|
PRIMO MFC |
8 - 3 |
Legjendat 9x9 |
31-01-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
PRIMO MFC |
2 - 1 |
Barrikada |
13-12-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Immi |
2 - 1 |
PRIMO MFC |
06-12-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
PRIMO MFC |
2 - 2 |
Vater |
16-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Ferraj FC |
3 - 4 |
PRIMO MFC |
09-10-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Tirana |
0 - 2 |
Kukësi |
31-01-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
3 - 3 |
Teuta |
05-12-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
15-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Dinamo City |
08-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Egnatia |
25-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
19-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Korabi |
04-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Tirana |
21-09-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Partizani |
14-09-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Bylis |
07-09-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Tirana |
04-06-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Egnatia |
31-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Tirana |
27-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Partizani |
24-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
17-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 4 |
Vllaznia |
10-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Tirana |
26-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Bylis |
20-04-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
2 - 3 |
Tirana |
12-04-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Laçi |
06-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Dinamo City |
25-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
15-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
08-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Tirana |
03-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Egnatia |
24-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Tirana |
17-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Tirana |
15-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Tirana |
01-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Turbina |
14-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Tirana |
10-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
27-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Tirana |
20-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Laçi |
11-10-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tirana |
06-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Bylis |
29-09-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
5 - 2 |
Football Republic |
24-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 7 |
Laçi |
19-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Football Republic |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
1 - 3 |
Football Republic |
24-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
FK Elbasani |
20-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Football Republic |
15-04-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
Skënderbeu |
12-04-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Teuta |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Pogradeci |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Football Republic |
20-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Skënderbeu |
14-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Football Republic |
07-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 1 |
Besa |
03-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Football Republic |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
6 - 0 |
Pogradeci |
21-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 4 |
Football Republic |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 4 |
Akademia Futbollit |
31-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 4 |
Football Republic |
24-12-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
6 - 1 |
Butrinti |
19-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Football Republic |
13-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
Flamurtari |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Football Republic |
29-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
4 - 5 |
Teuta |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
0 - 2 |
Football Republic |
22-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Apolonia |
14-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 4 |
Football Republic |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
FK Elbasani |
31-10-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 4 |
Tirana |
15-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Football Republic |
4 - 0 |
Iliria |
10-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Football Republic |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
6 - 2 |
Pepa |
14-06-2020 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Bylis |
29-02-2020 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
4 - 0 |
Oriku |
22-02-2020 14:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
5 - 1 |
KS Vlora |
07-12-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
1 - 0 |
Lushnja |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Pepa |
3 - 4 |
Football Republic |
17-11-2019 12:30 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
3 - 2 |
Butrinti |
10-11-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Football Republic |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Football Republic |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
4 - 1 |
Durrësi 04 |
19-10-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Football Republic |
5 - 0 |
Tomori |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
KS Vlora |
1 - 3 |
Football Republic |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Pare B 19/20 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Football Republic |
18-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
KF Shkodra |
1 - 2 |
Football Republic |
26-05-2019 14:00 |
Finale Kategoria e Pare U-17 18/19 |
|
Football Republic |
2 - 1 |
Apolonia |
19-05-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
1 - 3 |
Football Republic |
12-05-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
3 - 0 |
Butrinti |
05-05-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Football Republic |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
2 - 0 |
KS Vlora |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Oriku |
0 - 3 |
Football Republic |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
6 - 0 |
Tomori |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
KS Vlora |
0 - 1 |
Football Republic |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
4 - 0 |
Durrësi 04 |
10-02-2019 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Bylis |
0 - 6 |
Football Republic |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
2 - 0 |
Tomori |
01-12-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
8 - 1 |
Oriku |
25-11-2018 11:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Butrinti |
1 - 3 |
Football Republic |
17-11-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
3 - 0 |
Lushnja |
11-11-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Football Republic |
04-11-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
7 - 0 |
KS Vlora |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Football Republic |
21-10-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
5 - 0 |
Bylis |
07-10-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Football Republic |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Bylis |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
29-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Fier |
1 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
26-06-2018 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
6 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
23-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
0 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
19-06-2018 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 3 |
Tirana |
28-02-2018 10:30 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 3 |
Partizani |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 2 |
Laçi |
10-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
25-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 17/18 |