|
Tirana |
6 - 1 |
Teuta |
16-04-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Teuta |
09-04-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
0 - 5 |
Partizani |
01-04-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Teuta |
28-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vora |
13-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Teuta |
07-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Teuta |
31-01-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Kukësi |
13-12-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
3 - 5 |
Tirana |
21-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Vllaznia |
14-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
6 - 2 |
Teuta |
08-11-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Vora |
05-06-2023 17:00 |
Play-Out Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
20-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Apolonia |
13-05-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Teuta |
06-05-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Dinamo City |
29-04-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
24-04-2023 14:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
15-04-2023 11:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 4 |
Vllaznia |
09-04-2023 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Teuta |
01-04-2023 15:30 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Teuta |
10-12-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
2 - 4 |
Skënderbeu |
04-12-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Teuta |
29-11-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Tirana |
26-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Apolonia |
16-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Dinamo City |
13-11-2022 14:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Teuta |
04-11-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Partizani |
30-10-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Teuta |
09-10-2022 12:00 |
Abissnet Superiore U-19 22/23 |
|
Besa |
2 - 2 |
Teuta |
03-05-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 4 |
Football Republic |
18-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
8 - 0 |
Pogradeci |
14-04-2021 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Teuta |
11-04-2021 13:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
04-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
31-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Pepa |
28-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Pogradeci |
20-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Teuta |
14-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
06-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pepa |
0 - 1 |
Teuta |
03-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Football Republic |
27-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Vora |
0 - 0 |
Teuta |
24-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 3 |
Teuta |
20-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Apolonia |
12-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Pepa |
29-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Teuta |
25-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Skënderbeu |
21-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Teuta |
15-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Brians |
17-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 5 |
Teuta |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pepa |
4 - 1 |
Teuta |
12-03-2020 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Football Republic |
01-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Teuta |
23-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
16-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Olimpiku-Durres U17 |
0 - 3 |
Shqiponjat 2017 U17 |
26-01-2020 09:30 |
Kampionati U17 |
|
Olimpiku-Durres U17 |
1 - 4 |
Teuta U17 |
19-01-2020 09:00 |
Kampionati U17 |
|
Olimpiku-Durres U17 |
2 - 5 |
Egnatia U17 |
23-11-2019 14:00 |
Kampionati U17 |
|
Shkendia u17/b |
0 - 3 |
Olimpiku-Durres U17 |
17-11-2019 09:30 |
Kampionati U17 |
|
Durresi 11 U17 |
2 - 7 |
Olimpiku-Durres U17 |
27-10-2019 15:30 |
Kampionati U17 |
|
Olimpiku-Durres U15 |
3 - 2 |
Adriatik Sport U15 |
25-05-2019 11:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U15/A |
2 - 5 |
Olimpiku-Durres U15 |
19-05-2019 14:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Kastrioti U15 |
2 - 3 |
Olimpiku-Durres U15 |
04-05-2019 10:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U15 |
1 - 0 |
Djemte e Detit U15 |
30-04-2019 18:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
3 - 1 |
Olimpiku-Durres U15 |
13-04-2019 12:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U15/A |
3 - 1 |
Olimpiku-Durres U15 |
07-04-2019 13:30 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U15 |
0 - 2 |
Juvenilia U15 |
31-03-2019 12:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U15/A |
0 - 2 |
Olimpiku-Durres U15 |
23-02-2019 14:00 |
Kampionati U15/B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
0 - 2 |
Adriatik Sport U15 |
10-02-2019 14:00 |
Kampionati U15/B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
1 - 5 |
Teuta U15/B |
17-12-2018 16:00 |
Kampionati U15/B |
|
Kastrioti U15 |
0 - 2 |
Olimpiku-Durres U15 |
08-12-2018 11:00 |
Kampionati U15/B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 0 |
Djemte e Detit U15 |
01-12-2018 16:00 |
Kampionati U15/B |
|
Teuta U15/A |
0 - 1 |
Olimpiku-Durres U15 |
18-11-2018 09:00 |
Kampionati U15/B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
1 - 0 |
Juvenilia U15 |
11-11-2018 14:00 |
Kampionati U15/B |
|
Perf.Rajonale Fier |
3 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
29-06-2018 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
26-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
0 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
23-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Durres |
0 - 2 |
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
15-06-2018 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Egnatia U15 |
1 - 1 |
Olimpik Durres U15/A |
06-05-2018 14:00 |
Kampionati U15/C Faza e dyte |
|
Olimpik Durres U15/A |
3 - 0 |
KF Erzeni U15/A |
29-04-2018 18:00 |
Kampionati U15/C Faza e dyte |
|
Arena Shijak U15/A |
0 - 5 |
Olimpik Durres U15/A |
21-04-2018 16:00 |
Kampionati U15/C Faza e dyte |
|
Olimpik Durres U15/A |
5 - 3 |
Adriatik Sport U15 A |
15-04-2018 12:00 |
Kampionati U15/C Faza e dyte |
|
Durresi i Ri u15/a |
1 - 3 |
Olimpik Durres U15/A |
09-04-2018 09:00 |
Kampionati U15/C Faza e dyte |
|
Olimpik Durres U15/A |
2 - 5 |
Shqiponjat 2017 U15 |
02-04-2018 14:00 |
Kampionati U15/C Faza e dyte |
|
Olimpik Durres U15/A |
0 - 5 |
D04 U15-A |
17-03-2018 16:00 |
Kampionati U15/C Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U15 |
8 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
03-03-2018 10:00 |
Kampionati U15/A |
|
Egnatia U15 |
0 - 6 |
Olimpiku-Durres U15 |
25-02-2018 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 0 |
Teuta U15 |
17-02-2018 13:00 |
Kampionati U15/A |
|
Luzi "2008" u15 |
0 - 5 |
Olimpiku-Durres U15 |
11-02-2018 13:00 |
Kampionati U15/A |
|
Olimpiku-Durres U15 |
0 - 2 |
D04 U15 |
25-11-2017 12:00 |
Kampionati U15/A |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 0 |
Besa/1 U13 |
02-04-2016 12:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U13 |
3 - 0 |
Olimpiku-Durres U13 |
05-03-2016 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U13 |
5 - 4 |
Adriatik Sport U13 |
21-02-2016 16:30 |
Kampionati U13/B 15/16 |
|
Olimpiku-Durres U13 |
2 - 0 |
Besa/1 U13 |
06-02-2016 12:00 |
Kampionati U13/B 15/16 |
|
Durresi Ri U11 |
1 - 1 |
Olimpiku-Durres U11 |
08-02-2014 11:30 |
U11 - 13/14 |
|
Olimpiku-Durres U11 |
1 - 1 |
Sukthi u19 |
01-02-2014 09:00 |
U11 - 13/14 |