|
Iliria |
2 - 1 |
Adriatiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 0 |
Albanët |
10-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Adriatiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
1 - 2 |
Adriatiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Adriatiku |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Adriatiku |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
1 - 0 |
Veleçiku |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Adriatiku |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 1 |
Murlani |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Adriatiku |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 2 |
Iliria |
05-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 0 |
Albanët |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 5 |
Valbona |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
3 - 3 |
Adriatiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 3 |
Gramshi |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 1 |
Sopoti |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
0 - 2 |
Adriatiku |
28-05-2023 17:00 |
Kampionati Kateg.Trete Finale 22/23 |
|
Adriatiku |
2 - 0 |
KF Klosi |
20-05-2023 15:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Përmeti |
0 - 4 |
Adriatiku |
12-05-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Adriatiku |
7 - 1 |
Kf Cerma |
03-05-2023 12:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
FK Skrapari |
1 - 7 |
Adriatiku |
19-04-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Adriatiku |
2 - 2 |
Basania & AM |
11-04-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grup A faza trete |
|
Përmeti |
2 - 2 |
Adriatiku |
16-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Adriatiku |
2 - 4 |
Kf Cerma |
12-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Basania & AM |
1 - 6 |
Adriatiku |
07-12-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
KF Klosi |
1 - 5 |
Adriatiku |
30-11-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi A |
|
Lorenco SHPK |
0 - 1 |
KS1 |
01-04-2022 20:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
Lorenco SHPK |
2 - 1 |
Ovvital |
23-03-2022 20:00 |
5X5 Play-off 21/22 |
|
Santal MFC |
1 - 4 |
Lorenco SHPK |
08-03-2022 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Albanian Team |
3 - 12 |
Lorenco SHPK |
06-12-2021 21:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
FC Klima |
3 - 5 |
Lorenco SHPK |
16-11-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Lorenco SHPK |
1 - 3 |
FJT Auto |
09-11-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Armata Veriut |
2 - 2 |
Lorenco SHPK |
01-11-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
KS1 |
4 - 3 |
Lorenco SHPK |
25-10-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Grupi A |
|
Veneta MFC |
2 - 1 |
Armata Veriut |
29-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Diamant MFC |
5 - 2 |
Veneta MFC |
22-04-2021 20:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Veneta MFC |
2 - 4 |
KS1 |
15-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
FC Klima |
2 - 1 |
Veneta MFC |
12-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Veneta MFC |
3 - 5 |
Aiba Company |
08-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Deutsch Sport |
7 - 9 |
Veneta MFC |
06-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Veneta MFC |
4 - 4 |
Blead FC |
01-04-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Real Madrit |
2 - 1 |
Veneta MFC |
26-03-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
Santal MFC |
4 - 0 |
Veneta MFC |
11-03-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 1 |
|
FK Spartak Tirana |
0 - 0 |
Sopoti |
17-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
2 - 0 |
Tirana U19/A |
03-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
28-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
2 - 0 |
Gramshi |
21-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
3 - 0 |
KF Ada |
30-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
23-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
FK Spartak Tirana |
16-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tirana U19/A |
2 - 3 |
FK Spartak Tirana |
13-05-2018 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
6 - 0 |
Gramshi |
06-05-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
FK Spartak Tirana |
29-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
15-04-2018 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Veleçiku |
2 - 0 |
FK Spartak Tirana |
01-04-2018 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
0 - 2 |
Vora |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Sopoti |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
18-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
3 - 2 |
Kevitan |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
FK Spartak Tirana |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
0 - 1 |
KF Klosi |
18-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
0 - 4 |
Tirana U19/A |
12-02-2018 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Vora |
1 - 0 |
Kevitan |
24-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
0 - 2 |
Shënkolli |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 2 |
Vora |
06-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
2 - 2 |
Internacional Tirana |
28-02-2016 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Sukthi |
2 - 2 |
Vora |
13-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
0 - 1 |
Tirana U19/A |
06-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Kevitan |
3 - 2 |
Vora |
29-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
1 - 1 |
Partizani B |
22-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Vora |
15-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
2 - 1 |
Egnatia |
08-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Vora |
01-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
3 - 0 |
Albpetrol |
25-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
18-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Vora |
04-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Vora |
0 - 0 |
Veleçiku |
27-09-2015 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Sukthi |
7 - 1 |
Olimpic |
17-05-2015 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Tirana U19/A |
3 - 2 |
Sukthi |
10-05-2015 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
06-05-2015 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Sukthi |
03-05-2015 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 1 |
Erzeni |
19-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Albpetrol |
0 - 1 |
Sukthi |
12-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
2 - 2 |
Vora |
05-04-2015 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani B |
4 - 1 |
Sukthi |
23-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Teuta B |
15-03-2015 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Sukthi |
15-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
5 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
11-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Sukthi |
08-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
4 - 2 |
Korabi |
01-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
0 - 1 |
Olimpic |
24-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Iliria |
27-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Vora |
06-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
KF Domosdova |
0 - 4 |
Sukthi |
29-09-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
Egnatia |
22-09-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
5 - 4 |
Sukthi |
25-09-2013 15:00 |
Kupa Faza Paraeleminatore A - 13/14 |
|
Vora |
1 - 3 |
Olimpic |
28-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
3 - 1 |
Erzeni |
21-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Olimpic |
14-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
2 - 0 |
Egnatia |
07-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Olimpic |
31-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Sukthi |
24-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Olimpic |
17-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
KF Domosdova |
10-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Olimpic |
03-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Vora |
1 - 0 |
Sukthi |
14-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Korabi |
3 - 2 |
Sukthi |
04-11-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
2 - 0 |
KF Domosdova |
28-10-2012 14:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Sukthi |
21-10-2012 14:30 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
3 - 1 |
Olimpic |
14-10-2012 14:30 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Erzeni |
3 - 2 |
Sukthi |
07-10-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
4 - 0 |
Veleçiku |
30-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Sukthi |
23-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
1 - 2 |
Olimpic |
19-09-2012 15:30 |
Kupa- Faza Paraelim. - 12/13 |
|
Sukthi |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
12-09-2012 16:00 |
Kupa- Faza Paraelim. - 12/13 |
|
Himara |
3 - 0 |
Sukthi |
20-05-2012 16:30 |
Playoff Kat e Pare - 11/12 |
|
Olimpic |
2 - 2 |
Sukthi |
13-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Tërbuni |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Erzeni |
1 - 5 |
Sukthi |
29-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
22-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
4 - 1 |
Veleçiku |
08-04-2012 00:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Korabi |
2 - 3 |
Sukthi |
01-04-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
4 - 1 |
Egnatia |
18-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
Olimpic |
27-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Tërbuni |
4 - 2 |
Sukthi |
20-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
2 - 0 |
Erzeni |
06-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Sukthi |
30-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
6 - 2 |
Pashtriku |
23-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Sukthi |
16-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
1 - 0 |
Korabi |
09-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Sukthi |
25-09-2011 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |