|
Bylis |
3 - 1 |
Apolonia |
12-03-2024 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Bylis |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
0 - 0 |
AF Elbasani |
26-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
21-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 2 |
Bylis |
17-02-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Bylis |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Vora |
29-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 2 |
Bylis |
21-12-2023 18:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Bylis |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Bylis |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Flamurtari |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 2 |
Bylis |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 3 |
Bylis |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Kastrioti |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Korabi |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Bylis |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Bylis |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Vora |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Teuta |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Egnatia |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Kastrioti |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
17-05-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
06-05-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
30-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Erzeni |
22-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
15-04-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Teuta |
12-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
07-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
4 - 3 |
Teuta |
30-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Teuta |
26-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Egnatia |
22-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Erzeni |
14-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Egnatia |
22-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Bylis |
16-12-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Laçi |
13-11-2022 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Egnatia |
17-09-2022 15:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
10-05-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
3 - 0 |
Teuta |
26-04-2023 18:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Teuta |
1 - 0 |
Erzeni |
03-02-2023 16:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Egnatia |
18-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Egnatia |
5 - 3 |
Bylis |
30-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Egnatia |
08-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
4 - 0 |
Partizani |
01-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
02-07-2020 17:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
28-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Bylis |
15-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Teuta |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Tirana |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
08-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Vllaznia |
03-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Bylis |
22-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
22-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Bylis |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Partizani |
07-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Bylis |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Skënderbeu |
09-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Bylis |
04-11-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Teuta |
27-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Tirana |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
19-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Bylis |
06-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Flamurtari |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Bylis |
21-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Kukësi |
15-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Vllaznia |
28-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
24-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Bylis |
24-06-2020 19:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Laçi |
30-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Pogradeci |
0 - 4 |
Bylis |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
02-06-2019 19:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
Tirana |
5 - 3 |
KS Luftëtari |
08-05-2019 17:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tirana |
24-04-2019 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Flamurtari |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Tirana |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Kastrioti |
18-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Tirana |
28-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Kukësi |
20-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Tirana |
14-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
06-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Laçi |
30-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tirana |
17-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Tirana |
22-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
17-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
10-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
01-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Tirana |
03-04-2019 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Laçi |
13-03-2019 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Dinamo City |
15-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Erzeni |
24-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
1 - 3 |
Erzeni |
10-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
5 - 0 |
Shënkolli |
03-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Veleçiku |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Erzeni |
20-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Erzeni |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
22-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Iliria |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 3 |
Erzeni |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Besëlidhja |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Kastrioti |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Erzeni |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Dinamo City |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Erzeni |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Erzeni |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Egnatia |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Kastrioti |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Erzeni |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Erzeni |
21-02-2018 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Egnatia |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Erzeni |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Besa |
28-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Erzeni |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Dinamo City |
16-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Erzeni |
09-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Vllaznia B |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Erzeni |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Burreli |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tërbuni |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
Erzeni |
15-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
01-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Erzeni |
22-09-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Korabi |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kukësi |
5 - 1 |
Erzeni |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Erzeni |
1 - 4 |
Kukësi |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Erzeni |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Shënkolli |
3 - 3 |
Erzeni |
13-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
FK Kamza |
22-04-2017 14:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Erzeni |
4 - 3 |
Shënkolli |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Burreli |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Shënkolli |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 1 play-off |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Tërbuni |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Besa |
25-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shënkolli |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Besëlidhja |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
1 - 3 |
FK Kamza |
06-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Besëlidhja |
22-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Besëlidhja |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Tërbuni |
02-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 1 |
Besëlidhja |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Besëlidhja |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B 16/17 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Partizani |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Erzeni |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Erzeni |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Erzeni |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 4 |
FK Kamza |
09-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
3 - 1 |
Erzeni |
02-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Burreli |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
KF Ada |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
4 - 3 |
Erzeni |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Erzeni |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
FK Kamza |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Erzeni |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
5 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Erzeni |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Kastrioti |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Ada |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Erzeni |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
25-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Erzeni |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Korabi |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 1 |
Erzeni |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Iliria |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Erzeni |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Tirana |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Tërbuni |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Iliria |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Iliria |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Veleçiku |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 0 |
FK Kamza |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 2 |
Burreli |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Iliria |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 0 |
Iliria |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
FK Kamza |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
0 - 0 |
Iliria |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 2 |
Veleçiku |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Iliria |
14-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Iliria |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 1 |
Besëlidhja |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
0 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
22-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Besa |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Iliria |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Iliria |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
2 - 0 |
KF Ada |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Iliria |
22-10-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Iliria |
0 - 3 |
Partizani |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 2 |
Besëlidhja |
07-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Sukthi |
03-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
4 - 1 |
Partizani B |
27-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Korabi |
1 - 4 |
Sukthi |
20-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Sukthi |
16-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
Shënkolli |
13-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Sukthi |
06-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
5 - 0 |
Turbina |
30-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
3 - 0 |
Sukthi |
23-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Vora |
1 - 1 |
Sukthi |
09-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
3 - 1 |
KF Domosdova |
02-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Sukthi |
15-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
5 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
11-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Sukthi |
08-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
4 - 2 |
Korabi |
01-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
0 - 1 |
Olimpic |
24-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Sukthi |
17-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Sukthi |
03-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Iliria |
27-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Vora |
06-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
5 - 4 |
Sukthi |
25-09-2013 15:00 |
Kupa Faza Paraeleminatore A - 13/14 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 2 |
Sukthi |
28-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Vora |
21-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
2 - 0 |
Korabi |
14-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
18-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Vora |
1 - 0 |
Sukthi |
14-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Korabi |
3 - 2 |
Sukthi |
04-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
2 - 0 |
KF Domosdova |
28-10-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Sukthi |
21-10-2012 14:30 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
3 - 1 |
Olimpic |
14-10-2012 14:30 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
Sukthi |
07-10-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
4 - 0 |
Veleçiku |
30-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Sukthi |
23-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
1 - 2 |
Olimpic |
19-09-2012 15:30 |
Kupa- Faza Paraelim. - 12/13 |
|
Sukthi |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
12-09-2012 16:00 |
Kupa- Faza Paraelim. - 12/13 |
|
Himara |
3 - 0 |
Sukthi |
20-05-2012 16:30 |
Playoff Kat e Pare - 11/12 |
|
Olimpic |
2 - 2 |
Sukthi |
13-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Tërbuni |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Erzeni |
1 - 5 |
Sukthi |
29-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
22-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Pashtriku |
0 - 3 |
Sukthi |
14-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
4 - 1 |
Veleçiku |
08-04-2012 00:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Korabi |
2 - 3 |
Sukthi |
01-04-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
Olimpic |
27-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Tërbuni |
4 - 2 |
Sukthi |
20-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
2 - 0 |
Erzeni |
06-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Sukthi |
30-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
6 - 2 |
Pashtriku |
23-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Sukthi |
16-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Korabi |
09-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Sukthi |
25-09-2011 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |