|
Pepa |
9 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
08-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-17 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 5 |
JA Tirana |
08-05-2022 15:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 4 |
AF Shqiponjat 2017 |
04-05-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Studenti |
4 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
30-04-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
4 - 1 |
Shkëndija Dr. |
23-04-2022 13:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Shkendia B |
1 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
18-04-2022 17:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 5 |
Dinamo City |
10-04-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Football Republic |
2 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
02-04-2022 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 6 |
Kinostudio |
19-03-2022 11:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U17/B |
4 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
12-03-2022 11:30 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
1 - 3 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
06-03-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 2 |
Studenti |
03-03-2022 17:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Triumph |
4 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
26-02-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
2 - 1 |
Akademia Futbollit U17/B |
23-02-2022 16:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Partizani |
8 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
19-02-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 2 |
Shkendia B |
16-02-2022 17:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
3 - 1 |
Erzeni |
06-02-2022 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 3 |
Dinamo City |
23-12-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Erzeni |
19-12-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U17/B |
2 - 2 |
Erzeni |
05-12-2021 14:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 3 |
FC Internacional Tirana U-17 B |
29-11-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
AF Triumph |
8 - 0 |
Erzeni |
20-11-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Akademia Futbollit U17/B |
14-11-2021 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Erzeni |
05-11-2021 12:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
JA Tirana |
31-10-2021 10:00 |
U-17 Pare B 21/22 |
|
Teuta U15 |
2 - 0 |
D04 U15 |
20-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
D04 U15 |
7 - 6 |
Koral Sport U15 |
16-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
D04 U15 |
7 - 1 |
Adriatik Sport U15 |
11-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
FK Sukthi |
1 - 4 |
D04 U15 |
29-05-2021 10:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
3 - 1 |
Teuta |
22-05-2021 11:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15/D |
0 - 3 |
D04 |
15-05-2021 17:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
0 - 3 |
Shqiponja e Agimit |
09-05-2021 12:00 |
U15 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
0 - 1 |
D04 |
01-05-2021 09:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
0 - 1 |
Durresi 11 |
17-04-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
1 - 0 |
Juvenilia |
28-03-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 U15 |
2 - 2 |
FK Sukthi |
14-03-2021 15:00 |
U15 Grupi A |
|
Teuta U15 |
1 - 0 |
D04 U15 |
07-03-2021 09:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
2 - 3 |
Teuta U15/D |
27-02-2021 16:30 |
U15 Grupi A |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 2 |
D04 U15 |
21-02-2021 16:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 U15 |
6 - 0 |
Besa Elite U15 |
30-01-2021 14:00 |
U15 Grupi A |
|
Durresi 11 U15 |
1 - 3 |
D04 U15 |
23-01-2021 08:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 |
1 - 1 |
Koral Sport U9-A |
19-12-2020 14:00 |
U15 Grupi A |
|
Juvenilia |
0 - 3 |
D04 |
05-12-2020 08:00 |
U15 Grupi A |
|
D04 U15 |
0 - 1 |
Shqiponjat 2017 U15 |
21-07-2020 18:30 |
U15 PLAYOFF |
|
Teuta U15/E |
2 - 3 |
D04 U15 |
15-07-2020 18:00 |
U15 PLAYOFF |
|
D04 U15 |
3 - 1 |
Adriatik Sport U15 |
11-07-2020 19:00 |
U15 PLAYOFF |
|
Shqiponjat 2017 U15 |
2 - 1 |
D04 U15 |
26-06-2020 16:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U15 |
1 - 2 |
D04 U15 |
21-06-2020 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
5 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
08-06-2020 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15-A |
0 - 0 |
Teuta U15/F |
17-06-2020 08:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U15/D |
3 - 0 |
D04 U15-A |
12-06-2020 15:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
D04 U15-A |
0 - 4 |
Arena Shijak U15 |
23-02-2020 15:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U15/A |
1 - 4 |
D04 U15-A |
09-02-2020 12:00 |
Kampionati U15/B |
|
D04 U15-A |
3 - 0 |
Kastrioti U15 |
08-02-2020 12:00 |
Kampionati U15/B |
|
Djemte e Detit U15 |
1 - 4 |
D04 U15-A |
02-02-2020 14:00 |
Kampionati U15/B |
|
D04 U15-A |
1 - 3 |
Koral Sport U15 |
18-12-2019 15:30 |
Kampionati U15/B |
|
D04 U15-A |
4 - 0 |
Teuta U15/F |
25-11-2019 16:00 |
Kampionati U15/B |
|
Teuta U15/D |
2 - 0 |
D04 U15-A |
15-11-2019 18:00 |
Kampionati U15/B |
|
D04 U15-A |
1 - 3 |
Adriatik Sport U15 |
09-11-2019 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Djemte e Detit U15-A |
0 - 8 |
D04 U15-A |
02-11-2019 10:00 |
Kampionati U15/B |
|
D04 U15-A |
1 - 4 |
Arena Shijak U15 |
26-10-2019 09:00 |
Kampionati U15/B |
|
D04 U13 |
1 - 2 |
Arena Shijak U13 |
12-06-2019 16:00 |
U13 Play-Off |
|
D04 U13 |
3 - 0 |
Sukthi U13/B |
08-06-2019 18:00 |
U13 Play-Off |
|
KF Erzeni U13/A |
4 - 1 |
D04 U13-A |
19-05-2018 10:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
1 - 4 |
Teuta U13/B |
12-05-2018 08:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Teuta/2 U13 |
2 - 0 |
D04 U13-A |
05-05-2018 17:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
0 - 3 |
Drenica U13 |
28-04-2018 13:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Besa U13/B |
0 - 3 |
D04 U13-A |
21-04-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
0 - 3 |
Adriatik Sport U13 |
14-04-2018 15:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
1 - 2 |
Shqiponjat 2017 U13 |
09-04-2018 13:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
Koral Sport U13/A |
0 - 4 |
D04 U13-A |
02-04-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
1 - 0 |
Juvenilia U13 |
17-03-2018 09:00 |
Kampionati U13/B Faza e dyte |
|
D04 U13-A |
2 - 3 |
Drenica U13 |
05-03-2018 16:00 |
Kampionati U13/B |
|
D04 U13-A |
0 - 1 |
Adriatik Sport U13 |
03-03-2018 15:00 |
Kampionati U13/B |
|
Koral Sport U13/A |
6 - 0 |
D04 U13-A |
18-11-2017 14:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta/1 U11 |
4 - 2 |
D04 U11 |
17-06-2017 18:30 |
U11 Play-Off 16/17 |
|
D04 U11 |
4 - 5 |
Besa U11 |
22-04-2017 16:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Juvenilia U11/A |
05-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |