|
Bujari |
2 - 2 |
Santal MFC |
15-02-2024 21:00 |
Kupa Kategoria 2-te 5x5 Durres |
|
Bujari |
5 - 1 |
KKD |
12-02-2024 21:00 |
Kupa Kategoria 2-te 5x5 Durres |
|
Bujari |
1 - 0 |
Edarte |
08-02-2024 19:00 |
Kupa Kategoria 2-te 5x5 Durres |
|
Sallmani SC |
0 - 2 |
Bujari |
31-01-2024 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Bujari |
3 - 1 |
Santal MFC |
22-01-2024 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
3 - 4 |
Bujari |
15-01-2024 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Bujari |
3 - 0 |
L15 |
11-01-2024 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
AED |
4 - 7 |
Bujari |
18-12-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Bujari |
2 - 0 |
FJT Auto |
14-12-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Veneta MFC |
1 - 5 |
Bujari |
08-12-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Bujari |
1 - 1 |
Art-Inox |
30-11-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Edarte |
2 - 3 |
Bujari |
22-11-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Leon MFC |
3 - 3 |
Bujari |
16-10-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Bujari |
0 - 2 |
KKD |
11-10-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Tepelena |
1 - 3 |
Kelcyra |
31-05-2023 16:00 |
Play-Out kat.Dyte me Kat.Trete |
|
Albanët |
2 - 4 |
Kelcyra |
25-05-2023 11:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Kelcyra |
5 - 0 |
Kinostudio |
22-05-2023 13:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
KF Spartak |
1 - 3 |
Kelcyra |
18-05-2023 13:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Kelcyra |
07-05-2023 15:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Kelcyra |
2 - 1 |
FK Drini |
04-05-2023 12:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Vora |
4 - 0 |
Iliria |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Naftëtari |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 2 |
Iliria |
24-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Teuta |
1 - 2 |
Tirana |
27-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
4 - 0 |
Teuta |
23-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
29-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 1 |
FK Elbasani |
08-05-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Teuta |
30-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 5 |
Apolonia |
27-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Teuta |
24-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 4 |
Skënderbeu |
17-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Teuta |
02-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
10 - 1 |
Butrinti |
27-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Teuta |
20-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Teuta |
06-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 3 |
Besa |
27-02-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Teuta |
20-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
4 - 3 |
Butrinti |
13-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
4 - 2 |
Teuta |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
Teuta |
12-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Skënderbeu |
05-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Teuta |
27-11-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Apolonia |
21-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Besa |
2 - 2 |
Teuta |
17-11-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 0 |
Pogradeci |
30-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Teuta |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
10 - 2 |
FK Elbasani |
16-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Teuta |
09-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Football Republic |
03-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Teuta |
26-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Bylis |
19-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Teuta |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
5 - 4 |
Butrinti |
29-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
3 - 3 |
Teuta |
24-04-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Apolonia |
18-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Teuta |
15-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Besa |
10-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Pogradeci |
04-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Teuta |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Pogradeci |
20-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Teuta |
14-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 4 |
Akademia Futbollit |
06-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Teuta |
03-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Football Republic |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Teuta |
30-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Teuta |
24-12-2020 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Teuta |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Apolonia |
12-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 0 |
FK Elbasani |
29-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
4 - 5 |
Teuta |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Skënderbeu |
21-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Teuta |
15-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Besa |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Butrinti |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Partizani |
17-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Akademia AAS |
11-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 5 |
Teuta |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pepa |
4 - 1 |
Teuta |
12-03-2020 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Football Republic |
01-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Teuta |
21-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Skënderbeu |
15-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
2 - 2 |
Teuta |
08-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Teuta |
10-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
3 - 3 |
Pepa |
03-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Football Republic |
5 - 1 |
Teuta |
27-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Teuta |
06-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Shënkolli |
25-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Vora |
19-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Teuta U17 |
1 - 2 |
Egnatia U17 |
23-12-2018 14:00 |
Kampionati U17 |
|
Teuta U17 |
0 - 1 |
Shqiponjat 2017 U17 |
08-12-2018 11:00 |
Kampionati U17 |
|
Shkendia u17/b |
0 - 0 |
Teuta U17 |
03-12-2018 17:00 |
Kampionati U17 |
|
Adriatik Sport U17 |
0 - 6 |
Teuta U17 |
10-11-2018 15:00 |
Kampionati U17 |
|
Teuta U15 |
1 - 1 |
Teuta U15/B |
30-05-2018 19:00 |
U15 PLAYOFF |
|
Teuta U15 |
4 - 4 |
Olimpiku-Durres U15 |
26-05-2018 18:00 |
U15 PLAYOFF |
|
Teuta U15 |
2 - 0 |
Koral Sport U15 |
20-05-2018 17:00 |
U15 PLAYOFF |
|
Teuta U15 |
0 - 1 |
Juvenilia U15 |
06-05-2018 18:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
D04 U15 |
1 - 1 |
Teuta U15 |
29-04-2018 08:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Teuta U15 |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
21-04-2018 18:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
KF Erzeni U15 |
0 - 3 |
Teuta U15 |
15-04-2018 13:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Luzi "2008" u15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
07-04-2018 11:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Teuta U15 |
3 - 1 |
Besa u15 |
31-03-2018 17:30 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
17-03-2018 12:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Teuta U15 |
2 - 0 |
Besa u15 |
25-02-2018 16:00 |
Kampionati U15/A |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 0 |
Teuta U15 |
17-02-2018 13:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15 |
4 - 1 |
Juvenilia U15 |
11-02-2018 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
24-12-2017 10:00 |
Kampionati U15/A |
|
Adriatiku-2012 U15 |
0 - 6 |
Teuta U15 |
10-12-2017 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Luzi "2008" u15 |
1 - 3 |
Teuta U15 |
11-11-2017 16:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15/B |
2 - 3 |
Besa U15/G |
18-03-2017 16:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U15 |
4 - 0 |
Teuta U15/B |
11-03-2017 10:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
3 - 1 |
Teuta U15/B |
28-11-2016 10:00 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15 |
4 - 0 |
Teuta U15/B |
13-11-2016 08:00 |
Kampionati U15/A |
|
Djemte e Detit U13 |
4 - 1 |
Teuta U13 |
23-05-2015 09:00 |
U13 Play-Off 14/15 |
|
Teuta U13 |
3 - 0 |
AF Sukth U13/A |
04-04-2015 14:00 |
Kampionati U13/B faza II 14/15 |
|
Krasniqi u13 |
4 - 0 |
Teuta U13/A |
13-12-2014 10:00 |
Kampionati U13/A faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Teuta U13/A |
0 - 6 |
Besa U13/B |
08-12-2014 13:00 |
Kampionati U13/A faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Djemte e Detit U13 |
3 - 0 |
Teuta U13/A |
09-11-2014 09:00 |
Kampionati U13/A faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Teuta U11 |
0 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
08-02-2014 10:30 |
U11 - 13/14 |
|
Teuta U11 |
5 - 2 |
Turgut Ozal U11 |
01-01-2014 10:00 |
U11 - 13/14 |
|
Teuta U11 |
1 - 7 |
D04 U11 |
03-11-2013 14:00 |
U11 - 13/14 |