|
Apolonia |
1 - 1 |
Korabi |
17-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Apolonia |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Kastrioti |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 0 |
Apolonia |
24-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kastrioti |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Apolonia |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Apolonia |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
AF Elbasani |
11-12-2023 12:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 0 |
Apolonia |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Korabi |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Lushnja |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Vora |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Apolonia |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 3 |
Apolonia |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Tomori |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Apolonia |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Burreli |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Apolonia |
24-09-2023 19:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Apolonia |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Apolonia |
03-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Partizani |
13-02-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Apolonia |
25-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Apolonia |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Naftëtari |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Kastrioti |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 4 |
Partizani |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kastrioti |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Egnatia |
17-05-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
Vllaznia |
06-05-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kastrioti |
30-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Kukësi |
23-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Bylis |
19-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Kastrioti |
15-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Laçi |
02-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
4 - 1 |
Kastrioti |
19-03-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Teuta |
10-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Kastrioti |
05-03-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Kastrioti |
25-02-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Tirana |
19-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Kastrioti |
11-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
Erzeni |
07-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Kastrioti |
29-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
4 - 1 |
Kastrioti |
25-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Partizani |
21-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Kastrioti |
14-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Egnatia |
22-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Kastrioti |
12-12-2022 19:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Kukësi |
13-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Kastrioti |
02-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Bylis |
29-10-2022 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Laçi |
22-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Kastrioti |
16-10-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Teuta |
08-10-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kastrioti |
18-09-2022 17:45 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Tirana |
10-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Kastrioti |
14-03-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kastrioti |
1 - 4 |
Tirana |
28-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Dinamo City |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Kastrioti |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Vora |
0 - 0 |
Kastrioti |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Vora |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Turbina |
1 - 0 |
Maliqi |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 3 |
Turbina |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 2 |
Turbina |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Lushnja |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Turbina |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Korabi |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Turbina |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Erzeni |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Bylis |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Turbina |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Besa |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Butrinti |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Turbina |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Tërbuni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Turbina |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Shkumbini |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 0 |
Vora |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Turbina |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Burreli |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Turbina |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Turbina |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Turbina |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Vllaznia |
31-03-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Tirana |
01-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 2 |
Turbina |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Turbina |
12-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Egnatia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
24-05-2021 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 7 |
Laçi |
19-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Kastrioti |
10-05-2021 12:30 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Laçi |
05-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
6 - 0 |
Shënkolli |
26-04-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
20-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Bylis |
06-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 3 |
Laçi |
30-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
4 - 1 |
Turbina |
23-03-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Laçi |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Tirana |
10-03-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Dinamo City |
0 - 5 |
Laçi |
01-03-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Laçi |
22-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Football Republic |
10-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
0 - 5 |
Laçi |
02-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Akademia Futbollit |
27-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Shënkolli |
0 - 6 |
Laçi |
18-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Teuta |
13-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
6 - 2 |
Laçi |
16-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
07-12-2020 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
1 - 3 |
Laçi |
02-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Apolonia |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Laçi |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Dinamo City |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Korabi |
1 - 1 |
Erzeni |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Term FC |
6 - 1 |
Korabi |
30-03-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Korabi |
09-02-2019 13:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Football Republic |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Pepa |
01-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
2 - 1 |
Oriku |
25-11-2018 13:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Football Republic |
17-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
2 - 3 |
Lushnja |
11-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
10 - 0 |
Football Republic |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
1 - 0 |
KS Vlora |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
3 - 1 |
Football Republic |
21-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Bylis |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
2 - 1 |
Football Republic |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
4 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
04-07-2017 17:00 |
Finale |
|
Perf.Rajonale Tirane |
5 - 4 |
Perf.Rajonale Fier |
27-06-2017 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
Perf.Rajonale Durres |
2 - 1 |
Perf.Rajonale Tirane |
22-06-2017 19:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
Perf.Rajonale Korce |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Tirane |
21-06-2017 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Elbasan |
15-06-2017 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
Olimpic |
2 - 3 |
Partizani |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Kukësi |
14-05-2017 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Laçi |
30-04-2017 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Partizani |
19-04-2017 16:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 3 |
Akademia Futbollit |
15-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 2 |
Olimpic |
04-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Porto |
18-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
17-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Partizani |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 3 |
Tirana |
03-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
19-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Olimpic |
0 - 5 |
Partizani |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Internacional Tirana |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Laçi |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Partizani |
12-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 3 |
Partizani |
20-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 16/17 |
|
Partizani |
1 - 4 |
Olimpic |
07-05-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 0 |
Partizani |
30-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
27-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Rinia El U - 17 |
2 - 0 |
Iliria |
15-02-2015 00:00 |
Kupa FSHF U-15 A 2015 |
|
INTERNACIONAL TR - U15 |
8 - 0 |
Rinia El U - 17 |
07-02-2015 00:00 |
Kupa FSHF U-15 A 2015 |