|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
13-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Teuta |
03-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Teuta |
29-03-2024 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Partizani |
16-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Erzeni |
02-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Teuta |
25-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Teuta |
10-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Skënderbeu |
03-02-2024 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Teuta |
28-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Tirana |
19-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Teuta |
13-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Dinamo City |
22-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Teuta |
17-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Egnatia |
11-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Teuta |
07-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
03-12-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Vllaznia |
28-11-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Teuta |
24-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
05-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
01-11-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Partizani |
28-10-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Teuta |
22-10-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Erzeni |
08-10-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Teuta |
01-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
27-09-2023 20:15 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Teuta |
23-09-2023 20:15 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Skënderbeu |
19-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
6 - 1 |
Teuta |
15-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Tirana |
02-09-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
06-03-2024 13:30 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
20-02-2024 17:00 |
Turi i Peste 1/4 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
24-01-2024 17:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Teuta |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Egnatia |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kastrioti |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
17-05-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
06-05-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
30-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Erzeni |
22-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
15-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Laçi |
09-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Partizani |
01-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Teuta |
19-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Teuta |
10-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
06-03-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Teuta |
25-02-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kukësi |
18-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
07-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Kukësi |
26-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 2 |
Erzeni |
22-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kukësi |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
21-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Kukësi |
15-12-2022 15:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Teuta |
11-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Kukësi |
13-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Vllaznia |
03-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Kukësi |
30-10-2022 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Egnatia |
22-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Partizani |
19-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
09-09-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Tirana |
19-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
10-05-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
3 - 0 |
Teuta |
26-04-2023 18:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Teuta |
14-03-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kukësi |
01-03-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
1 - 0 |
Erzeni |
03-02-2023 16:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Kukësi |
18-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Labëria |
0 - 3 |
Kukësi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Teuta |
26-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Laçi |
21-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Teuta |
14-05-2022 17:15 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Egnatia |
09-05-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
04-05-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
4 - 1 |
Kukësi |
29-04-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Teuta |
24-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
17-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Teuta |
09-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Skënderbeu |
03-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Teuta |
20-03-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Kastrioti |
13-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Teuta |
07-03-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Tirana |
02-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Teuta |
26-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Dinamo City |
20-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
4 - 2 |
Teuta |
13-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
31-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
23-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Dinamo City |
19-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Kukësi |
23-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Partizani |
19-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kukësi |
13-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Kukësi |
29-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Vllaznia |
24-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Kukësi |
17-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Teuta |
03-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
2 - 2 |
Kukësi |
27-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Kastrioti |
19-09-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Kukësi |
12-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Teuta |
13-04-2022 14:45 |
Kupa e Shqiperise 1/2 21/22 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Laçi |
30-03-2022 17:45 |
Kupa e Shqiperise 1/2 21/22 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kukësi |
06-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Kukësi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Maliqi |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 0 |
Kukësi |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Kastrioti |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Bylis |
21-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kastrioti |
17-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Teuta |
13-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kastrioti |
08-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Skënderbeu |
02-05-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kastrioti |
28-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Laçi |
24-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Kastrioti |
17-04-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Kukësi |
10-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-04-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Kastrioti |
13-03-2021 16:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Tirana |
07-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Kastrioti |
03-03-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Apolonia |
27-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Kastrioti |
20-02-2021 13:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Partizani |
13-02-2021 14:00 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Kastrioti |
07-02-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Bylis |
30-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Kastrioti |
24-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Teuta |
20-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kastrioti |
16-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
Skënderbeu |
09-01-2021 13:30 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kastrioti |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Kastrioti |
05-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Tirana |
29-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tirana |
06-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Vllaznia |
23-03-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 6 |
Kastrioti |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
5 - 1 |
Shënkolli |
24-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Kastrioti |
10-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Kukësi |
18-01-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Apolonia |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Kastrioti |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
Dinamo City |
07-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Kastrioti |
01-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Football Republic |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 8 |
Kastrioti |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
5 - 0 |
Kastrioti |
12-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Erzeni |
18-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Kastrioti |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Korabi |
04-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Kastrioti |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Korabi |
0 - 2 |
Kastrioti |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Korabi |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Kastrioti |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Dinamo City |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Kastrioti |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Kastrioti |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Veleçiku |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Kastrioti |
15-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Kastrioti |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Kastrioti |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Erzeni |
10-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Kastrioti |
03-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Burreli |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
2 - 2 |
Kastrioti |
19-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Tërbuni |
05-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Kastrioti |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Egnatia |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Kastrioti |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Tirana |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Iliria |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Kastrioti |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Partizani B |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
19-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tirana U19/A |
2 - 1 |
Partizani B |
12-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Partizani B |
28-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
21-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Gramshi |
0 - 0 |
Partizani B |
13-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Klosi |
1 - 2 |
Partizani B |
30-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
3 - 0 |
Kukesi B |
23-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Ada |
1 - 3 |
Partizani B |
16-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
3 - 2 |
Sopoti |
02-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
1 - 1 |
Partizani B |
24-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
2 - 2 |
Vllaznia B |
17-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
1 - 3 |
Tërbuni |
25-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Partizani B |
18-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
7 - 2 |
Gramshi |
11-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Sopoti |
5 - 3 |
Partizani B |
30-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
23-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
1 - 1 |
Partizani B |
16-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tërbuni |
25-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Partizani |
4 - 5 |
Flamurtari |
28-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Partizani |
20-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
16-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 2 |
Partizani |
13-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
3 - 3 |
Internacional Tirana |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
5 - 2 |
Tirana |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 1 |
Partizani |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Laçi |
02-04-2018 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Laçi |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia AAS |
2 - 1 |
Partizani |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
11-03-2018 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Partizani |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Kukësi |
25-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Porto |
10-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Partizani |
17-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
1 - 5 |
Partizani |
26-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Partizani |
12-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
04-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Partizani |
28-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
22-10-2017 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
15-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
30-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Partizani |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
27-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Partizani |
5 - 0 |
Porto |
20-01-2018 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Partizani |
1 - 1 |
Vllaznia |
01-06-2017 16:30 |
Play-Off Superiore U-19 16/17 |
|
Partizani |
4 - 2 |
Skënderbeu |
25-05-2017 10:00 |
Play-Off Superiore U-19 16/17 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Vllaznia |
19-05-2017 16:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Partizani |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
06-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
0 - 5 |
Partizani |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Laçi |
22-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Partizani |
15-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Porto |
08-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
3 - 0 |
Partizani |
02-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Kukësi |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Kukësi |
19-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Partizani |
12-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Brians |
04-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
26-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 1 |
Porto |
18-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Partizani |
12-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Partizani |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
07-12-2016 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 4 |
Partizani |
28-11-2016 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
19-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
1 - 2 |
Partizani |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 1 |
Internacional Tirana |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 6 |
Partizani |
23-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Laçi |
16-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Vllaznia |
02-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Partizani |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Flamurtari |
08-02-2017 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale16/17 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Besa |
05-02-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
29-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr A |
|
Partizani |
8 - 0 |
Porto |
20-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Partizani |
1 - 4 |
Skënderbeu |
25-05-2016 16:00 |
Play-Off Superiore U-19 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Partizani |
14-05-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 0 |
Partizani |
30-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
24-04-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
09-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
02-04-2016 11:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Olimpic |
12-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Partizani |
05-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
3 - 2 |
Tirana |
27-02-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 2 |
Partizani |
21-02-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 1 |
Partizani |
14-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
27-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
23-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr A |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Term FC |
13-05-2015 18:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
2 - 1 |
Shkendia B |
02-05-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Term FC |
29-04-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
4 - 2 |
Burreli |
25-04-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Vllaznimi |
0 - 3 |
Term FC |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
3 - 0 |
KF Shkodra |
11-04-2015 14:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Vllaznimi |
0 - 0 |
Term FC |
08-04-2015 12:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
4 - 0 |
KF Shkodra |
28-03-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Term FC |
22-03-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
0 - 1 |
Porto |
15-03-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Shkendia B |
3 - 1 |
Term FC |
08-03-2015 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
4 - 0 |
Vllaznimi |
14-12-2014 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Term FC |
07-12-2014 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
2 - 1 |
Kukësi |
29-11-2014 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |
|
KF Shkodra |
1 - 3 |
Term FC |
23-11-2014 10:00 |
U-17 Pare A 14/15 |