|
Gramshi |
1 - 2 |
Valbona |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Adriatiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Valbona |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Veleçiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Valbona |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
1 - 5 |
Valbona |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
5 - 0 |
Naftëtari |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
6 - 1 |
Albanët |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
2 - 1 |
Sopoti |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 5 |
Valbona |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
3 - 0 |
Gramshi |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 5 |
Valbona |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
3 - 2 |
Tërbuni |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
3 - 2 |
Besëlidhja |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Burreli |
5 - 4 |
Valbona |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Valbona |
23-05-2023 16:00 |
Play-out Kat.Pare 22/23 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Sopoti |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Valbona |
4 - 0 |
Sopoti |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
1 - 4 |
Valbona |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Bulqiza |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 5 |
Valbona |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
K.F Murlani |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Valbona |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 3 |
Vora |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Valbona |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
3 - 1 |
Iliria |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Valbona |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
4 - 3 |
Valbona |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
5 - 0 |
KF Ada |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 5 |
Valbona |
28-01-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
Shënkolli |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Valbona |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Gramshi |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Besa |
3 - 2 |
Bylis |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Besa |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Besa |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Butrinti |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Besa |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
03-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
3 - 2 |
Besa |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
4 - 0 |
Shkumbini |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Besa |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Besa |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
3 - 1 |
Burreli |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
FK Elbasani |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
FK Elbasani |
0 - 2 |
Kastrioti |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Kastrioti |
02-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Kastrioti |
26-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
4 - 6 |
Turbina |
20-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tirana |
06-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Dinamo City |
0 - 3 |
Kastrioti |
31-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Vllaznia |
23-03-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 6 |
Kastrioti |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
01-03-2021 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
5 - 1 |
Shënkolli |
24-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Kastrioti |
10-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 5 |
Laçi |
02-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Kukësi |
18-01-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Apolonia |
21-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Kastrioti |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
Dinamo City |
07-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Kastrioti |
01-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Football Republic |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 8 |
Kastrioti |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Iliria |
0 - 3 |
Turbina |
29-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Oriku |
2 - 1 |
Iliria |
25-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Iliria |
2 - 1 |
Devolli |
19-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Iliria |
12-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Shënkolli |
2 - 3 |
Iliria |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Turbina |
4 - 0 |
Iliria |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Iliria |
2 - 0 |
Oriku |
21-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Devolli |
1 - 2 |
Iliria |
13-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Iliria |
2 - 4 |
FK Elbasani |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Iliria |
4 - 2 |
Shënkolli |
07-03-2020 15:00 |
Play-out Kat.Pare B |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Iliria |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
0 - 1 |
FK Elbasani |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Oriku |
0 - 0 |
Iliria |
15-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
3 - 3 |
Devolli |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
0 - 0 |
Iliria |
01-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Apolonia |
25-01-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Veleçiku |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Kastrioti |
15-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Kastrioti |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Kastrioti |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Erzeni |
10-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Burreli |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
2 - 2 |
Kastrioti |
19-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Tërbuni |
05-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Kastrioti |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
4 - 1 |
Kukësi |
08-12-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
KF Shkodra |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Partizani B U-19 |
02-11-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
3 - 4 |
FK Spartak Tirana |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Shkendia B |
9 - 3 |
Kastrioti |
13-10-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
Kastrioti |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Iliria |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Kastrioti |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
FK Spartak Tirana |
19-05-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
5 - 0 |
Kastrioti |
11-05-2019 14:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Kukësi |
04-05-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
4 - 1 |
Kastrioti |
28-04-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
4 - 0 |
FK Kamza |
20-04-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Burreli |
2 - 2 |
Kastrioti |
13-04-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 5 |
Term FC |
07-04-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
4 - 1 |
Kastrioti |
31-03-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
4 - 3 |
Burreli |
17-03-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
3 - 0 |
Kastrioti |
02-03-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
KF Shkodra |
27-02-2019 14:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
FK Kamza |
2 - 0 |
Kastrioti |
16-02-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Korabi |
09-02-2019 13:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
3 - 3 |
Besëlidhja |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
4 - 1 |
Kastrioti |
28-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Kukësi |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Kastrioti |
17-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
FK Spartak Tirana |
10-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
7 - 2 |
Kastrioti |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 4 |
FK Kamza |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Kastrioti |
21-10-2018 13:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Term FC |
14-10-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Kastrioti |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 4 |
Shkendia B |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Kastrioti |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 4 |
Partizani |
22-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Kastrioti |
23-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Pogradeci |
16-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Dinamo City |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Besa |
06-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Dinamo City |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Teuta |
21-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Dinamo City |
15-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
AF Dinamo |
07-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Shkëndija Dr. |
31-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 2 |
Dinamo City |
25-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Teuta |
21-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Dinamo City |
11-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
AF Dinamo |
03-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Dinamo City |
25-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Shkëndija Dr. |
17-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Dinamo City |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
FK Elbasani |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Besa |
09-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Skënderbeu |
25-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Dinamo City |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Flamurtari |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Shkëndija Dr. |
4 - 0 |
Dinamo City |
22-10-2017 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Pogradeci |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Dinamo City |
30-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
1 - 1 |
Dinamo City |
24-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Skënderbeu |
21-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 B |