|
Kelcyra |
1 - 0 |
Turbina |
31-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
1 - 0 |
Kelcyra |
17-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 3 |
Devolli |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
4 - 1 |
Kelcyra |
03-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Labëria |
25-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Butrinti |
6 - 0 |
Kelcyra |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 2 |
Oriku |
17-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Maliqi |
3 - 0 |
Kelcyra |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
Shkumbini |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Kelcyra |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Devolli |
3 - 0 |
Kelcyra |
29-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 4 |
Delvina |
22-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Butrinti |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Kelcyra |
24-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Tepelena |
1 - 3 |
Kelcyra |
31-05-2023 16:00 |
Play-Out kat.Dyte me Kat.Trete |
|
Albanët |
2 - 4 |
Kelcyra |
25-05-2023 11:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Kelcyra |
5 - 0 |
Kinostudio |
22-05-2023 13:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
KF Spartak |
1 - 3 |
Kelcyra |
18-05-2023 13:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Kelcyra |
07-05-2023 15:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Kelcyra |
2 - 1 |
FK Drini |
04-05-2023 12:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Gramozi |
0 - 0 |
Kelcyra |
23-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Kelcyra |
2 - 1 |
Kinostudio |
09-12-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Drini Fk |
4 - 5 |
Kelcyra |
05-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
Albanet |
24-11-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Gramozi |
0 - 3 |
Labëria |
19-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Memaliaj |
1 - 1 |
Gramozi |
05-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
0 - 2 |
Sopoti |
27-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Gramozi |
21-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
1 - 0 |
Gramozi |
07-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
3 - 2 |
Përmeti |
31-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
1 - 1 |
Gramozi |
24-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
0 - 1 |
Devolli |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
2 - 1 |
Gramozi |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
0 - 2 |
Albpetrol |
25-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Gramozi |
19-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
4 - 3 |
Gramozi |
23-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
1 - 0 |
Memaliaj |
16-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Albpetrol |
1 - 1 |
Gramozi |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
0 - 4 |
Labëria |
06-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Gramozi |
02-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
2 - 0 |
Naftëtari |
24-04-2021 13:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
FK Skrapari |
0 - 0 |
Gramozi |
18-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
1 - 3 |
Maliqi |
04-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Tepelena |
2 - 0 |
Gramozi |
01-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Devolli |
28-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Delvina |
3 - 0 |
Gramozi |
21-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
5 - 2 |
Përmeti |
14-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Albpetrol |
28-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Labëria |
2 - 0 |
Gramozi |
20-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Egnatia |
18-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
2 - 3 |
Tërbuni |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Burreli |
20-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Tërbuni |
13-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Tërbuni |
1 - 4 |
Veleçiku |
07-03-2020 14:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Burreli |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tërbuni |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Veleçiku |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Tërbuni |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Partizani B |
7 - 0 |
FK Kamza |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
FK Kamza |
1 - 4 |
Vora |
07-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Tirana U19/A |
2 - 0 |
FK Kamza |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Gramshi |
16-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
KF Ada |
- |
FK Kamza |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Vllaznia B |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
- |
FK Kamza |
20-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
13-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
4 - 1 |
FK Kamza |
06-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
FK Kamza |
2 - 6 |
Mirdita |
29-09-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Pogradeci |
5 - 1 |
Turbina |
22-12-2018 13:30 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Lushnja |
15-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Turbina |
08-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Bylis |
01-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Besa |
10-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Turbina |
03-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Turbina |
20-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
1 - 4 |
Pogradeci |
06-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Turbina |
29-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
2 - 1 |
FK Elbasani |
22-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Turbina |
15-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Apolonia |
09-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Teuta |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Partizani |
25-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 1 |
FK Kamza |
18-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
0 - 1 |
FK Kamza |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kevitan |
0 - 7 |
Partizani B |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 2 |
KF Klosi |
05-05-2018 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Tirana U19/A |
2 - 2 |
Partizani B |
29-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
4 - 1 |
Partizani B |
15-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
5 - 1 |
Kukesi B |
08-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
KF Ada |
2 - 2 |
Partizani B |
04-04-2018 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Partizani B |
18-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
FK Spartak Tirana |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
3 - 3 |
Kevitan |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
KF Klosi |
2 - 0 |
Partizani B |
17-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
2 - 1 |
Tirana U19/A |
09-12-2017 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Partizani B |
26-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
3 - 1 |
Internacional Tirana |
19-11-2017 11:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
0 - 0 |
Partizani B |
15-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
2 - 3 |
KF Ada |
12-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
- |
Partizani B |
05-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Veleçiku |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Vora |
1 - 0 |
Partizani B |
22-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
4 - 1 |
Sopoti |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
2 - 3 |
Partizani B |
07-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
01-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Term FC |
4 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
16-05-2017 00:00 |
Kategoria e Trete 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 4 |
Internacional Tirana |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
06-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 2 |
Vllaznia |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
23-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Kukësi |
15-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Brians |
09-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
02-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
5 - 3 |
Akademia Futbollit |
29-03-2017 20:17 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
18-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Partizani |
12-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
05-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
26-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
11-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Brians |
17-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
03-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Tirana |
26-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
19-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
22-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
Kukësi |
16-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
12-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Porto |
02-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 5 |
Shkëndija Tiranë |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
29-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr A |
|
Brians |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
21-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 3 |
Skënderbeu |
20-05-2016 10:00 |
Play-Off Superiore U-19 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Partizani |
14-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
09-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Tirana |
30-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
27-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
23-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
17-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Brians |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
1 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
02-04-2016 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Olimpic |
20-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
14-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Partizani |
05-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
28-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
21-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Vllaznia |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
0 - 5 |
Shkëndija Tiranë |
12-12-2015 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Brians |
08-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Tirana |
02-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Porto |
28-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
21-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
08-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
31-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Olimpic |
02-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
20-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 3 |
Partizani |
30-01-2016 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
24-01-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Flamurtari |
21-05-2015 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
FK Elbasani |
17-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
3 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
10-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
29-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Vllaznia |
26-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Brians |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Skënderbeu |
11-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Besa |
0 - 5 |
Shkëndija Tiranë |
05-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Tirana |
22-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Shkëndija Dr. |
09-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
05-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Flamurtari |
28-02-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
1 - 5 |
Shkëndija Tiranë |
21-02-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
Olimpic |
14-02-2015 09:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
21-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 0 |
Dinamo City |
14-12-2014 09:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
07-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Pogradeci |
03-12-2014 09:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
30-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Brians |
23-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
08-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
5 - 0 |
Besa |
01-11-2014 12:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
26-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Teuta |
18-10-2014 13:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
15-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Lushnja |
04-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
28-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Laçi |
20-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Olimpic |
0 - 6 |
Shkëndija Tiranë |
14-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Partizani |
03-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
10-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Skënderbeu |
18-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Apolonia |
11-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
6 - 1 |
Skënderbeu |
04-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Tirana |
27-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Skënderbeu |
24-04-2014 14:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Olimpic |
19-04-2014 14:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Skënderbeu |
13-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Shkëndija Dr. |
06-04-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Pogradeci |
30-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Skënderbeu |
23-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Vllaznia |
15-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Skënderbeu |
09-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Dinamo City |
01-03-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
Skënderbeu |
22-02-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Kukësi |
16-02-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
5 - 0 |
FK Elbasani |
22-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Besa |
11-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Skënderbeu |
08-12-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Skënderbeu |
24-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Laçi |
20-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 0 |
Skënderbeu |
10-11-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Flamurtari |
30-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Teuta |
13-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
5 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
29-09-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Skënderbeu |
22-09-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Skënderbeu |
13-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |