|
K.F Murlani |
0 - 3 |
Vora |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 0 |
Iliria |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Valbona |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
1 - 0 |
K.F Murlani |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
2 - 1 |
KF Ada |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
3 - 1 |
K.F Murlani |
22-10-2022 12:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 3 |
Shënkolli |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
K.F Murlani |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
3 - 0 |
K.F Murlani |
15-09-2022 15:00 |
Kupa- Faza Paraelim. 22/23 |
|
Shënkolli |
1 - 3 |
K.F Murlani |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
2 - 2 |
Iliria |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
5 - 1 |
FK Elbasani |
16-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Klosi |
1 - 5 |
K.F Murlani |
03-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
19-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Bulqiza |
1 - 4 |
K.F Murlani |
12-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Oriku |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Gramshi |
3 - 1 |
K.F Murlani |
26-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
1 - 2 |
Veleçiku |
19-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
K.F Murlani |
12-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
K.F Murlani |
6 - 0 |
Internacional Tirana |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Kukësi |
19-05-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Vllaznia |
10-05-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 5 |
Kukësi |
05-05-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Kukësi |
23-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Turbina |
10-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Kukësi |
01-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kukësi |
24-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Dinamo City |
10-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
01-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Besëlidhja |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Veleçiku |
20-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Vora |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Veleçiku |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Dinamo City |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Veleçiku |
25-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Burreli |
18-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Veleçiku |
11-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
2 - 3 |
Tërbuni |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
0 - 3 |
Dinamo City |
20-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
0 - 2 |
Veleçiku |
13-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Egnatia |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Dinamo City |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Veleçiku |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Vllaznia B |
3 - 4 |
Tirana U19/A |
19-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Vllaznia B |
12-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
2 - 1 |
Gramshi |
05-05-2019 17:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Klosi |
2 - 0 |
Vllaznia B |
28-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
3 - 2 |
KF Ada |
21-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
8 - 2 |
Vllaznia B |
13-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
06-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
7 - 2 |
Kukesi B |
03-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
2 - 2 |
Vllaznia B |
17-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
2 - 1 |
Tërbuni |
09-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Gramshi |
4 - 0 |
Vllaznia B |
02-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Ada |
2 - 4 |
Vllaznia B |
18-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
4 - 1 |
FK Spartak Tirana |
11-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Vllaznia B |
04-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
- |
Kevitan |
28-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Vllaznia B |
21-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
2 - 1 |
Sopoti |
23-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
1 - 1 |
Partizani B |
16-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tirana Futsal |
7 - 0 |
Vllaznia Futsal |
31-05-2018 13:00 |
Kampionati Futsal - Play Off 17/18 |
|
Flamurtari FC Futsal |
7 - 4 |
Vllaznia Futsal |
22-05-2018 13:00 |
Kampionati Futsal 17/18 |
|
Tirana Futsal |
8 - 5 |
Vllaznia Futsal |
20-05-2018 17:00 |
Kampionati Futsal 17/18 |
|
Vllaznia Futsal |
4 - 4 |
Flamurtari FC Futsal |
20-05-2018 14:00 |
Kampionati Futsal 17/18 |
|
Vllaznia Futsal |
5 - 4 |
Ali Demi / Futsal |
13-05-2018 17:00 |
Kampionati Futsal 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 8 |
Tirana |
14-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Olimpic |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Internacional Tirana |
12-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Vllaznia |
18-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Partizani |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
03-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Olimpic |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
5 - 4 |
Vllaznia |
16-02-2017 13:30 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gjysem Finale16/17 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
29-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 Gr A 1/4 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Porto |
20-01-2017 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 16/17 |