Osman Qelia
Informacion Personal
- Emër: Osman
- Mbiemër: Qelia
- Kombësi: Shqipëria
- Vendlindje: Tropoje
- Datelindja: 1991-12-14
- Gjinia: M
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni | |
---|---|---|---|---|---|
Gramshi | 1 - 2 | Valbona | 09-03-2024 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 2 - 0 | Adriatiku | 02-03-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Tërbuni | 0 - 1 | Valbona | 24-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 1 - 0 | Veleçiku | 17-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Besëlidhja | 3 - 0 | Valbona | 10-02-2024 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Murlani | 1 - 5 | Valbona | 16-12-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 5 - 0 | Naftëtari | 10-12-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Iliria | 1 - 1 | Valbona | 02-12-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 6 - 1 | Albanët | 26-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 2 - 1 | Sopoti | 11-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Shënkolli | 1 - 5 | Valbona | 06-11-2023 13:30 | Kat. 2-të Grupi A | |
Adriatiku | 0 - 5 | Valbona | 21-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 3 - 2 | Tërbuni | 07-10-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Veleçiku | 1 - 2 | Valbona | 30-09-2023 14:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Valbona | 3 - 2 | Besëlidhja | 23-09-2023 15:00 | Kat. 2-të Grupi A | |
Burreli | 5 - 4 | Valbona | 18-10-2023 13:30 | Turi i Dyte 1/32 | |
Lushnja | 1 - 0 | Valbona | 23-05-2023 16:00 | Play-out Kat.Pare 22/23 | |
Veleçiku | 1 - 2 | Valbona | 18-05-2023 16:00 | Play-off Kat e Dyte Grupi A | |
Valbona | 2 - 0 | Sopoti | 11-05-2023 15:00 | Play-off Kat e Dyte Grupi A | |
Valbona | 4 - 0 | Sopoti | 03-05-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
KF Ada | 1 - 4 | Valbona | 29-04-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 2 - 0 | Bulqiza | 22-04-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Shënkolli | 2 - 5 | Valbona | 15-04-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 4 - 0 | K.F Murlani | 08-04-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Veleçiku | 1 - 0 | Valbona | 01-04-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 1 - 3 | Vora | 18-03-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Naftëtari | 0 - 1 | Valbona | 11-03-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 3 - 1 | Iliria | 04-03-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Gramshi | 1 - 1 | Valbona | 25-02-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Sopoti | 4 - 3 | Valbona | 11-02-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 5 - 0 | KF Ada | 05-02-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 0 - 5 | Valbona | 28-01-2023 12:30 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 4 - 0 | Shënkolli | 21-12-2022 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
K.F Murlani | 0 - 1 | Valbona | 12-11-2022 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 1 - 1 | Veleçiku | 06-11-2022 13:30 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Vora | 1 - 1 | Valbona | 01-11-2022 14:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 2 - 0 | Naftëtari | 22-10-2022 14:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Iliria | 1 - 1 | Valbona | 15-10-2022 14:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Valbona | 2 - 0 | Gramshi | 08-10-2022 14:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
KF Valbona | 2 - 1 | Sopoti | 22-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shkumbini | 4 - 2 | KF Valbona | 16-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 2 - 0 | KF Klosi | 09-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Iliria | 3 - 2 | KF Valbona | 05-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 2 - 0 | Luz i Vogël 2008 | 01-05-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Shënkolli | 0 - 0 | KF Valbona | 23-04-2021 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 2 - 1 | Mirdita | 17-04-2021 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Gramshi | 1 - 0 | KF Valbona | 10-04-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Ada | 1 - 0 | KF Valbona | 31-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 0 - 1 | Tërbuni | 27-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Bulqiza | 2 - 1 | KF Valbona | 22-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 1 - 0 | Internacional Tirana | 13-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Sopoti | 7 - 0 | KF Valbona | 06-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 0 - 2 | Shkumbini | 03-03-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Klosi | 2 - 1 | KF Valbona | 27-02-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 1 - 4 | Iliria | 21-02-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Luz i Vogël 2008 | 2 - 1 | KF Valbona | 06-02-2021 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 2 - 1 | Shënkolli | 24-12-2020 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Mirdita | 0 - 4 | KF Valbona | 20-12-2020 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 0 - 0 | Gramshi | 13-12-2020 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 1 - 1 | KF Ada | 29-11-2020 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Tërbuni | 2 - 2 | KF Valbona | 22-11-2020 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 1 - 3 | Bulqiza | 08-11-2020 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
Internacional Tirana | 1 - 1 | KF Valbona | 04-11-2020 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | |
KF Valbona | 7 - 3 | KF Osumi | 16-07-2020 16:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
Bulqiza | 2 - 3 | KF Valbona | 14-07-2020 16:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KF Valbona | 1 - 2 | Labëria | 08-07-2020 16:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
Kf Divjaka | 2 - 2 | KF Valbona | 02-07-2020 15:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KF Valbona | 9 - 4 | Kf Pirust | 01-07-2020 15:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
FC Kinostudio | 1 - 3 | KF Valbona | 25-06-2020 15:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KF Osumi | 4 - 7 | KF Valbona | 23-06-2020 15:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KF Valbona | 0 - 1 | Bulqiza | 18-06-2020 15:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KF Valbona | 3 - 0 | Shkendia B | 11-06-2020 13:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
Labëria | 3 - 1 | KF Valbona | 09-03-2020 11:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KF Valbona | 2 - 2 | Kf Divjaka | 04-03-2020 11:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
Kf Pirust | 0 - 6 | KF Valbona | 28-02-2020 11:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KF Valbona | 2 - 2 | FC Kinostudio | 21-02-2020 11:00 | Kategoria e Trete 19/20 | |
KS Valbona | 5 - 2 | Drini FK 2004 | 20-05-2016 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
KS Valbona | 2 - 1 | Golemi FC | 15-04-2016 10:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
KS Valbona | 2 - 0 | Internacional Tirana FC | 31-03-2016 10:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Bulqiza | 1 - 8 | KS Valbona | 25-03-2016 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
KS Valbona | 0 - 4 | Vllaznia B | 14-01-2016 12:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
FC Eagles | 0 - 1 | KS Valbona | 20-12-2015 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
KS Valbona | 0 - 1 | Mirdita | 09-12-2015 11:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
KS Valbona | 10 - 2 | Sporting Tirana | 17-11-2015 12:00 | Kat.Trete Gr A 15/16 | |
Fushembret | 2 - 3 | KS Valbona | 19-11-2014 10:00 | Kat.Trete Gr B 14/15 | |
KS Valbona | 0 - 1 | Tirana U19/A | 16-04-2014 12:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
KS Valbona | 3 - 2 | Shkëndija Tiranë | 12-03-2014 00:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
Terbuni B | 2 - 5 | KS Valbona | 26-01-2014 13:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
KS Valbona | 1 - 2 | Pashtriku | 25-12-2013 00:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
Jehona Kozare | 0 - 1 | KS Valbona | 18-12-2013 00:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
KS Valbona | 0 - 1 | Internacional Tirana FC | 11-12-2013 00:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
Tirana U19/A | 1 - 1 | KS Valbona | 04-12-2013 00:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
KS Valbona | 0 - 1 | FK Spartak Tirana | 27-11-2013 11:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
Bulqiza | 2 - 4 | KS Valbona | 20-11-2013 14:10 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
KS Valbona | 3 - 1 | Golemi FC | 13-11-2013 00:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 | |
Shkëndija Tiranë | 0 - 3 | KS Valbona | 30-10-2013 11:00 | Kat.Trete Gr A - 13/14 |
Skuadra | Minute | Goal type | Ndeshja | Kompeticioni | Data |
---|---|---|---|---|---|
Murlani | 26 | GOAL | Murlani - Valbona | Kat. 2-të Grupi A | 16-12-2023 13:30 |
Valbona | 30 | GOAL | Valbona - Shënkolli | Kategoria e Dyte Gr A | 21-12-2022 13:00 |
Shkumbini | 32 | GOAL | Shkumbini - KF Valbona | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | 16-05-2021 15:00 |
KF Valbona | 20 | GOAL | KF Valbona - Shënkolli | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | 24-12-2020 13:30 |
Mirdita | 35 | GOAL | Mirdita - KF Valbona | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | 20-12-2020 13:30 |
KF Valbona | 30 | GOAL | KF Valbona - Kf Pirust | Kategoria e Trete 19/20 | 01-07-2020 15:00 |
FC Kinostudio | 43 | GOAL | FC Kinostudio - KF Valbona | Kategoria e Trete 19/20 | 25-06-2020 15:00 |
Kf Pirust | 30 | GOAL | Kf Pirust - KF Valbona | Kategoria e Trete 19/20 | 28-02-2020 11:00 |
KS Valbona | 38 | GOAL | KS Valbona - Sporting Tirana | Kat.Trete Gr A 15/16 | 17-11-2015 12:00 |
KS Valbona | 28 | GOAL | KS Valbona - Sporting Tirana | Kat.Trete Gr A 15/16 | 17-11-2015 12:00 |
Terbuni B | 31 | GOAL | Terbuni B - KS Valbona | Kat.Trete Gr A - 13/14 | 26-01-2014 13:00 |
Terbuni B | 29 | GOAL | Terbuni B - KS Valbona | Kat.Trete Gr A - 13/14 | 26-01-2014 13:00 |
Shkëndija Tiranë | 23 | GOAL | Shkëndija Tiranë - KS Valbona | Kat.Trete Gr A - 13/14 | 30-10-2013 11:00 |
Skuadra | Card | Minute | Ndeshja | Kompeticioni | Data | |
---|---|---|---|---|---|---|
KF Valbona | YELLOW | 21 | KF Klosi - KF Valbona | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | 27-02-2021 13:30 | |
KF Valbona | YELLOW | 26 | Luz i Vogël 2008 - KF Valbona | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | 06-02-2021 13:30 | |
KF Valbona | YELLOW | 45 | Tërbuni - KF Valbona | Kat.Dyte Grupi A 20/21 | 22-11-2020 14:00 | |
KF Valbona | YELLOW | 20 | KF Osumi - KF Valbona | Kategoria e Trete 19/20 | 23-06-2020 15:00 |
Skuadra | Start date | End date | Status |
---|---|---|---|
KF Valbona | 2020-10-20 | INACTIVE | |
KF Valbona | 2020-02-05 | 2020-09-15 | INACTIVE |
KS Valbona | 2013-10-07 | 2018-10-03 | INACTIVE |
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni |
---|