|
Turbina |
2 - 3 |
Pogradeci |
17-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Oriku |
4 - 0 |
Turbina |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Maliqi |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Turbina |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Kelcyra |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
AF Luftëtari |
3 - 0 |
Turbina |
29-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
1 - 0 |
Devolli |
22-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
0 - 0 |
Turbina |
08-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
2 - 3 |
Labëria |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Turbina |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
4 - 1 |
Turbina |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
0 - 4 |
Skënderbeu |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Turbina |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Dinamo City |
09-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Turbina |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Lushnja |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Turbina |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Oriku |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Turbina |
06-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
3 - 0 |
Tërbuni |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Turbina |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 4 |
Besa |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
5 - 2 |
Turbina |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Besëlidhja |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Turbina |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Turbina |
1 - 2 |
Erzeni |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
6 - 1 |
Tirana |
04-06-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Egnatia |
31-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Tirana |
27-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Partizani |
24-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
17-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 4 |
Vllaznia |
10-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Tirana |
26-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Bylis |
20-04-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
2 - 3 |
Tirana |
12-04-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Laçi |
06-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Dinamo City |
25-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
15-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
08-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Tirana |
01-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
23-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana U19/A |
3 - 2 |
KF Klosi |
07-03-2020 15:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Tirana U19/A |
1 - 1 |
Partizani B |
24-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vora |
2 - 1 |
Tirana U19/A |
15-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Tirana |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
14-04-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 5 |
Tirana |
04-11-2018 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
7 - 2 |
Laçi |
24-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
17-10-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Akademia AAS |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
Tirana |
19-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
7 - 0 |
Iliria |
02-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
0 - 4 |
Shkëndija Tiranë |
30-01-2019 13:00 |
Kupa U-19 Grupi A |
|
Tirana |
6 - 3 |
Akademia AAS |
19-01-2019 14:00 |
Kupa U-19 Grupi A |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
04-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Vllaznia |
4 - 1 |
Tirana |
28-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Akademia Futbollit |
29-05-2017 17:00 |
Play-Off Superiore U-17 16/17 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Flamurtari |
24-05-2017 12:00 |
Play-Off Superiore U-17 16/17 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Akademia Futbollit |
20-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 8 |
Tirana |
14-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
7 - 2 |
Internacional Tirana |
07-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Tirana |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Partizani |
19-04-2017 16:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 7 |
Tirana |
15-04-2017 11:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Porto |
08-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Tirana |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
8 - 0 |
Olimpic |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
18-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
2 - 1 |
Tirana |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Laçi |
04-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
25-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Kukësi |
19-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Porto |
17-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Tirana |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
0 - 3 |
Tirana |
03-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
19-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 5 |
Tirana |
06-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
22-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Olimpic |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 2 |
Tirana |
13-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
5 - 2 |
Akademia Futbollit |
02-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
25-09-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
- |
Olimpic |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A Faza e trete |
|
Tirana |
5 - 4 |
Vllaznia |
16-02-2017 13:30 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gjysem Finale16/17 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Flamurtari |
04-02-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gjysem Finale16/17 |
|
Brians |
0 - 4 |
Tirana |
12-02-2017 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
29-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gr A 1/4 |
|
Tirana |
7 - 6 |
Internacional Tirana |
21-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
27-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
23-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
4 - 6 |
Tirana |
16-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Tirana |
02-04-2016 10:30 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Olimpic |
19-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
0 - 2 |
Tirana |
13-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
4 - 3 |
Porto |
06-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
3 - 2 |
Tirana |
27-02-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
20-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 3 |
Tirana |
14-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
7 - 1 |
Laçi |
20-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Tirana |
13-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Olimpic |
06-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 3 |
Tirana |
02-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Brians |
28-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 5 |
Tirana |
22-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Partizani |
07-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
0 - 2 |
Tirana |
01-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Akademia Futbollit |
25-10-2015 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Tirana |
18-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
4 - 3 |
Vllaznia |
04-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
0 - 3 |
Tirana |
27-09-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Olimpic |
10-02-2016 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 |
|
Tirana |
4 - 3 |
Flamurtari |
07-02-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Tirana |
30-01-2016 11:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr A |
|
Tirana |
7 - 1 |
Brians |
23-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr A |
|
Dinamo A U17 |
1 - 0 |
Tirana B U17 |
28-02-2015 00:00 |
Kupa FSHF U-17 A 2015 |