|
Korabi |
3 - 1 |
Erzeni |
20-03-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Korabi |
13-03-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
5 - 0 |
AF Elbasani |
28-02-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Teuta |
07-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Korabi |
19-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Korabi |
13-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Partizani |
29-11-2023 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
0 - 4 |
Vora |
14-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Korabi |
08-11-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Korabi |
25-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
8 - 4 |
Kukësi |
16-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Elbasani |
1 - 3 |
Korabi |
11-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Tirana |
04-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
5 - 6 |
Korabi |
25-09-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Lushnja |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
1 - 2 |
Vora |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
3 - 2 |
Kastrioti |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Korabi |
08-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Apolonia |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Korabi |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Korabi |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Korabi |
5 - 4 |
Besa |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Devolli |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Iliria |
10 - 4 |
Bulqiza |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
1 - 2 |
Gramshi |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Bulqiza |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
1 - 3 |
Sopoti |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
2 - 3 |
Bulqiza |
10-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
4 - 3 |
Shënkolli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 0 |
Bulqiza |
12-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
1 - 4 |
Veleçiku |
04-03-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
4 - 0 |
Bulqiza |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
1 - 2 |
Naftëtari |
18-02-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
2 - 1 |
Iliria |
11-02-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Bulqiza |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 5 |
Valbona |
28-01-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
6 - 0 |
Bulqiza |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
3 - 0 |
KF Ada |
13-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Bulqiza |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
3 - 1 |
K.F Murlani |
22-10-2022 12:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Bulqiza |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 4 |
Vora |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Tirana |
2 - 0 |
Korabi |
04-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
3 - 3 |
Vllaznia |
20-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Korabi |
13-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Apolonia |
08-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Bulqiza |
0 - 15 |
Veleçiku |
23-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
Bulqiza |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
5 - 1 |
Internacional Tirana |
02-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 3 |
Bulqiza |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
1 - 4 |
K.F Murlani |
12-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Bulqiza |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
2 - 0 |
KF Klosi |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
4 - 2 |
Bulqiza |
19-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
2 - 1 |
Iliria |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
1 - 4 |
Oriku |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Vora |
5 - 2 |
A.F.Bajrami |
12-06-2021 10:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Shkendia B |
0 - 6 |
Vora |
09-06-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Tirana U19/B |
2 - 3 |
Vora |
30-05-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
2 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
27-05-2021 16:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
FC Kinostudio |
1 - 3 |
Vora |
23-05-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
1 - 3 |
Durrësi 04 |
19-05-2021 16:30 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Tirana U19/B |
1 - 5 |
Vora |
12-05-2021 10:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
2 - 1 |
Durrësi 04 |
02-05-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
FC Kinostudio |
2 - 2 |
Vora |
29-04-2021 18:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
7 - 1 |
A.F.Bajrami |
23-04-2021 10:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Shkendia B |
0 - 1 |
Vora |
10-04-2021 15:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
3 - 0 |
Sopoti |
03-04-2021 13:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
JA Tirana |
1 - 2 |
Vora |
31-03-2021 09:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
2 - 3 |
Football Republic U19/B |
28-03-2021 14:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
2 - 0 |
Tirana U19/B |
20-03-2021 15:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Durrësi 04 |
0 - 0 |
Vora |
06-03-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
4 - 0 |
FC Kinostudio |
27-02-2021 14:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
A.F.Bajrami |
0 - 7 |
Vora |
21-02-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 6 |
Vora |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
2 - 2 |
Shkendia B |
18-12-2020 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Sopoti |
3 - 5 |
Vora |
13-12-2020 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Vora |
10 - 2 |
JA Tirana |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Football Republic U19/B |
0 - 2 |
Vora |
30-11-2020 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Internacional Tirana |
3 - 0 |
Vora |
09-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
FK Korabi U19 |
1 - 1 |
KF Tirana U19 |
21-02-2020 13:00 |
Mosha U-19 2020 faza katert |
|
Shkendia U19 A |
0 - 2 |
FK Korabi U19 |
21-02-2020 11:30 |
Mosha U-19 2020 faza katert |
|
FK Korabi U19 |
3 - 1 |
FK Kamza |
08-02-2020 13:30 |
Mosha U-19 2020 faza katert |
|
Korabi |
2 - 2 |
Kastrioti |
01-04-2018 12:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Brians |
3 - 0 |
Korabi |
28-03-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
11-03-2018 11:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-03-2018 11:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Korabi |
25-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Shkendia B |
2 - 0 |
Korabi |
10-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Brians |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Korabi |
10-12-2017 12:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
1 - 0 |
KF Shkodra |
19-11-2017 12:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
1 - 3 |
Burreli |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
1 - 4 |
Shkendia B |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Kastrioti |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Burreli |
07-05-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Iliria |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Brians |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Burreli |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Veleçiku |
6 - 0 |
Korabi |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Korabi |
0 - 5 |
Shkendia B |
04-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
01-03-2017 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Iliria |
4 - 3 |
Korabi |
18-12-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Brians |
3 - 0 |
Korabi |
03-12-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Korabi |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Korabi |
0 - 7 |
Akademia AAS |
13-11-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |
|
Korabi |
0 - 3 |
Veleçiku |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Pare A 16/17 |