|
AF Luftëtari |
4 - 0 |
Maliqi |
07-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
AF Luftëtari |
31-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Kelcyra |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
0 - 1 |
AF Luftëtari |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 0 |
Devolli |
25-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 1 |
Labëria |
11-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Butrinti |
17-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
AF Luftëtari |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Oriku |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Maliqi |
2 - 3 |
AF Luftëtari |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Shkumbini |
12-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
AF Luftëtari |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 0 |
Turbina |
29-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Devolli |
2 - 2 |
AF Luftëtari |
08-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 1 |
Delvina |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
1 - 2 |
AF Luftëtari |
24-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
AF Luftëtari |
17-10-2023 13:00 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
AF Luftetari |
04-05-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
5 - 2 |
Devolli |
30-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
0 - 1 |
Tepelena |
23-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
3 - 0 |
AF Luftetari |
16-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
3 - 1 |
Shkumbini |
09-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
AF Luftetari |
02-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
3 - 0 |
Memaliaj |
19-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
AF Luftetari |
12-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
3 - 0 |
Delvina |
05-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Maliqi |
2 - 1 |
AF Luftetari |
26-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
0 - 3 |
AF Elbasani |
19-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
0 - 3 |
Pogradeci |
12-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Devolli |
4 - 1 |
AF Luftetari |
05-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Tepelena |
0 - 1 |
AF Luftetari |
29-01-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Oriku |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
5 - 0 |
Lushnja |
10-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Tërbuni |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
Lushnja |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Turbina |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Flamurtari |
08-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Burreli |
25-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Besëlidhja |
17-09-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Lushnja |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Lushnja |
11-10-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Tërbuni |
28-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
1 - 1 |
Pogradeci |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Turbina |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tomori |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Butrinti |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Tomori |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
5 - 2 |
Maliqi |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 5 |
Tomori |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
1 - 1 |
Tomori |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tomori |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Korabi |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Laçi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Tomori |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
24-05-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Kukësi |
19-05-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Vllaznia |
10-05-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Kastrioti |
26-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
5 - 2 |
Shënkolli |
13-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
06-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Laçi |
30-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Kukësi |
23-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kukësi |
24-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Dinamo City |
10-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
01-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Football Republic |
27-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Kukësi |
18-01-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
8 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Kukësi |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
07-12-2020 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Bylis |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
1 - 4 |
Kukësi |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Apolonia |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 4 |
Kukësi |
29-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Vllaznia |
05-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
27-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 5 |
Teuta |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
8 - 1 |
KS Luftëtari |
14-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 5 |
Tirana |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
08-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Laçi |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Partizani |
02-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
5 - 1 |
KS Luftëtari |
26-01-2020 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Kukësi |
22-01-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
22-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Vllaznia |
07-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Teuta |
09-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
03-11-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Tirana |
27-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
19-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
05-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
22-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Flamurtari |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
31-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Turbina |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Flamurtari |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Flamurtari |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Flamurtari |
28-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Flamurtari |
17-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Kastrioti |
03-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Flamurtari |
23-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
17-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Flamurtari |
10-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Kukësi |
02-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
19-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Besa |
1 - 1 |
Flamurtari |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Flamurtari |
20-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Pogradeci |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Flamurtari |
31-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Pogradeci |
16-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Flamurtari |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Skënderbeu |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
2 - 2 |
Flamurtari |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Tomori |
10-11-2018 13:30 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
FK Elbasani |
03-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 1 |
Flamurtari |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
5 - 1 |
KS Luftëtari |
20-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Flamurtari |
06-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Flamurtari |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Teuta |
22-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Besa |
09-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 4 |
Flamurtari |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Flamurtari |
23-01-2019 17:00 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
16-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
AF Dinamo |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Skënderbeu |
15-04-2018 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
07-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
01-04-2018 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Shkëndija Dr. |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Dinamo City |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 2 |
Skënderbeu |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Teuta |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
3 - 2 |
KS Luftëtari |
10-02-2018 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
AF Dinamo |
22-12-2017 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
10-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
26-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Pogradeci |
19-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
KS Luftëtari |
11-11-2017 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Besa |
05-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
29-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Teuta |
22-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
FK Elbasani |
15-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
AF Dinamo |
3 - 3 |
KS Luftëtari |
01-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Laçi |
14-02-2018 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Laçi |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
31-01-2018 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
FK Elbasani |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Akademia AAS |
3 - 2 |
KS Luftëtari |
06-06-2017 16:00 |
Finale Kategoria e Pare U-17 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Pepa |
31-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
7 - 2 |
Tomori |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Fieri |
0 - 4 |
KS Luftëtari |
16-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 2 |
Tomori |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Butrinti |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
18-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Apolonia |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
4 - 2 |
Pepa |
26-02-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Vlora |
0 - 4 |
KS Luftëtari |
10-12-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
6 - 1 |
Fieri |
04-12-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
2 - 4 |
KS Luftëtari |
28-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Butrinti |
19-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
13-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
- |
Bylis |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
KS Vlora |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Apolonia |
28-05-2017 12:00 |
U-19 Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
18-05-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
4 - 1 |
Tomori |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
Fieri |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
24-04-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
6 - 1 |
Butrinti |
17-04-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Vlora |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
10-04-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Butrinti |
26-03-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
Fieri |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
20-03-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
Tomori |
2 - 4 |
KS Luftëtari |
06-03-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 4 |
Lushnja |
28-02-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Vlora |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
21-02-2016 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
KS Luftëtari |
13-12-2015 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Fieri |
06-12-2015 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
Bylis |
1 - 9 |
KS Luftëtari |
29-11-2015 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
7 - 1 |
Tomori |
22-11-2015 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
15-11-2015 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
4 - 1 |
KS Vlora |
08-11-2015 10:00 |
U-17 Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
Bylis |
08-05-2016 12:00 |
U-19 Pare B 15/16 |