|
Burreli |
1 - 0 |
Bylis |
27-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Besa |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Bylis |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tomori |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
0 - 0 |
AF Elbasani |
26-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
21-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 2 |
Bylis |
17-02-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Bylis |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Vora |
29-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 2 |
Bylis |
21-12-2023 18:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Bylis |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Bylis |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Flamurtari |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 2 |
Bylis |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Besa |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 3 |
Bylis |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Kastrioti |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Korabi |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Bylis |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Bylis |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 3 |
Bylis |
20-03-2024 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Bylis |
28-02-2024 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Egnatia |
14-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Vora |
0 - 4 |
Bylis |
07-02-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Bylis |
31-01-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 11 |
Bylis |
27-12-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Bylis |
15-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
6 - 2 |
Teuta |
08-11-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Vllaznia |
25-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
4 - 2 |
Partizani |
10-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 4 |
Bylis |
03-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Vora |
26-09-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Bylis |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Vora |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Murlani |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Korabi |
28-05-2023 17:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Apolonia |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 3 |
Flamurtari |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tomori |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Flamurtari |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Skënderbeu |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Flamurtari |
02-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Dinamo City |
20-03-2023 17:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Flamurtari |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Lushnja |
04-03-2023 13:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 4 |
Flamurtari |
27-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Turbina |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Flamurtari |
11-02-2023 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Flamurtari |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Besëlidhja |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Flamurtari |
12-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Burreli |
13-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Flamurtari |
07-11-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Oriku |
30-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 5 |
Flamurtari |
24-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tërbuni |
16-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Flamurtari |
08-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
01-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Flamurtari |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Korabi |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Flamurtari |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Vllaznia |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Devolli |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Flamurtari |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
AF Luftetari |
17-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Albpetrol |
27-03-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
Flamurtari |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Naftëtari |
13-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Përmeti |
0 - 3 |
Flamurtari |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Labëria |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
1 - 2 |
Flamurtari |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
6 - 0 |
Memaliaj |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Devolli |
0 - 2 |
Flamurtari |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Sopoti |
05-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
0 - 1 |
Flamurtari |
28-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Flamurtari |
07-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Kelcyra |
31-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
0 - 3 |
Flamurtari |
24-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
6 - 0 |
Përmeti |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
1 - 1 |
Flamurtari |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tepelena |
29-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Memaliaj |
0 - 3 |
Flamurtari |
25-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Flamurtari |
10-02-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Vllaznia |
26-01-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Kastrioti |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Pogradeci |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Flamurtari |
20-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Egnatia |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
2 - 0 |
Flamurtari |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Flamurtari |
06-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Flamurtari |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Lushnja |
13-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Flamurtari |
10-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tomori |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Flamurtari |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Besa |
22-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Turbina |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Dinamo City |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Flamurtari |
29-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Teuta |
24-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Bylis |
10-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
27-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Partizani |
19-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Flamurtari |
15-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Vllaznia |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Flamurtari |
08-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Tirana |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Laçi |
22-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Flamurtari |
08-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 4 |
Kukësi |
02-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
25-01-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Teuta |
23-12-2019 12:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Bylis |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Flamurtari |
08-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Partizani |
10-11-2019 16:30 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Flamurtari |
03-11-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Skënderbeu |
28-10-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Vllaznia |
23-10-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
18-10-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Tirana |
05-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Flamurtari |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 3 |
Laçi |
22-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Flamurtari |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Flamurtari |
01-09-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Kukësi |
28-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
24-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Vllaznia |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Flamurtari |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Veleçiku |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Veleçiku |
3 - 2 |
Flamurtari |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Flamurtari |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Flamurtari |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Flamurtari |
28-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
20-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Flamurtari |
14-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Teuta |
10-04-2019 18:30 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
06-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Flamurtari |
17-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Kastrioti |
03-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Flamurtari |
23-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
17-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Flamurtari |
10-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Kukësi |
02-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Flamurtari |
27-01-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
09-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
2 - 2 |
Flamurtari |
07-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
19-08-2018 19:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Shkumbini |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Flamurtari |
31-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 17/18 |
|
Partizani |
4 - 5 |
Flamurtari |
28-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Flamurtari |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 2 |
Flamurtari |
20-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
16-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Teuta |
13-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Flamurtari |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Dinamo City |
29-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Flamurtari |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
15-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
AF Dinamo |
2 - 3 |
Flamurtari |
08-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Skënderbeu |
01-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
AF Dinamo |
1 - 2 |
Flamurtari |
25-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
FK Elbasani |
18-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Shkëndija Dr. |
11-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Flamurtari |
04-03-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
1 - 2 |
Flamurtari |
18-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
11-02-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
10-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
AF Dinamo |
26-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Flamurtari |
18-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 2 |
Flamurtari |
12-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Pogradeci |
05-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Flamurtari |
29-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Besa |
22-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
15-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Teuta |
01-10-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
24-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Dinamo City |
21-01-2018 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 B |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Flamurtari |
25-05-2017 12:00 |
Play-Off Superiore U-19 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Teuta |
21-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Flamurtari |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
07-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 1 |
Flamurtari |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Lushnja |
23-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Dinamo City |
09-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 1 |
Flamurtari |
02-04-2017 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
AF Dinamo |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Teuta |
19-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Flamurtari |
12-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
0 - 1 |
Flamurtari |
05-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Lushnja |
26-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Flamurtari |
19-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
5 - 1 |
Shkëndija Dr. |
12-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Flamurtari |
18-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
FK Elbasani |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
2 - 2 |
Flamurtari |
03-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
27-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Dinamo City |
19-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
5 - 2 |
AF Dinamo |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Flamurtari |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Pogradeci |
23-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Flamurtari |
02-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Besa |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
- |
AF Dinamo |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B Faza e trete |
|
Partizani |
1 - 0 |
Flamurtari |
08-02-2017 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale16/17 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Flamurtari |
05-02-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Skënderbeu |
29-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr B |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Dinamo City |
22-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Flamurtari |
19-05-2016 12:00 |
Play-Off Superiore U-17 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
15-05-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Apolonia |
08-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Shkëndija Dr. |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Flamurtari |
27-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
FK Elbasani |
24-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Flamurtari |
17-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Dinamo City |
09-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 4 |
Flamurtari |
03-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
AF Dinamo |
20-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Dinamo City |
12-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
Flamurtari |
06-03-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
28-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Flamurtari |
21-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
0 - 2 |
Flamurtari |
14-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
AF Dinamo |
20-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
13-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
09-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Apolonia |
05-12-2015 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Flamurtari |
29-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Shkëndija Dr. |
21-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Flamurtari |
08-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Pogradeci |
01-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Besa |
25-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
AF Dinamo |
0 - 0 |
Flamurtari |
18-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Teuta |
04-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Flamurtari |
27-09-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
20-09-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Tirana |
4 - 3 |
Flamurtari |
07-02-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 |
|
FK Elbasani |
0 - 2 |
Flamurtari |
31-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr B |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
24-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr B |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
KS Vlora |
09-05-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
KS Vlora |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
03-05-2015 14:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
KS Vlora |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
3 - 0 |
KS Vlora |
12-04-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
KS Vlora |
2 - 2 |
Tomori |
22-03-2015 14:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
KS Vlora |
0 - 1 |
Butrinti |
15-03-2015 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Tomori |
1 - 0 |
KS Vlora |
23-11-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
KS Vlora |
2 - 1 |
Apolonia |
16-11-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
5 - 2 |
KS Vlora |
09-11-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
KS Vlora |
0 - 2 |
AF Dinamo |
02-11-2014 10:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
Tirana B U-17 |
0 - 1 |
KS Vlora |
25-10-2014 11:00 |
U-17 Pare B 14/15 |
|
FLAMURTARI FC U15/T |
1 - 0 |
JEHONA U17 |
29-05-2014 15:00 |
PLAY OFF U17 B 2014 |
|
FLAMURTARI FC U15/T |
1 - 1 |
VLORA "D" U17 |
17-05-2014 16:00 |
PLAY OFF U17 B 2014 |
|
ORIKU U17 |
1 - 0 |
FLAMURTARI FC U15/T |
10-05-2014 17:30 |
PLAY OFF U17 B 2014 |
|
FLAMURTARI FC U15/T |
0 - 1 |
VLORA "D" U17 |
12-04-2014 15:30 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
DOGANI U17 |
3 - 1 |
FLAMURTARI FC U15/T |
15-03-2014 13:00 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
FLAMURTARI FC U15/T |
0 - 5 |
MURIALDO U17 |
01-03-2014 11:00 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
FLAMURTARI FC U15/T |
0 - 3 |
FLAMURTARI B U17 |
22-02-2014 16:00 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
MURIALDO U17 |
1 - 1 |
FLAMURTARI FC U15/T |
07-12-2013 13:30 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
FLAMURTARI FC U15/T |
1 - 7 |
DOGANI U17 |
30-11-2013 14:30 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
FLAMURTARI FC U15/T |
1 - 4 |
MURIALDO U17 |
26-10-2013 11:00 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
DOGANI U17 |
7 - 0 |
FLAMURTARI FC U15/T |
20-10-2013 10:30 |
U17 GR.A - 13/14 |
|
VJOSA U15 |
0 - 5 |
FK LUSHNJA U15 |
28-05-2013 16:30 |
PLAY OFF U15 - 12/13 |
|
VJOSA U15 |
3 - 0 |
FLAMURTARI A U15 |
21-04-2013 11:30 |
U15 GR.A F.II - 12/13 |
|
Vlora T |
0 - 0 |
VJOSA U15 |
14-04-2013 11:30 |
U15 GR.A F.II - 12/13 |
|
VJOSA U15 |
2 - 3 |
FLAMURTARI A U15 |
17-11-2012 12:30 |
Mosha U-15 A - 12/13 |