|
Shënkolli |
0 - 6 |
Iliria |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
0 - 1 |
Shënkolli |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 5 |
Valbona |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Sopoti |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Shënkolli |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
3 - 3 |
Adriatiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tomori |
1 - 0 |
Shënkolli |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Iliria |
10 - 4 |
Bulqiza |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Iliria |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
3 - 3 |
K.F Murlani |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Iliria |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 3 |
Vora |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Iliria |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
5 - 1 |
Gramshi |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
3 - 1 |
Iliria |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 0 |
Sopoti |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Iliria |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
2 - 1 |
Iliria |
11-02-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 4 |
Shënkolli |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 0 |
Iliria |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
3 - 0 |
Iliria |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 1 |
KF Ada |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
2 - 0 |
Gramshi |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
1 - 3 |
Veleçiku |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
4 - 1 |
Gramshi |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Gramshi |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
3 - 1 |
K.F Murlani |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Gramshi |
22-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
4 - 0 |
KF Klosi |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Luz i Vogël 2008 |
5 - 1 |
Gramshi |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Iliria |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Iliria |
27-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
2 - 1 |
FK Elbasani |
20-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Iliria |
06-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Iliria |
23-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Iliria |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Iliria |
4 - 1 |
Bulqiza |
26-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Iliria |
19-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
22-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
7 - 1 |
Internacional Tirana |
15-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
3 - 0 |
Iliria |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
3 - 2 |
KF Valbona |
05-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
5 - 2 |
Shënkolli |
01-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
4 - 0 |
KF Ada |
17-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Bulqiza |
4 - 1 |
Iliria |
10-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 2 |
Sopoti |
03-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Klosi |
1 - 0 |
Iliria |
31-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Mirdita |
1 - 2 |
Iliria |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tërbuni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Iliria |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 3 |
Shkumbini |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 2 |
Iliria |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Gramshi |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Iliria |
20-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Bulqiza |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Sopoti |
4 - 1 |
Iliria |
06-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
8 - 0 |
KF Klosi |
29-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Iliria |
22-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
10 - 1 |
Mirdita |
08-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Iliria |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
Turbina |
5 - 3 |
Iliria |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Iliria |
4 - 3 |
Shënkolli |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Iliria |
21-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Iliria |
2 - 1 |
Shkumbini |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Iliria |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Iliria |
0 - 0 |
Naftëtari |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Iliria |
11-03-2018 14:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
2 - 1 |
Iliria |
03-03-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
AF Dinamo |
0 - 0 |
Lushnja |
24-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
2 - 0 |
Pogradeci |
07-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
5 - 0 |
AF Dinamo |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
2 - 3 |
Dinamo City |
23-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
09-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 2 |
AF Dinamo |
02-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
AF Dinamo |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
0 - 1 |
Dinamo City |
18-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
AF Dinamo |
12-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
0 - 1 |
Flamurtari |
05-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
AF Dinamo |
26-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
Lushnja |
19-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
2 - 2 |
Pogradeci |
18-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
2 - 2 |
Shkëndija Dr. |
04-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
AF Dinamo |
27-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
2 - 0 |
Skënderbeu |
20-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
5 - 2 |
AF Dinamo |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
1 - 4 |
FK Elbasani |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
AF Dinamo |
23-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
0 - 1 |
Besa |
16-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
AF Dinamo |
12-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
1 - 2 |
Teuta |
01-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Shkëndija Dr. |
4 - 1 |
AF Dinamo |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
- |
AF Dinamo |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B Faza e trete |
|
Teuta |
4 - 1 |
AF Dinamo |
22-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Besa |
2 - 3 |
AF Dinamo |
15-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
3 - 1 |
Apolonia |
08-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Teuta |
2 - 1 |
AF Dinamo |
01-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
1 - 1 |
Skënderbeu |
27-04-2016 15:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
AF Dinamo |
24-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
1 - 3 |
FK Elbasani |
17-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
2 - 2 |
Dinamo City |
10-04-2016 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 0 |
AF Dinamo |
03-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
1 - 1 |
Pogradeci |
20-03-2016 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
2 - 0 |
Skënderbeu |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 3 |
AF Dinamo |
06-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
1 - 1 |
Shkëndija Dr. |
28-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
AF Dinamo |
21-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
3 - 3 |
Pogradeci |
14-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
AF Dinamo |
13-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
0 - 2 |
Teuta |
06-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
AF Dinamo |
02-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
AF Dinamo |
29-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
1 - 1 |
Dinamo City |
26-11-2015 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
AF Dinamo |
08-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
5 - 1 |
FK Elbasani |
01-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
AF Dinamo |
25-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
3 - 1 |
Flamurtari |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
3 - 0 |
Besa |
03-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Teuta |
1 - 0 |
AF Dinamo |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
Apolonia |
20-09-2015 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
1 - 3 |
Teuta |
31-01-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr B |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
AF Dinamo |
24-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr B |
|
AF Dinamo |
2 - 0 |
Porto |
30-05-2015 10:00 |
Finale Kategoria e Pare U-17 14/15 |
|
Tomori |
1 - 1 |
AF Dinamo |
17-05-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
KS Vlora |
09-05-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
5 - 2 |
Apolonia |
04-05-2015 15:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
AF Dinamo |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
12-04-2015 14:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
AF Dinamo |
28-03-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
4 - 1 |
KS Vlora |
07-03-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
22-02-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
1 - 2 |
Apolonia |
08-02-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
2 - 0 |
AF Dinamo |
14-12-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
3 - 0 |
Butrinti |
29-11-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Tirana B U-17 |
3 - 4 |
AF Dinamo |
15-11-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
KS Vlora |
0 - 2 |
AF Dinamo |
02-11-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
AF Dinamo |
18-10-2014 13:30 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
Tomori |
04-10-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
AF Dinamo |
28-09-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Besëlidhja |
26-04-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Burreli |
13-04-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Kastrioti |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 4 |
Shkendia B |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Burreli |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Skampini |
6 - 1 |
Kastrioti |
27-10-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Vllaznimi |
20-10-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
3 - 1 |
Kastrioti |
13-10-2013 10:00 |
U-17 Pare A - 13/14 |
|
Shkendia B |
3 - 0 |
Kastrioti |
16-11-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |