|
Teuta |
3 - 1 |
Skënderbeu |
29-04-2021 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Vora |
2 - 0 |
Teuta |
24-04-2021 15:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 4 |
Football Republic |
18-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
8 - 0 |
Pogradeci |
14-04-2021 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Teuta |
11-04-2021 13:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
04-04-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Teuta |
31-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Pepa |
28-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Pogradeci |
20-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Teuta |
14-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
06-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pepa |
0 - 1 |
Teuta |
03-03-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Football Republic |
27-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Teuta |
12-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
07-02-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 4 |
Teuta |
30-01-2021 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Vora |
0 - 0 |
Teuta |
24-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 3 |
Teuta |
20-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Apolonia |
12-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Pepa |
29-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Teuta |
25-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Skënderbeu |
21-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Teuta |
15-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Besa |
07-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 1 |
Vora |
01-11-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Brians |
17-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 20/21 |
|
Durrësi 04 |
3 - 1 |
Tomori |
24-11-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
KS Vlora |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
17-11-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
3 - 5 |
Lushnja |
10-11-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
0 - 2 |
Durrësi 04 |
03-11-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
3 - 1 |
Butrinti |
27-10-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
Football Republic U17/B |
3 - 2 |
Durrësi 04 |
19-10-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
Durrësi 04 |
5 - 1 |
Oriku |
13-10-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Durrësi 04 |
06-10-2019 10:00 |
U-17 Pare B 19/20 |
|
Teuta U15/B |
1 - 2 |
D04 U15 |
19-06-2019 19:00 |
U15 PLAYOFF |
|
Teuta U15/A |
0 - 3 |
D04 U15 |
15-06-2019 17:00 |
U15 PLAYOFF |
|
D04 U15 |
1 - 1 |
Teuta U15 |
01-06-2019 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Egnatia U15 |
0 - 1 |
D04 U15 |
25-05-2019 17:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
3 - 0 |
Sukthi u15 |
21-05-2019 16:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Durresi 11 U15 |
2 - 2 |
D04 U15 |
11-05-2019 16:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
4 - 0 |
Besa u15 |
04-05-2019 12:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
3 - 2 |
Durresi Ri u15 |
20-04-2019 14:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U15 |
2 - 2 |
D04 U15 |
13-04-2019 14:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U15 |
0 - 7 |
D04 U15 |
31-03-2019 17:30 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
9 - 1 |
Shqiponjat 2017 U15 |
22-03-2019 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Durrësi 04 |
1 - 1 |
KS Vlora |
03-11-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Oriku |
1 - 5 |
Durrësi 04 |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Durrësi 04 |
2 - 2 |
Football Republic |
21-10-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Durrësi 04 |
14-10-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Durrësi 04 |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Pare B 18/19 |
|
Perf.Rajonale Fier |
3 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
29-06-2018 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
26-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
0 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
23-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Perf.Rajonale Durres |
0 - 2 |
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
15-06-2018 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 17/18 |
|
Teuta U15/B |
1 - 0 |
D04 U15 |
26-05-2018 10:00 |
U15 PLAYOFF |
|
D04 U15 |
5 - 1 |
Teuta U15/A |
19-05-2018 13:00 |
U15 PLAYOFF |
|
D04 U15 |
3 - 1 |
Juvenilia U15 |
12-05-2018 08:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Adriatiku-2012 U15 |
1 - 1 |
D04 U15 |
05-05-2018 15:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
D04 U15 |
1 - 1 |
Teuta U15 |
29-04-2018 08:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Luzi "2008" u15 |
1 - 3 |
D04 U15 |
21-04-2018 13:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
D04 U15 |
3 - 0 |
Besa u15 |
14-04-2018 10:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 1 |
D04 U15 |
07-04-2018 15:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
D04 U15 |
3 - 0 |
KF Erzeni U15 |
18-03-2018 13:00 |
Kampionati U15/A Faza e dyte |
|
D04 U15 |
4 - 0 |
Besa u15 |
10-03-2018 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
1 - 0 |
Adriatiku-2012 U15 |
17-02-2018 09:00 |
Kampionati U15/A |
|
Egnatia U15 |
1 - 8 |
D04 U15 |
11-02-2018 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
24-12-2017 10:00 |
Kampionati U15/A |
|
Olimpiku-Durres U15 |
0 - 2 |
D04 U15 |
25-11-2017 12:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
3 - 0 |
Juvenilia U15 |
18-11-2017 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
Durresi Ri U13 |
0 - 1 |
D04 U13 |
17-06-2017 17:00 |
U13 Play-Off 16/17 |
|
Teuta U13 |
0 - 1 |
D04 U13 |
10-06-2017 18:00 |
U13 Play-Off 16/17 |
|
D04 U13 |
3 - 0 |
Juvenilia U13/A |
03-06-2017 16:30 |
U13 Play-Off 16/17 |
|
D04 U13 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U13 |
30-04-2016 10:00 |
U13 Play-Off 15/16 |
|
Kastrioti U13 |
0 - 3 |
D04 U13 |
18-04-2016 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
4 - 0 |
Durresi Ri U13 |
09-04-2016 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
3 - 3 |
Besa u13 |
28-03-2016 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13 |
1 - 1 |
D04 U13 |
12-03-2016 12:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
3 - 1 |
Kasa U13 |
06-03-2016 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13 |
1 - 2 |
D04 U13 |
26-12-2015 14:30 |
Kampionati U13/A 15/16 |
|
D04 U11 |
8 - 0 |
Besa U11/A |
23-05-2015 10:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Kasa U11 |
0 - 9 |
D04 U11 |
01-05-2015 09:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
D04 U11 |
2 - 1 |
Besa U11/G |
25-04-2015 10:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Drenica U13 |
1 - 3 |
Teuta U13 |
13-12-2014 12:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Drenica U13 |
0 - 3 |
Kastrioti U13 |
22-11-2014 11:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
AF Sukth U13/A |
3 - 0 |
Drenica U13 |
15-11-2014 14:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
Drenica U13 |
1 - 2 |
Besa U13/A |
09-11-2014 14:00 |
Kampionati U13/B faza1 sezoni 2014-2015 2014 |
|
D04 U11 |
3 - 0 |
Drenica U11 |
01-01-2014 11:00 |
U11 - 13/14 |