|
Iliria |
2 - 1 |
Adriatiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
1 - 2 |
Adriatiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Adriatiku |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Adriatiku |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
1 - 0 |
Veleçiku |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Adriatiku |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 1 |
Murlani |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Adriatiku |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 2 |
Iliria |
05-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 0 |
Albanët |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 5 |
Valbona |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
3 - 3 |
Adriatiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 3 |
Gramshi |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 1 |
Sopoti |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
2 - 0 |
Adriatiku |
28-09-2023 15:00 |
Turi i Pare Paraeliminatore |
|
Albanët |
0 - 2 |
Adriatiku |
28-05-2023 17:00 |
Kampionati Kateg.Trete Finale 22/23 |
|
Adriatiku |
2 - 0 |
KF Klosi |
20-05-2023 15:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Përmeti |
0 - 4 |
Adriatiku |
12-05-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Adriatiku |
7 - 1 |
Kf Cerma |
03-05-2023 12:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
FK Skrapari |
1 - 7 |
Adriatiku |
19-04-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Adriatiku |
2 - 2 |
Basania & AM |
11-04-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Përmeti |
2 - 2 |
Adriatiku |
16-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 4 |
Kf Cerma |
12-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Basania & AM |
1 - 6 |
Adriatiku |
07-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
KF Klosi |
1 - 5 |
Adriatiku |
30-11-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
KKD |
2 - 2 |
ALBAMER |
25-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Pastaria |
2 - 1 |
KKD |
08-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
KKD |
4 - 2 |
Futura Dent |
31-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ANTIGONEAN |
0 - 3 |
KKD |
28-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
KKD |
4 - 2 |
JATA MARKET |
21-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
JU AR PLAST |
1 - 3 |
KKD |
13-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
KKD |
2 - 4 |
Prestige MFC team |
05-10-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ROAMEL |
1 - 2 |
KKD |
26-09-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
FJT Auto |
3 - 4 |
Armata Veriut |
21-11-2022 21:00 |
Kampionati 5x5 Durres Gr-B |
|
Armata Veriut |
5 - 2 |
Veneta MFC |
18-11-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Durres Gr-B |
|
FC Klima |
1 - 2 |
Armata Veriut |
09-11-2022 19:00 |
Kampionati 5x5 Durres Gr-B |
|
Armata Veriut |
5 - 3 |
Shqiponja MFC |
02-11-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Durres Gr-B |
|
Deutsch Sport |
3 - 3 |
Armata Veriut |
17-10-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Durres Gr-B |
|
Armata Veriut |
3 - 4 |
Art-Inox |
11-10-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Durres Gr-B |
|
KS1 |
2 - 5 |
Armata Veriut |
11-04-2022 21:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
Armata Veriut |
5 - 4 |
FJT Auto |
01-04-2022 21:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
Armata Veriut |
5 - 0 |
Sparta |
23-03-2022 21:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
DIGI PRINT FC |
1 - 2 |
ROAMEL |
16-03-2022 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
Al-Ar |
2 - 1 |
DIGI PRINT FC |
10-03-2022 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
JU AR PLAST |
0 - 0 |
DIGI PRINT FC |
07-02-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
DIGI PRINT FC |
5 - 2 |
MILAN MFC |
02-02-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
CARTER |
1 - 0 |
DIGI PRINT FC |
19-01-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
DIGI PRINT FC |
4 - 0 |
ECO EMPIRE |
15-12-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
LEV TECH |
2 - 3 |
DIGI PRINT FC |
01-12-2021 20:00 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
Barrikada |
0 - 0 |
DIGI PRINT FC |
15-11-2021 21:00 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
Armata Veriut |
5 - 3 |
KS1 |
08-03-2022 19:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
FC Klima |
3 - 8 |
Armata Veriut |
03-03-2022 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Armata Veriut |
6 - 0 |
Santal MFC |
25-02-2022 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
FJT Auto |
3 - 2 |
Armata Veriut |
15-02-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Lorenco SHPK |
2 - 2 |
Armata Veriut |
01-02-2022 19:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Armata Veriut |
16 - 2 |
Amigos |
21-01-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
4 - 4 |
Armata Veriut |
16-12-2021 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Armata Veriut |
1 - 0 |
FC Klima |
06-12-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Santal MFC |
0 - 3 |
Armata Veriut |
23-11-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Armata Veriut |
6 - 6 |
FJT Auto |
17-11-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Armata Veriut |
2 - 2 |
Lorenco SHPK |
01-11-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Veneta MFC |
2 - 1 |
Armata Veriut |
29-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
5 - 5 |
KS1 |
22-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
FC Klima |
0 - 3 |
Armata Veriut |
19-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
14 - 4 |
Aiba Company |
15-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Deutsch Sport |
4 - 7 |
Armata Veriut |
13-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
7 - 4 |
Blead FC |
09-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Real Madrit |
4 - 8 |
Armata Veriut |
06-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Santal MFC |
3 - 5 |
Armata Veriut |
29-03-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
1 - 1 |
Diamant MFC |
11-03-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
7 - 2 |
Veneta MFC |
25-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KS1 |
1 - 8 |
Armata Veriut |
18-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
2 - 0 |
FC Klima |
11-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Aiba Company |
4 - 7 |
Armata Veriut |
04-02-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
2 - 0 |
Deutsch Sport |
29-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Blead FC |
1 - 5 |
Armata Veriut |
21-01-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
4 - 2 |
Real Madrit |
14-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Tapiceri 4-V Vora |
4 - 0 |
Armata Veriut |
08-01-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Armata Veriut |
4 - 0 |
Santal MFC |
23-12-2020 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 2 |
Erzeni |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 4 |
Erzeni |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Erzeni |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
08-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Erzeni |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Erzeni |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Sukthi |
22-02-2015 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Sukthi |
21-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 2 |
Tirana U19/A |
17-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Sukthi |
14-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
2 - 4 |
Shënkolli |
10-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
Sukthi |
30-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Albpetrol |
23-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Vora |
2 - 2 |
Sukthi |
09-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Partizani B |
02-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Teuta B |
0 - 1 |
Sukthi |
26-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
FK Skrapari |
19-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
1 - 2 |
Korabi |
28-09-2014 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
Teuta |
18-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Dinamo City |
11-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Teuta |
03-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Kukësi |
27-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Teuta |
23-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 2 |
Teuta |
13-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Teuta |
30-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Teuta |
16-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Skënderbeu |
09-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Pogradeci |
2 - 0 |
Teuta |
02-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Flamurtari |
23-02-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
16-02-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Teuta |
15-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
11-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Teuta |
08-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
1 - 1 |
FK Elbasani |
01-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Besa |
20-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
10-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Partizani |
03-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Olimpic |
3 - 1 |
Teuta |
30-10-2013 14:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Laçi |
27-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
13-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Pogradeci |
06-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
29-09-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
22-09-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Teuta |
20-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Teuta |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |