2 |
Vora |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Shënkolli |
4 - 1 |
Iliria |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Iliria |
1 - 0 |
Burreli |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Iliria |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Vora |
2 - 0 |
Iliria |
13-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Iliria |
1 - 0 |
Shënkolli |
31-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 1 |
Iliria |
17-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Iliria |
3 - 1 |
Veleçiku |
02-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Iliria |
23-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Iliria |
10-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Burreli |
06-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Dinamo City |
15-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
08-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Veleçiku |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Erzeni |
20-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Erzeni |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
22-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Iliria |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kastrioti |
16-05-2018 17:00 |
Finale Kategoria e Pare 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Egnatia |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Besëlidhja |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Kastrioti |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Erzeni |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Dinamo City |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Kastrioti |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Kastrioti |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Besa |
24-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Kastrioti |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Dinamo City |
11-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Kastrioti |
05-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tërbuni |
29-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vllaznia B |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Kastrioti |
17-12-2017 12:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Burreli |
09-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Erzeni |
26-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besëlidhja |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Kastrioti |
29-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Kastrioti |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Kastrioti |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Egnatia |
23-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Kastrioti |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Vllaznia |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
3 - 0 |
Kastrioti |
13-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Besa |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Kastrioti |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Iliria |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
1 - 0 |
Kastrioti |
01-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Iliria |
1 - 0 |
Kastrioti |
11-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Shënkolli |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 3 |
Kastrioti |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
FK Kamza |
12-02-2017 13:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Kastrioti |
05-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |