Sajmir Hasanaj
Informacion Personal
- Emër: Sajmir
- Mbiemër: Hasanaj
- Kombësi: Shqipëria
- Vendlindje: Kavaje
- Datelindja: 1990-05-19
- Gjinia: M
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni | |
---|---|---|---|---|---|
Iliria | 10 - 4 | Bulqiza | 03-05-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 1 - 2 | Gramshi | 29-04-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 1 - 3 | Sopoti | 15-04-2023 15:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 4 - 3 | Shënkolli | 18-03-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
K.F Murlani | 1 - 0 | Bulqiza | 12-03-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 1 - 4 | Veleçiku | 04-03-2023 12:30 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 1 - 2 | Naftëtari | 18-02-2023 12:30 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 2 - 1 | Iliria | 11-02-2023 12:30 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Gramshi | 1 - 0 | Bulqiza | 04-02-2023 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Bulqiza | 0 - 5 | Valbona | 28-01-2023 12:30 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Iliria | 0 - 0 | Veleçiku | 21-12-2022 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Vora | 4 - 0 | Iliria | 12-11-2022 13:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Iliria | 1 - 1 | Naftëtari | 05-11-2022 14:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Gramshi | 1 - 2 | Iliria | 24-10-2022 14:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Iliria | 2 - 1 | KF Ada | 01-10-2022 14:00 | Kategoria e Dyte Gr A | |
Iliria | 1 - 4 | Oriku | 30-04-2022 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
K.F Murlani | 2 - 2 | Iliria | 24-04-2022 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
Iliria | 2 - 0 | Gramshi | 16-04-2022 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
FK Elbasani | 2 - 1 | Iliria | 02-04-2022 15:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
Iliria | 0 - 2 | Veleçiku | 19-03-2022 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
KF Klosi | 0 - 2 | Iliria | 12-03-2022 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
Iliria | 0 - 0 | KF Ada | 05-03-2022 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
Luz i Vogël 2008 | 2 - 0 | Iliria | 26-02-2022 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
Iliria | 5 - 0 | Internacional Tirana | 19-02-2022 14:00 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
Bulqiza | 2 - 1 | Iliria | 12-02-2022 13:30 | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | |
FK Elbasani | 1 - 2 | Besa | 27-03-2021 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
FK Elbasani | 0 - 0 | Turbina | 21-03-2021 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
Flamurtari | 1 - 0 | FK Elbasani | 13-03-2021 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
FK Elbasani | 1 - 2 | Pogradeci | 06-03-2021 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
Lushnja | 3 - 1 | FK Elbasani | 03-03-2021 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
FK Elbasani | 1 - 3 | Tomori | 21-02-2021 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
Egnatia | 3 - 0 | FK Elbasani | 06-02-2021 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
Besa | 4 - 0 | FK Elbasani | 23-12-2020 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
Turbina | 2 - 1 | FK Elbasani | 13-12-2020 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
FK Elbasani | 0 - 1 | Flamurtari | 10-12-2020 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
Pogradeci | 5 - 0 | FK Elbasani | 05-12-2020 13:30 | Kat. Pare B 20/21 | |
FK Elbasani | 0 - 1 | Lushnja | 28-11-2020 14:00 | Kat. Pare B 20/21 | |
FK Elbasani | 0 - 3 | Egnatia | 04-11-2020 14:00 | Kat. Pare B 20/21 | |
Vllaznia | 8 - 0 | FK Elbasani | 13-11-2020 13:30 | Kupa Grupi B 1/8 20/21 | |
Devolli | 2 - 0 | Oriku | 29-07-2020 17:30 | Play-out Kat.Pare B | |
FK Elbasani | 3 - 1 | Devolli | 25-07-2020 17:30 | Play-out Kat.Pare B | |
Iliria | 2 - 1 | Devolli | 19-07-2020 17:30 | Play-out Kat.Pare B | |
Devolli | 1 - 0 | Shënkolli | 12-07-2020 17:30 | Play-out Kat.Pare B | |
Turbina | 1 - 0 | Devolli | 04-07-2020 17:30 | Play-out Kat.Pare B | |
Oriku | 1 - 0 | Devolli | 27-06-2020 17:00 | Play-out Kat.Pare B | |
Devolli | 1 - 2 | FK Elbasani | 21-06-2020 17:00 | Play-out Kat.Pare B | |
Devolli | 1 - 2 | Iliria | 13-06-2020 17:00 | Play-out Kat.Pare B | |
Shënkolli | 1 - 1 | Devolli | 06-06-2020 17:00 | Play-out Kat.Pare B | |
Devolli | 2 - 1 | Turbina | 07-03-2020 15:00 | Play-out Kat.Pare B | |
Devolli | 2 - 3 | Besa | 29-02-2020 14:00 | Kat. Pare B 19/20 | |
Apolonia | 1 - 1 | Devolli | 23-02-2020 14:00 | Kat. Pare B 19/20 | |
Devolli | 3 - 1 | Shënkolli | 15-02-2020 14:00 | Kat. Pare B 19/20 | |
Iliria | 3 - 3 | Devolli | 08-02-2020 14:00 | Kat. Pare B 19/20 | |
Devolli | 2 - 1 | Turbina | 01-02-2020 14:00 | Kat. Pare B 19/20 | |
Lushnja | 1 - 0 | Devolli | 25-01-2020 13:00 | Kat. Pare B 19/20 | |
Vllaznia B | 2 - 0 | Besëlidhja | 10-02-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Besëlidhja | 1 - 0 | Egnatia | 03-02-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Burreli | 1 - 0 | Besëlidhja | 28-01-2018 14:00 | Kat.Pare A 17/18 | |
Shkumbini | 0 - 1 | Tomori | 23-12-2017 13:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Turbina | 3 - 2 | Shkumbini | 16-12-2017 13:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Bylis | 3 - 0 | Shkumbini | 09-12-2017 13:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Naftëtari | 1 - 1 | Shkumbini | 25-11-2017 14:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Shkumbini | 0 - 1 | Pogradeci | 18-11-2017 14:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Iliria | 2 - 0 | Shkumbini | 04-11-2017 14:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Shkumbini | 0 - 0 | Shënkolli | 28-10-2017 14:30 | Kat. Pare B 17/18 | |
Tomori | 0 - 1 | Shkumbini | 30-09-2017 16:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Shkumbini | 1 - 0 | Turbina | 23-09-2017 16:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Shkumbini | 0 - 2 | Bylis | 16-09-2017 16:00 | Kat. Pare B 17/18 | |
Pogradeci | 1 - 1 | Shkumbini | 27-09-2017 15:30 | Kupa Grupi B 1/16 | |
Shënkolli | 2 - 0 | Besa | 15-10-2016 14:30 | Kat. Pare A 16/17 | |
Shënkolli | 1 - 0 | Iliria | 12-10-2016 14:30 | Kat. Pare A 16/17 | |
Burreli | 1 - 0 | Shënkolli | 01-10-2016 14:30 | Kat. Pare A 16/17 | |
Shënkolli | 0 - 1 | FK Kamza | 24-09-2016 16:00 | Kat. Pare A 16/17 | |
Teuta | 2 - 0 | Shënkolli | 05-10-2016 14:00 | Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 | |
Shënkolli | 0 - 0 | Teuta | 28-09-2016 16:00 | Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 | |
Turbina | 8 - 3 | Pogradeci | 14-05-2016 17:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Lushnja | 0 - 2 | Turbina | 07-05-2016 17:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Turbina | 1 - 0 | Sopoti | 04-05-2016 17:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Turbina | 2 - 0 | Dinamo City | 23-04-2016 16:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Butrinti | 0 - 0 | Turbina | 16-04-2016 16:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
FK Elbasani | 1 - 1 | Turbina | 10-04-2016 16:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Turbina | 0 - 1 | KS Luftëtari | 06-04-2016 16:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Turbina | 1 - 1 | Dinamo City | 12-03-2016 15:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Lushnja | 1 - 0 | Turbina | 05-03-2016 15:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Turbina | 0 - 1 | Apolonia | 27-02-2016 14:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Shkumbini | 1 - 0 | Turbina | 20-02-2016 14:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Turbina | 1 - 0 | Sopoti | 13-02-2016 14:00 | Kat. Pare B 15/16 | |
Kevitan | 1 - 0 | Gramshi | 13-12-2015 14:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Albpetrol | 0 - 1 | Kevitan | 06-12-2015 14:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Kevitan | 3 - 2 | Vora | 29-11-2015 14:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Internacional Tirana | 0 - 0 | Kevitan | 22-11-2015 14:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Kevitan | 1 - 2 | Veleçiku | 15-11-2015 14:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Sukthi | 1 - 0 | Kevitan | 08-11-2015 14:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Kevitan | 6 - 4 | Tirana U19/A | 01-11-2015 14:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Luz i Vogël 2008 | 1 - 1 | Kevitan | 25-10-2015 14:30 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Partizani B | 0 - 1 | Kevitan | 18-10-2015 14:30 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Kevitan | 1 - 0 | Shënkolli | 04-10-2015 14:30 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Egnatia | 1 - 1 | Kevitan | 27-09-2015 16:00 | Kat. Dyte A 15/16 | |
Partizani B | 1 - 0 | Olimpic | 15-12-2013 13:30 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Korabi | 2 - 2 | Partizani B | 11-12-2013 13:30 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Partizani B | 1 - 1 | Sukthi | 08-12-2013 13:30 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Shënkolli | 1 - 0 | Partizani B | 01-12-2013 13:30 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Partizani B | 2 - 0 | Erzeni | 24-11-2013 14:00 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Partizani B | 1 - 1 | Vora | 27-10-2013 14:30 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
KF Domosdova | 0 - 1 | Partizani B | 20-10-2013 14:30 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Partizani B | 3 - 2 | Egnatia | 06-10-2013 14:30 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Besëlidhja | 4 - 1 | Partizani B | 29-09-2013 16:00 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
Partizani B | 2 - 1 | Luz i Vogël 2008 | 22-09-2013 16:00 | Kat. Dyte A - 13/14 | |
10 Shtatori | 1 - 0 | Oriku | 08-03-2013 14:00 | Kat.Trete Gr A - 12/13 | |
Egnatia | 2 - 1 | Vora | 07-10-2012 15:00 | Kat. Dyte A - 12/13 | |
Luz i Vogël 2008 | 2 - 1 | Egnatia | 30-09-2012 16:00 | Kat. Dyte A - 12/13 | |
KS Luftëtari | 6 - 3 | KF Adriatiku Mamurras | 12-05-2012 17:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
KF Adriatiku Mamurras | 1 - 0 | Besëlidhja | 06-05-2012 17:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
FK Skrapari | 2 - 3 | KF Adriatiku Mamurras | 28-04-2012 16:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
KF Adriatiku Mamurras | 1 - 2 | Himara | 22-04-2012 16:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
KS Vlora | 1 - 0 | KF Adriatiku Mamurras | 18-04-2012 16:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
KF Adriatiku Mamurras | 3 - 1 | FK Elbasani | 15-04-2012 16:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
KF Adriatiku Mamurras | 2 - 0 | Iliria | 17-03-2012 15:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
Besa | 2 - 1 | KF Adriatiku Mamurras | 10-03-2012 15:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
KF Adriatiku Mamurras | 1 - 0 | Burreli | 03-03-2012 14:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
FK Skrapari | 0 - 0 | Burreli | 15-10-2011 14:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
Burreli | 1 - 0 | Himara | 08-10-2011 15:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
KS Vlora | 2 - 1 | Burreli | 01-10-2011 15:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
Burreli | 2 - 0 | KF Adriatiku Mamurras | 24-09-2011 16:00 | Kat. Pare - 11/12 | |
Burreli | 2 - 1 | Shkumbini | 21-09-2011 16:00 | Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 | |
KF Adriatiku Mamurras | 0 - 0 | Besëlidhja | 23-12-2010 00:00 | Kat. Pare - 10/11 | |
Lushnja | 1 - 0 | KF Adriatiku Mamurras | 19-12-2010 00:00 | Kat. Pare - 10/11 | |
KF Adriatiku Mamurras | 2 - 1 | Tërbuni | 24-10-2010 00:00 | Kat. Pare - 10/11 |
Skuadra | Minute | Goal type | Ndeshja | Kompeticioni | Data |
---|---|---|---|---|---|
Iliria | 45 | GOAL | Iliria - Bulqiza | Kategoria e Dyte Gr A | 03-05-2023 15:00 |
Iliria | 36 | GOAL | Iliria - Bulqiza | Kategoria e Dyte Gr A | 03-05-2023 15:00 |
Bulqiza | 45 | GOAL | Bulqiza - Gramshi | Kategoria e Dyte Gr A | 29-04-2023 15:00 |
Bulqiza | 16 | GOAL | Bulqiza - Sopoti | Kategoria e Dyte Gr A | 15-04-2023 15:00 |
Bulqiza | 10 | GOAL | Bulqiza - Shënkolli | Kategoria e Dyte Gr A | 18-03-2023 13:00 |
Bulqiza | 10 | GOAL | Bulqiza - Shënkolli | Kategoria e Dyte Gr A | 18-03-2023 13:00 |
Bulqiza | 45 | GOAL | Bulqiza - Veleçiku | Kategoria e Dyte Gr A | 04-03-2023 12:30 |
Iliria | 25 | GOAL | Iliria - KF Ada | Kategoria e Dyte Gr A | 01-10-2022 14:00 |
Iliria | 27 | GOAL | Iliria - Internacional Tirana | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | 19-02-2022 14:00 |
Iliria | 23 | GOAL | Iliria - Internacional Tirana | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | 19-02-2022 14:00 |
Iliria | 39 | GOAL | Iliria - Internacional Tirana | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | 19-02-2022 14:00 |
Iliria | 3 | GOAL | Iliria - Internacional Tirana | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | 19-02-2022 14:00 |
Devolli | 27 | GOAL | Devolli - Turbina | Play-out Kat.Pare B | 07-03-2020 15:00 |
Devolli | 18 | GOAL | Devolli - Besa | Kat. Pare B 19/20 | 29-02-2020 14:00 |
Apolonia | 41 | GOAL | Apolonia - Devolli | Kat. Pare B 19/20 | 23-02-2020 14:00 |
Devolli | 36 | GOAL | Devolli - Shënkolli | Kat. Pare B 19/20 | 15-02-2020 14:00 |
Iliria | 22 | GOAL | Iliria - Devolli | Kat. Pare B 19/20 | 08-02-2020 14:00 |
Turbina | 20 | GOAL | Turbina - Shkumbini | Kat. Pare B 17/18 | 16-12-2017 13:00 |
Tomori | 18 | GOAL | Tomori - Shkumbini | Kat. Pare B 17/18 | 30-09-2017 16:00 |
Shkumbini | 9 | GOAL | Shkumbini - Turbina | Kat. Pare B 17/18 | 23-09-2017 16:00 |
Turbina | 22 | GOAL | Turbina - Pogradeci | Kat. Pare B 15/16 | 14-05-2016 17:00 |
Lushnja | 33 | GOAL | Lushnja - Turbina | Kat. Pare B 15/16 | 07-05-2016 17:00 |
Kevitan | 38 | GOAL | Kevitan - Gramshi | Kat. Dyte A 15/16 | 13-12-2015 14:00 |
Kevitan | 43 | GOAL | Kevitan - Vora | Kat. Dyte A 15/16 | 29-11-2015 14:00 |
Kevitan | 40 | GOAL | Kevitan - Tirana U19/A | Kat. Dyte A 15/16 | 01-11-2015 14:00 |
Kevitan | 16 | GOAL | Kevitan - Tirana U19/A | Kat. Dyte A 15/16 | 01-11-2015 14:00 |
Luz i Vogël 2008 | 17 | GOAL | Luz i Vogël 2008 - Egnatia | Kat. Dyte A - 12/13 | 30-09-2012 16:00 |
KS Vlora | 24 | GOAL | KS Vlora - Burreli | Kat. Pare - 11/12 | 01-10-2011 15:00 |
Skuadra | Card | Minute | Ndeshja | Kompeticioni | Data | |
---|---|---|---|---|---|---|
Bulqiza | YELLOW | 31 | Bulqiza - Gramshi | Kategoria e Dyte Gr A | 29-04-2023 15:00 | |
Bulqiza | YELLOW | 45 | Bulqiza - Sopoti | Kategoria e Dyte Gr A | 15-04-2023 15:00 | |
Bulqiza | YELLOW | 18 | Bulqiza - Naftëtari | Kategoria e Dyte Gr A | 18-02-2023 12:30 | |
Bulqiza | RED | 19 | Bulqiza - Naftëtari | Kategoria e Dyte Gr A | 18-02-2023 12:30 | |
Bulqiza | YELLOW | 45 | Gramshi - Bulqiza | Kategoria e Dyte Gr A | 04-02-2023 13:00 | |
Iliria | YELLOW | 12 | Iliria - KF Ada | Kategoria e Dyte Gr A | 01-10-2022 14:00 | |
Iliria | YELLOW | 25 | Iliria - Gramshi | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | 16-04-2022 15:00 | |
Iliria | YELLOW | 27 | KF Klosi - Iliria | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | 12-03-2022 14:00 | |
Iliria | YELLOW | 9 | Iliria - Internacional Tirana | Kat.Dyte Grupi A 21/22 | 19-02-2022 14:00 | |
FK Elbasani | YELLOW | 39 | FK Elbasani - Egnatia | Kat. Pare B 20/21 | 04-11-2020 14:00 | |
FK Elbasani | SECOND_YELLOW | 45 | FK Elbasani - Egnatia | Kat. Pare B 20/21 | 04-11-2020 14:00 | |
Devolli | YELLOW | 13 | Devolli - Oriku | Play-out Kat.Pare B | 29-07-2020 17:30 | |
Devolli | YELLOW | 43 | Devolli - Turbina | Kat. Pare B 19/20 | 01-02-2020 14:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 18 | Iliria - Shkumbini | Kat. Pare B 17/18 | 04-11-2017 14:00 | |
Shkumbini | RED | 17 | Tomori - Shkumbini | Kat. Pare B 17/18 | 30-09-2017 16:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 17 | Tomori - Shkumbini | Kat. Pare B 17/18 | 30-09-2017 16:00 | |
Shkumbini | YELLOW | 26 | Pogradeci - Shkumbini | Kupa Grupi B 1/16 | 27-09-2017 15:30 | |
Shënkolli | YELLOW | 35 | Shënkolli - Teuta | Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 | 28-09-2016 16:00 | |
Shënkolli | YELLOW | 19 | Shënkolli - FK Kamza | Kat. Pare A 16/17 | 24-09-2016 16:00 | |
Turbina | YELLOW | 22 | Turbina - Pogradeci | Kat. Pare B 15/16 | 14-05-2016 17:00 | |
Turbina | YELLOW | 34 | Turbina - Dinamo City | Kat. Pare B 15/16 | 12-03-2016 15:00 | |
Turbina | YELLOW | 36 | Lushnja - Turbina | Kat. Pare B 15/16 | 05-03-2016 15:00 | |
Turbina | YELLOW | 42 | Shkumbini - Turbina | Kat. Pare B 15/16 | 20-02-2016 14:00 | |
Kevitan | YELLOW | 32 | Kevitan - Gramshi | Kat. Dyte A 15/16 | 13-12-2015 14:00 | |
Kevitan | YELLOW | 45 | Kevitan - Vora | Kat. Dyte A 15/16 | 29-11-2015 14:00 | |
Kevitan | YELLOW | 9 | Kevitan - Tirana U19/A | Kat. Dyte A 15/16 | 01-11-2015 14:00 | |
Partizani B | YELLOW | 41 | Partizani B - Olimpic | Kat. Dyte A - 13/14 | 15-12-2013 13:30 | |
Partizani B | YELLOW | 22 | Partizani B - Egnatia | Kat. Dyte A - 13/14 | 06-10-2013 14:30 | |
Partizani B | YELLOW | 19 | Besëlidhja - Partizani B | Kat. Dyte A - 13/14 | 29-09-2013 16:00 | |
Egnatia | YELLOW | 9 | Egnatia - Vora | Kat. Dyte A - 12/13 | 07-10-2012 15:00 | |
Egnatia | YELLOW | 45 | Luz i Vogël 2008 - Egnatia | Kat. Dyte A - 12/13 | 30-09-2012 16:00 | |
Burreli | YELLOW | 42 | FK Skrapari - Burreli | Kat. Pare - 11/12 | 15-10-2011 14:00 | |
Burreli | RED | 42 | FK Skrapari - Burreli | Kat. Pare - 11/12 | 15-10-2011 14:00 |
Skuadra | Start date | End date | Status |
---|---|---|---|
FK Elbasani | 2020-10-02 | 2021-06-30 | INACTIVE |
Devolli | 2020-01-23 | 2020-09-15 | ACTIVE |
Besëlidhja | 2018-01-26 | 2018-07-28 | ACTIVE |
Shkumbini | 2017-09-14 | 2018-01-10 | ACTIVE |
Shënkolli | 2016-09-24 | 2017-05-31 | ACTIVE |
Turbina | 2016-02-05 | 2016-05-31 | ACTIVE |
Kevitan | 2015-09-25 | 2016-02-04 | INACTIVE |
10 Shtatori | 2013-03-04 | 2013-09-19 | INACTIVE |
Egnatia | 2012-09-20 | 2013-02-05 | ACTIVE |
KF Adriatiku Mamurras | 2012-01-31 | 2012-05-31 | INACTIVE |
Burreli | 2011-09-09 | 2012-01-30 | ACTIVE |
KF Adriatiku Mamurras | 2010-09-11 | 2011-05-31 | INACTIVE |
Ekipi vendas | Reuzultati | Ekipi mik | Data | Kompeticioni |
---|