|
Turbina |
0 - 1 |
AF Luftëtari |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Devolli |
2 - 3 |
Turbina |
03-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
0 - 3 |
Turbina |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
1 - 0 |
Butrinti |
11-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
2 - 3 |
Pogradeci |
17-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Maliqi |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Turbina |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
3 - 1 |
Kelcyra |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Delvina |
0 - 0 |
Turbina |
08-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
2 - 3 |
Labëria |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Turbina |
27-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Turbina |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Turbina |
4 - 0 |
Veleçiku |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Burreli |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Besëlidhja |
23-10-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Oriku |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
4 - 0 |
Besëlidhja |
09-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
2 - 3 |
Tërbuni |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Besëlidhja |
17-09-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Besa |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Besëlidhja |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besëlidhja |
12-10-2022 12:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Memaliaj |
1 - 4 |
Sopoti |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
2 - 1 |
Sopoti |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Devolli |
13-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
1 - 3 |
Sopoti |
06-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
4 - 3 |
Albpetrol |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Sopoti |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 4 |
Labëria |
06-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Pogradeci |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Tërbuni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Bylis |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Tërbuni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Tomori |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Erzeni |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Tërbuni |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Shkumbini |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tërbuni |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Vora |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Tërbuni |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Burreli |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Partizani |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
22-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Gramshi |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 3 |
Tërbuni |
05-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
3 - 3 |
Bulqiza |
01-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Tërbuni |
23-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
KF Klosi |
17-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Tërbuni |
09-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Mirdita |
03-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Valbona |
0 - 1 |
Tërbuni |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
7 - 1 |
Internacional Tirana |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Tërbuni |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tërbuni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
4 - 0 |
Shënkolli |
03-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
KF Ada |
21-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Bulqiza |
3 - 1 |
Tërbuni |
08-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
3 - 0 |
KF Ada |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Bulqiza |
1 - 2 |
Shkumbini |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
4 - 0 |
Sopoti |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
29-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Mirdita |
0 - 4 |
Shkumbini |
22-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Shkumbini |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Shkumbini |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Burreli |
29-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Egnatia |
18-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Veleçiku |
11-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
2 - 1 |
Egnatia |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Tërbuni |
13-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Egnatia |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Korabi |
1 - 0 |
Egnatia |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tërbuni |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Egnatia |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Veleçiku |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Egnatia |
26-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Egnatia |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Kastrioti |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Egnatia |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Korabi |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Egnatia |
02-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Erzeni |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Egnatia |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Dinamo City |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Egnatia |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Burreli |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Egnatia |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Besa |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
30-05-2019 14:00 |
Playoff Kat e Pare Extra |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
24-05-2019 16:00 |
Playoff Kat e Pare 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 0 |
KF Ada |
19-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
0 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
12-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
5 - 1 |
Internacional Tirana |
05-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Sopoti |
30-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
0 - 3 |
Luz i Vogël 2008 |
24-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Tirana U19/A |
17-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
03-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Dinamo City |
15-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
08-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Korabi |
01-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Erzeni |
24-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
1 - 3 |
Erzeni |
10-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
5 - 0 |
Shënkolli |
03-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Veleçiku |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Erzeni |
20-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Erzeni |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
22-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Iliria |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Naftëtari |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
3 - 2 |
Turbina |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Naftëtari |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Iliria |
21-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Shkumbini |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Iliria |
0 - 0 |
Naftëtari |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Naftëtari |
03-03-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Bylis |
25-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Pogradeci |
17-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
4 - 0 |
Naftëtari |
10-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
5 - 2 |
Shënkolli |
03-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Naftëtari |
28-01-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Egnatia |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Kastrioti |
17-12-2017 12:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tërbuni |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Egnatia |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Erzeni |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
1 - 5 |
Egnatia |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Besëlidhja |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Egnatia |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Korabi |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Egnatia |
23-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Vllaznia B |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Egnatia |
27-09-2017 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Kukësi |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Vora |
06-09-2017 15:30 |
Kupa Faza Paraeleminatore A |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Naftëtari |
17-05-2017 16:00 |
Finale Kat e Dyte 16/17 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
KF Ada |
14-05-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Tirana U19/A |
0 - 6 |
Egnatia |
07-05-2017 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
4 - 0 |
Gramshi |
23-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Egnatia |
16-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Kevitan |
09-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Egnatia |
02-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Vllaznia B |
19-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Vora |
05-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Egnatia |
26-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Partizani B |
19-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Kukesi B |
0 - 2 |
Egnatia |
12-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Kastrioti |
1 - 2 |
Iliria |
17-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
2 - 2 |
Shënkolli |
10-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Iliria |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Burreli |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
5 - 0 |
Iliria |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
1 - 2 |
FK Kamza |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
2 - 3 |
Iliria |
05-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Iliria |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Kastrioti |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Iliria |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Iliria |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Korabi |
10 - 11 |
KS Luftëtari |
19-05-2016 16:00 |
Finale Kategoria e Pare 15/16 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Kastrioti |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
1 - 3 |
Korabi |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Erzeni |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Korabi |
02-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Iliria |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
3 - 0 |
Korabi |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
1 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Korabi |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Besa |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Korabi |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Erzeni |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Iliria |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Korabi |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besëlidhja |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
FK Kamza |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 2 |
Korabi |
07-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Kastrioti |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
2 - 0 |
Korabi |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Burreli |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Korabi |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Korabi |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
3 - 1 |
KF Ada |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Korabi |
29-09-2015 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Korabi |
1 - 3 |
Gramshi |
23-05-2015 17:00 |
Finale Kat e Dyte 14/15 |
|
Gramshi |
5 - 1 |
Gramozi |
10-05-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Oriku |
26-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Përmeti |
0 - 1 |
Gramshi |
19-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
3 - 0 |
Memaliaj |
12-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Himara |
0 - 1 |
Gramshi |
05-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
4 - 1 |
Tepelena |
22-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Gramshi |
15-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Egnatia |
08-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Kelcyra |
0 - 2 |
Gramshi |
01-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Delvina |
2 - 3 |
Gramshi |
22-02-2015 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
5 - 2 |
Bilisht Sport |
14-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Oriku |
1 - 2 |
Gramshi |
07-12-2014 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
2 - 0 |
Përmeti |
30-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Memaliaj |
1 - 1 |
Gramshi |
23-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
3 - 1 |
Himara |
09-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Tepelena |
0 - 0 |
Gramshi |
02-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Turbina |
26-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
Gramshi |
19-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
5 - 0 |
Kelcyra |
05-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Delvina |
28-09-2014 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 14/15 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Sopoti |
18-05-2014 15:30 |
Finale Kat e Dyte 13/14 |
|
Vora |
0 - 1 |
Iliria |
04-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
11 - 1 |
KF Domosdova |
27-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Iliria |
20-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Besëlidhja |
16-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Iliria |
13-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Partizani B |
06-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Iliria |
30-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
3 - 0 |
Sukthi |
23-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Iliria |
15-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
4 - 1 |
Erzeni |
09-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Iliria |
02-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
1 - 2 |
Iliria |
23-02-2014 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Albpetrol |
07-12-2013 13:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Albpetrol |
1 - 1 |
Shkumbini |
30-11-2013 13:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Albpetrol |
23-11-2013 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Albpetrol |
0 - 1 |
Tërbuni |
09-11-2013 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Albpetrol |
02-11-2013 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Albpetrol |
1 - 0 |
FK Kamza |
26-10-2013 14:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Albpetrol |
20-10-2013 14:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 1 |
Albpetrol |
28-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Himara |
21-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Albpetrol |
1 - 1 |
Dinamo City |
14-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Albpetrol |
07-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Albpetrol |
2 - 1 |
Butrinti |
31-08-2013 17:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Albpetrol |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
Albpetrol |
1 - 0 |
Tirana |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
KF Ada |
2 - 2 |
FK Kamza |
11-05-2013 17:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
5 - 3 |
Lushnja |
04-05-2013 17:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 2 |
FK Kamza |
27-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Besëlidhja |
20-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Naftëtari |
13-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Himara |
4 - 1 |
FK Kamza |
10-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Gramshi |
06-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 3 |
FK Kamza |
30-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Pogradeci |
23-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Iliria |
3 - 0 |
FK Kamza |
16-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Dinamo City |
09-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Burreli |
2 - 0 |
FK Kamza |
02-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
FK Kamza |
16-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Butrinti |
09-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Butrinti |
08-12-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Himara |
01-12-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Butrinti |
24-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
17-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Butrinti |
13-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
FK Elbasani |
06-10-2012 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
29-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
Butrinti |
22-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Lushnja |
15-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Partizani |
0 - 3 |
Butrinti |
08-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
FK Kamza |
01-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Shkumbini |
3 - 0 |
Butrinti |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Shkumbini |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Naftëtari |
20-05-2012 16:30 |
Playoff Kat e Pare - 11/12 |
|
Naftëtari |
6 - 0 |
KF Domosdova |
13-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Tepelena |
0 - 2 |
Naftëtari |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
5 - 0 |
Sopoti |
29-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
0 - 1 |
Naftëtari |
22-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Albpetrol |
08-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Bilisht Sport |
0 - 1 |
Naftëtari |
01-04-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Partizani |
25-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Naftëtari |
18-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Turbina |
11-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Delvina |
0 - 4 |
Naftëtari |
04-03-2012 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
1 - 0 |
Sopoti |
04-12-2011 13:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
2 - 1 |
Memaliaj |
27-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Përmeti |
21-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
1 - 1 |
Albpetrol |
06-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Bilisht Sport |
2 - 0 |
Përmeti |
30-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
1 - 1 |
Partizani |
23-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Kelcyra |
1 - 0 |
Përmeti |
16-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
1 - 1 |
Turbina |
09-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Delvina |
1 - 3 |
Përmeti |
02-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
3 - 0 |
KF Domosdova |
25-09-2011 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |