|
K.F Murlani |
0 - 0 |
Iliria |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Korabi |
2 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Pogradeci |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Tërbuni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Bylis |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 3 |
Tërbuni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Tërbuni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Tomori |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Erzeni |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Tërbuni |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Shkumbini |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tërbuni |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Vora |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Tërbuni |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Tërbuni |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Partizani |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
22-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Gramshi |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 3 |
Tërbuni |
05-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
3 - 3 |
Bulqiza |
01-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Tërbuni |
23-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
KF Klosi |
17-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Tërbuni |
09-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Mirdita |
03-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Valbona |
0 - 1 |
Tërbuni |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
7 - 1 |
Internacional Tirana |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Tërbuni |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tërbuni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
4 - 0 |
Shënkolli |
03-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Bulqiza |
3 - 1 |
Tërbuni |
08-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Valbona |
2 - 1 |
Shënkolli |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
3 - 1 |
Shënkolli |
20-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
KF Ada |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Bulqiza |
5 - 3 |
Shënkolli |
06-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Sopoti |
29-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Luz i Vogël 2008 |
08-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Mirdita |
0 - 1 |
Shënkolli |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Apolonia |
10-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Besëlidhja |
18-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Besëlidhja |
04-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Korabi |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
4 - 2 |
Erzeni |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Tirana |
5 - 1 |
Besëlidhja |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Erzeni |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
16-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Tërbuni |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Besëlidhja |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Kastrioti |
15-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Dinamo City |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
27-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Veleçiku |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Egnatia |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Partizani |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Besëlidhja |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Korabi |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Vllaznia |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Besëlidhja |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
03-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Vora |
10-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Besëlidhja |
02-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Besëlidhja |
15-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Besëlidhja |
08-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Dinamo City |
01-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
24-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
10-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Shënkolli |
20-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Vllaznia |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Veleçiku |
22-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besëlidhja |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Skënderbeu |
22-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vllaznia B |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Tërbuni |
17-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Egnatia |
10-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Burreli |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Vllaznia B |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Vllaznia B |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Dinamo City |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Vllaznia B |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Vllaznia |
01-06-2017 16:30 |
Play-Off Superiore U-19 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Flamurtari |
25-05-2017 12:00 |
Play-Off Superiore U-19 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tirana |
27-05-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Sopoti |
3 - 4 |
Vllaznia B |
19-05-2017 16:00 |
Playoff Kat e Pare Gr B 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tirana |
06-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 2 |
Vllaznia |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Brians |
23-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Vllaznia |
16-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Akademia Futbollit |
09-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
1 - 2 |
Vllaznia |
02-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
1 - 3 |
Vllaznia |
19-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
4 - 2 |
Internacional Tirana |
12-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Partizani |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kukësi |
03-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Brians |
27-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
22-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
16-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
12-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Vllaznia |
02-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Vllaznia |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Gramshi |
11-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Vllaznia B |
05-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
3 - 0 |
Kevitan |
26-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Vllaznia B |
19-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Vllaznia B |
18-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
4 - 2 |
Vora |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Partizani B |
05-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
3 - 0 |
KF Ada |
23-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
5 - 3 |
Vllaznia |
29-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr A |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
20-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
09-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Vllaznia |
01-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
5 - 1 |
Tirana |
23-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
16-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 3 |
Vllaznia |
02-04-2016 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Brians |
20-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
10-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
06-03-2016 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
6 - 1 |
Brians |
21-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Olimpic |
14-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
13-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
0 - 5 |
Vllaznia |
06-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
02-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Internacional Tirana |
29-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Vllaznia |
21-11-2015 18:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Laçi |
08-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 1 |
Vllaznia |
01-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
0 - 6 |
Vllaznia |
25-10-2015 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Vllaznia |
04-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Porto |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
20-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia B |
2 - 3 |
FC Eagles |
24-04-2016 11:00 |
Kat.Trete Gr A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
30-01-2016 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Brians |
23-01-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Vllaznia |
27-05-2015 11:00 |
Play-Off Superiore U-17 14/15 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Vllaznia |
21-05-2015 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 14/15 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Lushnja |
17-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Vllaznia |
10-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
29-04-2015 15:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Vllaznia |
26-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Skënderbeu |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
12-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Shkëndija Dr. |
05-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
22-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Olimpic |
15-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Vllaznia |
08-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Pogradeci |
04-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
0 - 0 |
Vllaznia |
01-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Besa |
22-02-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Vllaznia |
15-02-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-12-2014 11:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Laçi |
14-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Vllaznia |
07-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Partizani |
03-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
30-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Vllaznia |
23-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
09-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 1 |
Vllaznia |
02-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Flamurtari |
26-10-2014 11:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Vllaznia |
19-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Dinamo City |
15-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Vllaznia |
04-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Brians |
28-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Besa |
0 - 0 |
Vllaznia |
21-09-2014 11:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 3 |
Teuta |
14-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
FK Elbasani |
03-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |