|
Partizani Futsal |
7 - 9 |
Flamurtari FC Futsal |
18-02-2024 20:00 |
Kupa e Shqiperise Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
4 - 3 |
Tirana Futsal |
13-02-2024 21:00 |
Kupa e Shqiperise Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
2 - 2 |
Vllaznia Futsal |
03-02-2024 14:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Partizani Futsal |
11 - 5 |
Flamurtari FC Futsal |
28-01-2024 18:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Tirana Futsal |
2 - 1 |
Flamurtari FC Futsal |
23-01-2024 19:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Vllaznia Futsal |
2 - 2 |
Flamurtari FC Futsal |
13-01-2024 18:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
10 - 6 |
Partizani Futsal |
06-01-2024 17:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 5 |
Tirana Futsal |
16-12-2023 17:00 |
Kampionati Futsal 23/24 |
|
Art-Inox |
8 - 5 |
Amigos |
07-12-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Bujari |
1 - 1 |
Art-Inox |
30-11-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Art-Inox |
3 - 2 |
Leon MFC |
23-11-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
KKD |
1 - 3 |
Art-Inox |
16-11-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Santal MFC |
2 - 4 |
Art-Inox |
01-11-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Art-Inox |
4 - 2 |
Alesio |
26-10-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Art-Inox |
4 - 0 |
AED |
10-10-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 5 |
Tirana Futsal |
30-04-2023 18:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Tirana Futsal |
1 - 2 |
Flamurtari FC Futsal |
27-04-2023 21:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 9 |
Tirana Futsal |
23-04-2023 18:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Diamant MFC |
3 - 13 |
Flamurtari FC Futsal |
13-04-2023 20:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Flamurtari FC Futsal |
4 - 1 |
Diamant MFC |
09-04-2023 18:00 |
Kampionati Futsal play-off Kampion |
|
Prestige MFC team |
4 - 0 |
Panthers Shkoder |
14-04-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
5 - 2 |
FB PASSION |
31-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
1 - 4 |
FC Dussel |
24-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
MD |
3 - 2 |
Panthers Shkoder |
06-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
1 - 1 |
Pastaria |
09-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ANTIGONEAN |
1 - 4 |
Panthers Shkoder |
03-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
2 - 2 |
JU AR PLAST |
12-12-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ROAMEL |
2 - 2 |
Panthers Shkoder |
25-11-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
4 - 1 |
BTL |
10-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Ferraj FC |
0 - 2 |
Panthers Shkoder |
03-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
4 - 1 |
COCA COLA TEPELENA |
25-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
North Gate |
1 - 3 |
Panthers Shkoder |
19-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
2 - 1 |
ALBAMER |
11-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Futura Dent |
0 - 4 |
Panthers Shkoder |
04-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
3 - 0 |
JATA MARKET |
27-09-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Diamant Futsal |
2 - 4 |
Flamurtari FC Futsal |
12-03-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 4 |
Vllaznia Futsal |
09-03-2023 19:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Forcat e Armatosura Futsal |
0 - 3 |
Flamurtari FC Futsal |
05-03-2023 16:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Flamurtari FC Futsal |
3 - 2 |
Tirana Futsal |
26-02-2023 18:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Flamurtari FC Futsal |
7 - 9 |
Diamant Futsal |
17-12-2022 17:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Vllaznia Futsal |
2 - 3 |
Flamurtari FC Futsal |
10-12-2022 14:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Flamurtari FC Futsal |
7 - 3 |
Forcat e Armatosura Futsal |
04-12-2022 17:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Tirana Futsal |
1 - 3 |
Flamurtari FC Futsal |
27-11-2022 19:00 |
Kampionati Futsal 22/23 |
|
Panthers Shkoder |
5 - 0 |
Futura Dent |
05-12-2022 20:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
KF Ada |
0 - 3 |
Shkumbini |
23-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
4 - 0 |
KF Ada |
17-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
3 - 2 |
Shënkolli |
10-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
KF Ada |
05-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
KF Valbona |
31-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Bulqiza |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
0 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Mirdita |
0 - 3 |
KF Ada |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
KF Ada |
21-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
3 - 0 |
KF Ada |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Iliria |
20-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
KF Ada |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Gramshi |
06-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Valbona |
1 - 1 |
KF Ada |
29-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Bulqiza |
2 - 2 |
KF Ada |
22-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia Futsal |
6 - 7 |
Flamurtari FC Futsal |
15-06-2017 00:00 |
Play-Off |
|
Tirana Futsal |
5 - 6 |
Flamurtari FC Futsal |
11-06-2017 12:00 |
Play-Off |
|
Edro Vlora |
5 - 3 |
Flamurtari FC Futsal |
04-06-2017 16:00 |
Kampionati Futsal 16/17 |
|
Flamurtari FC Futsal |
1 - 1 |
Tirana Futsal |
28-05-2017 16:00 |
Kampionati Futsal 16/17 |
|
Veleçiku |
1 - 3 |
KF Ada |
12-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Tirana U19/A |
1 - 1 |
Veleçiku |
05-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Egnatia |
26-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Gramshi |
3 - 1 |
Veleçiku |
19-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Internacional Tirana |
12-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
3 - 0 |
Kevitan |
18-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Veleçiku |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
1 - 3 |
Vllaznia B |
11-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Albpetrol |
1 - 0 |
Veleçiku |
04-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
2 - 0 |
Veleçiku |
20-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Kukesi B |
13-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
KF Ada |
0 - 2 |
Veleçiku |
06-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
2 - 0 |
Tirana U19/A |
30-10-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Veleçiku |
23-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Gramshi |
16-10-2016 00:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Veleçiku |
12-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
01-05-2016 17:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Tirana U19/A |
0 - 4 |
Veleçiku |
17-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Kevitan |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Partizani B |
3 - 0 |
Veleçiku |
03-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Shënkolli |
20-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Veleçiku |
13-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Gramshi |
06-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Albpetrol |
2 - 0 |
Veleçiku |
28-02-2016 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Vora |
21-02-2016 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
13-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Sukthi |
2 - 2 |
Veleçiku |
29-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Tirana U19/A |
22-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Partizani B |
08-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Veleçiku |
01-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Egnatia |
25-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Veleçiku |
18-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Albpetrol |
04-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Iliria |
02-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
2 - 0 |
KF Ada |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Besa |
19-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
KF Ada |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
KF Ada |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Besa |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
KF Ada |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
0 - 7 |
Tërbuni |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
1 - 3 |
KF Adriatiku Mamurras |
11-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Shkodra |
1 - 2 |
Partizani B |
10-05-2013 00:00 |
Kat.Trete Gr B - 12/13 |
|
Internacional Tirana FC |
1 - 3 |
KF Shkodra |
07-05-2013 00:00 |
Kat.Trete Gr B - 12/13 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Shënkolli |
26-04-2013 00:00 |
Kat.Trete Gr B - 12/13 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
KF Ada |
02-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
KF Ada |
23-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Lushnja |
16-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 1 |
KF Ada |
09-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Himara |
2 - 1 |
KF Ada |
26-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
3 - 0 |
Gramshi |
17-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
3 - 1 |
KF Ada |
14-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
2 - 0 |
Pogradeci |
03-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Iliria |
3 - 1 |
KF Ada |
27-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Dinamo City |
20-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Burreli |
0 - 0 |
KF Ada |
14-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
0 - 2 |
Tërbuni |
06-10-2012 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
KF Ada |
29-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
Butrinti |
22-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Besëlidhja |
15-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Tomori |
1 - 0 |
KF Ada |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
Tomori |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
KF Ada |
12-05-2012 17:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Lushnja |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
KF Ada |
28-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Besëlidhja |
22-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Himara |
15-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KS Vlora |
0 - 0 |
KF Ada |
09-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
04-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Kukësi |
6 - 2 |
KF Ada |
31-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 1 |
FK Elbasani |
24-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
3 - 0 |
Gramozi |
17-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Burreli |
14-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
KF Ada |
10-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 1 |
Iliria |
03-03-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
2 - 0 |
Butrinti |
28-12-2011 13:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
KF Ada |
24-12-2011 13:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
KS Luftëtari |
17-12-2011 13:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
KF Ada |
04-12-2011 13:30 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
4 - 0 |
FK Skrapari |
26-11-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Himara |
1 - 1 |
KF Ada |
19-11-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
2 - 1 |
KS Vlora |
05-11-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 1 |
KF Ada |
29-10-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
KF Ada |
15-10-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Gramozi |
1 - 1 |
KF Ada |
08-10-2011 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 1 |
Gramshi |
01-10-2011 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Iliria |
1 - 2 |
KF Ada |
24-09-2011 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
2 - 2 |
Besa |
17-09-2011 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Burreli |
0 - 2 |
KF Ada |
10-09-2011 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
1 - 2 |
Pogradeci |
21-09-2011 16:00 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |