|
Labëria |
3 - 1 |
Gramozi |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Labëria |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
4 - 0 |
Përmeti |
17-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
0 - 2 |
Labëria |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
1 - 1 |
Devolli |
27-03-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
0 - 2 |
Labëria |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
2 - 1 |
Albpetrol |
13-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 4 |
Labëria |
06-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Labëria |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
7 - 0 |
Memaliaj |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 4 |
Labëria |
06-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
06-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Teuta |
03-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
2 - 2 |
Kukësi |
27-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Kastrioti |
19-09-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Kukësi |
12-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Egnatia |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Turbina |
26-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Maliqi |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 0 |
Kukësi |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Partizani |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Laçi |
27-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Bylis |
23-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Vllaznia |
19-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Laçi |
13-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Tirana |
09-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Laçi |
05-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
6 - 1 |
Apolonia |
29-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Laçi |
25-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Laçi |
21-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Kastrioti |
08-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Laçi |
04-11-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Egnatia |
14-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Laçi |
29-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Laçi |
19-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
11-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Flamurtari |
05-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Laçi |
27-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Laçi |
15-06-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
5 - 2 |
Vllaznia |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Teuta |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
08-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Bylis |
04-03-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Laçi |
29-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Laçi |
22-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Partizani |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Laçi |
08-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Skënderbeu |
03-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Laçi |
25-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Laçi |
21-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
22-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
18-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
14-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Vllaznia |
07-12-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
23-11-2019 13:30 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
03-11-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Tirana |
27-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
19-10-2019 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
05-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
28-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
22-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Flamurtari |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
31-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Partizani |
28-08-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
24-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Laçi |
30-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Partizani |
30-05-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
26-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Kukësi |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Tirana |
28-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
20-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Laçi |
14-04-2019 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
10-04-2019 15:30 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
1 - 3 |
KS Luftëtari |
06-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
02-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Teuta |
23-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
17-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Flamurtari |
10-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 5 |
Kastrioti |
27-01-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Partizani |
23-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
KS Luftëtari |
16-12-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
09-12-2018 13:30 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Kukësi |
01-12-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
24-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Tirana |
11-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
07-11-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Laçi |
03-11-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
28-10-2018 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Partizani |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
21-10-2018 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
07-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
FK Kamza |
03-10-2018 13:45 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
29-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Teuta |
22-09-2018 15:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
16-09-2018 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
01-09-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Laçi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
25-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Kastrioti |
18-08-2018 16:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
5 - 3 |
KS Luftëtari |
08-05-2019 17:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tirana |
24-04-2019 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Partizani |
03-04-2019 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
KS Luftëtari |
12-03-2019 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Egnatia |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
KS Luftëtari |
23-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Vora |
0 - 4 |
KS Luftëtari |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Lushnja |
1 - 2 |
KS Luftëtari |
23-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
19-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 2 |
Partizani |
09-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
05-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Flamurtari |
28-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Laçi |
14-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Teuta |
07-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Lushnja |
01-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
18-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Kukësi |
14-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
10-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
FK Kamza |
05-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
01-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
25-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
18-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
2 - 3 |
KS Luftëtari |
10-02-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
26-01-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
KS Luftëtari |
22-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
5 - 0 |
Partizani |
17-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
10-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Flamurtari |
04-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
26-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
20-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 3 |
Teuta |
15-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Lushnja |
04-11-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
28-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Kukësi |
21-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
16-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 2 |
FK Kamza |
12-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
30-09-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
23-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
17-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
09-09-2017 19:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Laçi |
14-02-2018 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Laçi |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
31-01-2018 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
Bylis |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Kukësi |
27-05-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
20-05-2017 17:30 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Teuta |
15-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
10-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
06-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
30-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 2 |
Flamurtari |
16-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
08-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
3 - 2 |
KS Luftëtari |
02-04-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Tirana |
19-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
12-03-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Vllaznia |
04-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Laçi |
25-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
19-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Korabi |
12-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
06-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Partizani |
28-01-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 2 |
Kukësi |
22-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
18-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Teuta |
14-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 3 |
KS Luftëtari |
10-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
2 - 2 |
KS Luftëtari |
04-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Skënderbeu |
30-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Korabi |
26-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Flamurtari |
20-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Partizani |
05-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
29-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Tirana |
23-10-2016 13:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
24-09-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
17-09-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
KS Luftëtari |
11-09-2016 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
07-09-2016 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 4 |
Tirana |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Korabi |
10 - 11 |
KS Luftëtari |
19-05-2016 16:00 |
Finale Kategoria e Pare 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Apolonia |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
Lushnja |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Shkumbini |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 4 |
KS Luftëtari |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Turbina |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
06-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Sopoti |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Butrinti |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Shkumbini |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
4 - 0 |
Turbina |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Dinamo City |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Apolonia |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
07-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
5 - 0 |
FK Elbasani |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
1 - 3 |
KS Luftëtari |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Lushnja |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
KS Luftëtari |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Pogradeci |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Turbina |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
KS Luftëtari |
12-09-2015 13:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Lushnja |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Besëlidhja |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
3 - 1 |
Burreli |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
4 - 2 |
Veleçiku |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Iliria |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
3 - 2 |
Burreli |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
4 - 1 |
Besa |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
3 - 2 |
FK Kamza |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
1 - 0 |
Burreli |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
3 - 2 |
Kastrioti |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Burreli |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Veleçiku |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
3 - 3 |
Burreli |
21-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
1 - 2 |
KF Adriatiku Mamurras |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Besëlidhja |
13-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Iliria |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
3 - 1 |
Burreli |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Besa |
22-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Tërbuni |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Burreli |
26-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
2 - 0 |
KF Ada |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
3 - 0 |
Burreli |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Burreli |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Lushnja |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Olimpic |
0 - 2 |
Partizani B |
07-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Korabi |
27-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Vora |
4 - 1 |
Olimpic |
20-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Sukthi |
16-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
2 - 1 |
Shënkolli |
06-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Olimpic |
29-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Erzeni |
23-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Olimpic |
16-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
6 - 0 |
Turbina |
09-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 3 |
Olimpic |
02-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
1 - 2 |
Iliria |
23-02-2014 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Olimpic |
15-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Korabi |
5 - 2 |
Olimpic |
08-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Vora |
01-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Sukthi |
0 - 1 |
Olimpic |
24-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
6 - 1 |
KF Domosdova |
17-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Shënkolli |
0 - 2 |
Olimpic |
11-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Egnatia |
03-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Olimpic |
27-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Besëlidhja |
20-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Olimpic |
06-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
29-09-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Olimpic |
22-09-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Olimpic |
25-09-2013 15:00 |
Kupa Faza Paraeleminatore A - 13/14 |
|
Vora |
1 - 3 |
Olimpic |
28-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
3 - 1 |
Erzeni |
21-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Olimpic |
14-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
2 - 0 |
Egnatia |
07-04-2013 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Olimpic |
31-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Sukthi |
24-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Olimpic |
17-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
KF Domosdova |
10-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Olimpic |
03-03-2013 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
3 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
21-10-2012 14:30 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Sukthi |
3 - 1 |
Olimpic |
14-10-2012 14:30 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
4 - 1 |
Korabi |
07-10-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
KF Domosdova |
1 - 0 |
Olimpic |
30-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Olimpic |
2 - 0 |
Turbina |
23-09-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 12/13 |
|
Skënderbeu |
7 - 2 |
Olimpic |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Olimpic |
2 - 2 |
Skënderbeu |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Sukthi |
1 - 2 |
Olimpic |
19-09-2012 15:30 |
Kupa- Faza Paraelim. - 12/13 |
|
Veleçiku |
1 - 3 |
Olimpic |
12-09-2012 16:00 |
Kupa- Faza Paraelim. - 12/13 |
|
Olimpic |
2 - 2 |
Sukthi |
13-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Olimpic |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Olimpic |
1 - 2 |
Tërbuni |
22-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Olimpic |
15-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Olimpic |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
08-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Pashtriku |
0 - 2 |
Olimpic |
01-04-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Olimpic |
3 - 0 |
Veleçiku |
25-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Olimpic |
18-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Sukthi |
3 - 0 |
Olimpic |
27-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Olimpic |
2 - 1 |
Egnatia |
20-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Tërbuni |
3 - 1 |
Olimpic |
30-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Olimpic |
2 - 2 |
Erzeni |
23-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Olimpic |
16-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Olimpic |
6 - 0 |
Pashtriku |
09-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Olimpic |
02-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |
|
Olimpic |
2 - 1 |
Korabi |
25-09-2011 16:00 |
Kat. Dyte A - 11/12 |