|
Delvina |
3 - 0 |
Maliqi |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
4 - 1 |
Kelcyra |
03-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
1 - 2 |
AF Luftëtari |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Devolli |
1 - 1 |
Delvina |
11-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Butrinti |
17-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
AF Luftëtari |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Oriku |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Maliqi |
2 - 3 |
AF Luftëtari |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Shkumbini |
12-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
AF Luftëtari |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 0 |
Turbina |
29-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Devolli |
2 - 2 |
AF Luftëtari |
08-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 1 |
Delvina |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
1 - 2 |
AF Luftëtari |
24-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
AF Luftëtari |
17-10-2023 13:00 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Delvina |
30-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Maliqi |
4 - 1 |
Albpetrol |
23-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 4 |
AF Elbasani |
16-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Pogradeci |
7 - 0 |
Albpetrol |
09-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
AF Luftetari |
02-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Tepelena |
1 - 0 |
Albpetrol |
19-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 2 |
Labëria |
12-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Albpetrol |
05-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Devolli |
25-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
Memaliaj |
19-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Butrinti |
15-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Delvina |
2 - 0 |
Albpetrol |
05-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
Maliqi |
29-01-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Përmeti |
2 - 2 |
Adriatiku |
16-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Përmeti |
5 - 2 |
FK Skrapari |
01-12-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Përmeti |
2 - 3 |
Basania & AM |
24-11-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Sopoti |
3 - 0 |
Iliria |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 1 |
KF Ada |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 4 |
Oriku |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
2 - 2 |
Iliria |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Gramshi |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 2 |
Veleçiku |
19-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Klosi |
0 - 2 |
Iliria |
12-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 0 |
KF Ada |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Iliria |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
5 - 0 |
Internacional Tirana |
19-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
2 - 1 |
Iliria |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Veleçiku |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
0 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
04-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
6 - 1 |
Internacional Tirana |
27-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Luz i Vogël 2008 |
20-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
K.F Murlani |
06-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Luz i Vogël 2008 |
31-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
KF Klosi |
23-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
02-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Oriku |
26-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
18-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 4 |
Teuta |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
11-09-2021 15:30 |
Kupa- Faza Paraelim. 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Korabi |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Besëlidhja |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
0 - 3 |
Erzeni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Vora |
03-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Erzeni |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Oriku |
13-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Erzeni |
07-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Burreli |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Erzeni |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Partizani B |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vora |
0 - 0 |
Erzeni |
29-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Veleçiku |
21-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Erzeni |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Dinamo City |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Erzeni |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Veleçiku |
25-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
0 - 1 |
Dinamo City |
11-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Egnatia |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Dinamo City |
20-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Burreli |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Dinamo City |
07-03-2020 14:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Dinamo City |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Dinamo City |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Korabi |
09-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Dinamo City |
02-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Egnatia |
26-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Kastrioti |
15-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
1 - 2 |
Besëlidhja |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Besëlidhja |
02-11-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
27-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Veleçiku |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Egnatia |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Besëlidhja |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Korabi |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Vllaznia |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Besëlidhja |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Korabi |
0 - 1 |
Besëlidhja |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Besëlidhja |
31-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
03-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
24-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Vora |
10-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Besëlidhja |
02-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Besëlidhja |
15-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
24-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
10-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Iliria |
03-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
1 - 3 |
Besëlidhja |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Shënkolli |
20-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Vllaznia |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Veleçiku |
22-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besëlidhja |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Skënderbeu |
22-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Besëlidhja |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Dinamo City |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Egnatia |
21-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Besëlidhja |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Erzeni |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Besëlidhja |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Besëlidhja |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Kastrioti |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Dinamo City |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besëlidhja |
24-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Kastrioti |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Besëlidhja |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Egnatia |
03-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
28-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Erzeni |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Besëlidhja |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besëlidhja |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Vllaznia B |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Besëlidhja |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
01-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Besa |
23-09-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Tërbuni |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Besëlidhja |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Skënderbeu |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Shënkolli |
0 - 2 |
Besëlidhja |
13-09-2017 16:05 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Besa |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
1 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
1 - 0 |
Kastrioti |
01-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 1 |
Besa |
11-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 2 |
Erzeni |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Besa |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 2 |
Besa |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
2 - 0 |
Shënkolli |
17-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Besa |
10-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 2 |
FK Kamza |
04-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besa |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
2 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Tërbuni |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Iliria |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 1 |
Burreli |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Besa |
01-10-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 1 |
Besëlidhja |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
Besa |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Besa |
1 - 1 |
Tërbuni |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Luz i Vogël 2008 |
4 - 1 |
Shënkolli |
08-05-2016 17:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
01-05-2016 17:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Egnatia |
24-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Sukthi |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
17-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Gramshi |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Tirana U19/A |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
03-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Albpetrol |
20-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Kevitan |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 2 |
Vora |
06-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Partizani B |
5 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
28-02-2016 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
21-02-2016 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |