|
Butrinti |
1 - 3 |
Pogradeci |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Oriku |
2 - 1 |
Butrinti |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Butrinti |
4 - 1 |
Maliqi |
03-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Butrinti |
25-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Butrinti |
6 - 0 |
Kelcyra |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
1 - 0 |
Butrinti |
11-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Besa |
3 - 0 |
Burreli |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Besa |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 1 |
Oriku |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Besa |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 2 |
Besa |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
5 - 1 |
Turbina |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 4 |
Flamurtari |
27-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Besa |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
12-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Skënderbeu |
20-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Besa |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 2 |
Dinamo City |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
Lushnja |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 4 |
Besa |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
01-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
19-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Besa |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tomori |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besa |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Turbina |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 3 |
Butrinti |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
3 - 2 |
Besëlidhja |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Butrinti |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Butrinti |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Tomori |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Butrinti |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
4 - 0 |
Maliqi |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
1 - 2 |
Butrinti |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Apolonia |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Butrinti |
23-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
4 - 1 |
Butrinti |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Lushnja |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Butrinti |
05-02-2022 14:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 2 |
Korabi |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
4 - 1 |
Shkumbini |
22-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Shkumbini |
15-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Shkumbini |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Bylis |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 2 |
Besa |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
5 - 2 |
Shkumbini |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 5 |
Tomori |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Shkumbini |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
3 - 1 |
Maliqi |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
3 - 2 |
Erzeni |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Shkumbini |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Vora |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Shkumbini |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Besa |
3 - 2 |
Pogradeci |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Devolli |
2 - 3 |
Besa |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
0 - 2 |
Pogradeci |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 3 |
Apolonia |
16-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Besa |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
0 - 0 |
Iliria |
01-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 0 |
Oriku |
08-12-2019 13:30 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
3 - 0 |
Devolli |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Besa |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 3 |
Shënkolli |
26-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Besa |
19-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 1 |
Turbina |
05-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Besa |
28-09-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
2 - 0 |
FK Elbasani |
21-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Besa |
14-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
0 - 2 |
Skënderbeu |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Besa |
2 - 0 |
Egnatia |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Besa |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Besa |
19-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
2 - 3 |
Oriku |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Besa |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
3 - 1 |
Egnatia |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
0 - 1 |
Bylis |
13-04-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Oriku |
0 - 1 |
Besa |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
3 - 1 |
Lushnja |
16-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
2 - 0 |
Turbina |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Besa |
17-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
3 - 2 |
Egnatia |
09-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Besa |
02-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
0 - 0 |
Oriku |
22-12-2018 13:30 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Besa |
16-12-2018 13:30 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
08-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Besa |
01-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
1 - 1 |
Pogradeci |
25-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Besa |
10-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
1 - 0 |
Lushnja |
04-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Besa |
27-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
1 - 0 |
FK Elbasani |
20-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Besa |
23-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Besa |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
3 - 1 |
Vllaznia B |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
21-04-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Besa |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
3 - 0 |
Korabi |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Vllaznia B |
3 - 3 |
Besa |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
2 - 2 |
Burreli |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
1 - 0 |
Tërbuni |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
2 - 1 |
Korabi |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
0 - 0 |
Vllaznia B |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besa |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Besa |
28-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Tomori |
23-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Naftëtari |
16-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Tomori |
09-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tomori |
25-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Shënkolli |
18-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Tomori |
04-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Tirana |
28-10-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Bylis |
20-10-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Tomori |
14-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Shkumbini |
30-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Tomori |
23-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Pogradeci |
16-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Tomori |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Burreli |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Burreli |
3 - 1 |
Shënkolli |
29-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Burreli |
14-04-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Burreli |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Burreli |
20-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Burreli |
1 - 2 |
FK Kamza |
11-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Burreli |
1 - 1 |
FK Kamza |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
27-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 3 |
Kastrioti |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 1 |
Burreli |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Burreli |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Burreli |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Besëlidhja |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Burreli |
05-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
4 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Tërbuni |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 1 |
Burreli |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Shënkolli |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Iliria |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
3 - 1 |
Kastrioti |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |