|
Murlani |
0 - 3 |
Veleçiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Naftëtari |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Veleçiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Veleçiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Gramshi |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
1 - 0 |
Veleçiku |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Tërbuni |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Veleçiku |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Murlani |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Veleçiku |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Turbina |
4 - 0 |
Veleçiku |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Veleçiku |
4 - 0 |
Naftëtari |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Iliria |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Veleçiku |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Valbona |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
0 - 2 |
Veleçiku |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 0 |
KF Ada |
12-03-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
1 - 4 |
Veleçiku |
04-03-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
5 - 1 |
Shënkolli |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 2 |
Veleçiku |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
5 - 1 |
Veleçiku |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Naftëtari |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
0 - 0 |
Veleçiku |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
4 - 0 |
Gramshi |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 1 |
Veleçiku |
06-11-2022 13:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Sopoti |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
K.F Murlani |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Tirana |
28-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Veleçiku |
3 - 0 |
K.F Murlani |
15-09-2022 15:00 |
Kupa- Faza Paraelim. 22/23 |
|
KF Shkodra |
2 - 2 |
Partizani |
07-05-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
KF Shkodra |
30-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
6 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
27-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
KF Shkodra |
23-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
KF Shkodra |
18-04-2022 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
2 - 1 |
Shënkolli |
12-04-2022 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
06-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Laçi |
1 - 0 |
KF Shkodra |
25-03-2022 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
8 - 1 |
KF Shkodra |
12-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
KF Shkodra |
06-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Laçi |
26-02-2022 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
6 - 0 |
KF Shkodra |
19-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
12-02-2022 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
KF Shkodra |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 2 |
Vllaznia |
28-01-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 4 |
Partizani |
19-12-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
KF Shkodra |
16-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
KF Shkodra |
27-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
21-11-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Laçi |
0 - 2 |
KF Shkodra |
17-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Tirana |
31-10-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
3 - 0 |
KF Shkodra |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Shënkolli |
17-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
7 - 0 |
KF Shkodra |
09-10-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
4 - 0 |
Lushnja |
03-10-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
KF Shkodra |
25-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
19-09-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Kastrioti |
1 - 6 |
Djelmnia Shkodrane |
08-05-2021 12:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Djelmnia Shkodrane |
2 - 3 |
Burreli |
02-05-2021 12:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Akademia AAS |
0 - 1 |
Djelmnia Shkodrane |
24-04-2021 15:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Djelmnia Shkodrane |
0 - 0 |
Korabi |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Djelmnia Shkodrane |
03-04-2021 11:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Djelmnia Shkodrane |
20-03-2021 13:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Djelmnia Shkodrane |
5 - 0 |
Kastrioti |
07-03-2021 12:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Djelmnia Shkodrane |
28-02-2021 13:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Djelmnia Shkodrane |
2 - 1 |
Akademia AAS |
20-02-2021 12:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Shkendija C.T U-19 |
2 - 1 |
Djelmnia Shkodrane |
12-12-2020 10:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Djelmnia Shkodrane |
2 - 0 |
Kukësi |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Djelmnia Shkodrane |
29-11-2020 12:00 |
U-19 Pare A 20/21 |
|
KF Shkodra |
1 - 0 |
Shkendia B |
19-05-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
6 - 0 |
Kastrioti |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 3 |
KF Shkodra |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
FK Kamza |
31-03-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Burreli |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
6 - 2 |
FK Kamza |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
7 - 0 |
FK Spartak Tirana |
21-10-2018 10:00 |
U-17 Pare A 18/19 |
|
Korabi |
1 - 2 |
KF Shkodra |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Korce |
23-06-2017 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 2017 |
|
Perf.Rajonale Durres |
3 - 5 |
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
15-06-2017 19:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 2017 |
|
arra e madhe U15' |
2 - 3 |
-Vllaznimi u15- |
21-12-2014 10:45 |
Mosha U-15 14/15 Gr b |
|
arra e madhe U15' |
0 - 6 |
-Vllaznia C U15- |
02-11-2014 09:00 |
Mosha U-15 14/15 Gr b |