|
Prestige MFC team |
2 - 1 |
NOVA |
12-05-2023 19:30 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
FC Hidro Alfa |
1 - 3 |
NOVA |
14-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
5 - 0 |
Al-Ar |
10-03-2023 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
IMMI |
0 - 2 |
NOVA |
27-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
1 - 1 |
ELSO |
22-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
2 - 3 |
SECURITY OKTAPUS |
16-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
2 - 0 |
NOVA |
08-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
6 - 3 |
RAIFFEISEN BANK |
23-01-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
0 - 2 |
ATS |
08-11-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Friends Team |
2 - 3 |
NOVA |
31-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
2 - 2 |
PRIMO MFC |
25-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Barrikada |
0 - 3 |
NOVA |
18-10-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
7 - 2 |
ECO EMPIRE |
12-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
0 - 1 |
ALBAMER |
07-12-2022 22:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
Tirana |
2 - 3 |
Kukësi |
26-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Tirana |
21-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Vllaznia |
14-05-2022 17:15 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
07-05-2022 18:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
04-05-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
29-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Kastrioti |
24-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
Tirana |
16-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 4 |
Tirana |
10-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Tirana |
02-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Dinamo City |
19-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Tirana |
12-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Partizani |
05-03-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Tirana |
02-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Laçi |
26-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Tirana |
20-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Egnatia |
14-02-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Skënderbeu |
05-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Kukësi |
30-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tirana |
24-01-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
15-01-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
23-12-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
19-12-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
14-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Kastrioti |
07-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Tirana |
04-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tirana |
27-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
22-11-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Dinamo City |
06-11-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Tirana |
30-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
25-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Tirana |
17-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Laçi |
03-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Tirana |
25-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Egnatia |
19-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Skënderbeu |
11-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
9 - 8 |
Dinamo City |
18-11-2021 19:45 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Tirana |
03-11-2021 16:45 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Shkumbini |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Tirana |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
02-08-2020 20:00 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Bylis |
15-07-2020 17:30 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Tirana |
02-07-2020 17:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Bylis |
29-07-2020 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Tirana |
24-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
10-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Kukësi |
06-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Tirana |
28-06-2020 20:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Vllaznia |
19-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tirana |
15-06-2020 20:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 5 |
Tirana |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Tirana |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
08-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Tirana |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Partizani |
28-02-2020 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Tirana |
21-02-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
07-02-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
02-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
5 - 1 |
KS Luftëtari |
26-01-2020 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Bylis |
22-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Tirana |
22-12-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-12-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
13-12-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 3 |
Kukësi |
07-12-2019 16:30 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Tirana |
23-11-2019 16:30 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
08-11-2019 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Tirana |
02-11-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Tirana |
27-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Tirana |
23-10-2019 13:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Laçi |
19-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Tirana |
05-10-2019 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Partizani |
29-09-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
21-09-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Skënderbeu |
14-09-2019 16:00 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Tirana |
31-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Teuta |
27-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
24-08-2019 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Besëlidhja |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Kastrioti |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Tirana |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Tirana U19/A |
1 - 0 |
FK Spartak Tirana |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Tirana U19/A |
1 - 2 |
Sopoti |
13-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
0 - 0 |
Tirana U19/A |
06-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shënkolli |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Tirana |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
12-05-2019 16:30 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
04-05-2019 15:00 |
Superiore 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Tirana |
28-04-2019 16:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Kukësi |
20-04-2019 19:00 |
Superiore 18/19 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Tirana |
14-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
06-04-2019 18:45 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Laçi |
30-03-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tirana |
17-03-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Partizani |
01-03-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Tirana |
22-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
17-02-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
10-02-2019 14:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
01-02-2019 18:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
4 - 1 |
FK Kamza |
27-01-2019 17:00 |
Superiore 18/19 |
|
Tirana |
5 - 3 |
KS Luftëtari |
08-05-2019 17:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Tirana |
24-04-2019 16:00 |
Kupa e Shqiperise 1/2 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Tirana |
03-04-2019 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Laçi |
13-03-2019 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 18/19 |
|
Partizani B |
5 - 2 |
Tirana U19/A |
08-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tirana U19/A |
0 - 3 |
Gramshi |
24-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tirana U19/A |
3 - 2 |
KF Ada |
11-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Tirana |
04-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Flamurtari |
26-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
20-02-2017 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
05-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
06-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Partizani |
01-12-2016 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Tirana |
26-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
20-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Teuta |
06-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Tirana |
23-10-2016 13:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Skënderbeu |
16-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Tirana |
12-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Flamurtari |
02-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Tirana |
25-09-2016 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Kukësi |
17-09-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tirana |
11-09-2016 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
07-09-2016 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kukësi |
01-02-2017 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 16/17 |
|
Tirana |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 4 |
Tirana |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Tirana |
7 - 0 |
Sopoti |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Tirana |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Partizani |
04-05-2016 18:30 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
29-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Skënderbeu |
25-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Tirana |
17-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Laçi |
10-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Bylis |
13-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Tirana |
07-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 3 |
Tirana |
30-01-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
23-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
19-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Tirana |
13-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Partizani |
07-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
03-12-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Skënderbeu |
30-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
23-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
19-11-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Tërbuni |
07-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kukësi |
01-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Tirana |
25-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Flamurtari |
17-10-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Tirana |
03-10-2015 20:45 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
26-09-2015 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Tirana |
21-09-2015 20:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Bylis |
12-09-2015 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Tirana |
29-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Tirana |
23-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tirana |
24-01-2016 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 15/16 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kastrioti |
04-11-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
Kastrioti |
1 - 5 |
Tirana |
21-10-2015 14:30 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Erzeni |
29-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Tirana |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Teuta |
22-05-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Tirana |
17-05-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Skënderbeu |
09-05-2015 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Tirana |
04-05-2015 20:45 |
Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Tirana |
18-04-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
12-04-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Tirana |
04-04-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Tirana |
22-03-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
16-03-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Partizani |
13-03-2015 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kukësi |
08-03-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tirana |
04-03-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Tirana |
22-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
FK Elbasani |
14-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
08-02-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Flamurtari |
30-01-2015 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Apolonia |
24-01-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Teuta |
21-12-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tirana |
17-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Tirana |
08-12-2014 18:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
30-11-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
2 - 3 |
Tirana |
23-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
08-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Tirana |
02-11-2014 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Tirana |
29-10-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Tirana |
26-10-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Kukësi |
18-10-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tirana |
04-10-2014 20:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Partizani |
26-09-2014 20:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Tirana |
20-09-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
FK Elbasani |
14-09-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Tirana |
11-09-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Flamurtari |
30-08-2014 20:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
24-08-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
22-04-2015 15:30 |
Kupa e Shqiperise 14/15 Gjysem Finale |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
08-04-2015 17:00 |
Kupa e Shqiperise 14/15 Gjysem Finale |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Tirana |
18-02-2015 17:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Apolonia |
04-02-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Bylis |
20-11-2014 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 14/15 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 14/15 |
|
Sopoti |
0 - 3 |
Tirana |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 14/15 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Besa |
10-05-2014 17:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Tirana |
04-05-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Tirana |
30-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
26-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Lushnja |
12-04-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
Tirana |
05-04-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Laçi |
29-03-2014 15:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
22-03-2014 20:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Kukësi |
16-03-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Tirana |
13-03-2014 18:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Kukësi |
08-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tirana |
02-03-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Besa |
23-02-2014 18:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
16-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
07-02-2014 18:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Tirana |
01-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Flamurtari |
02-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 0 |
Tirana |
27-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Bylis |
20-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Tirana |
12-10-2013 20:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kastrioti |
02-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
29-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Skënderbeu |
22-09-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
18-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Lushnja |
15-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Laçi |
01-09-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Albpetrol |
1 - 0 |
Tirana |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tirana |
10-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Bylis |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Tirana |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
20-04-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
13-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Skënderbeu |
07-04-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Tirana |
31-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tirana |
10-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
02-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
23-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Tirana |
17-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Tomori |
10-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Laçi |
02-12-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Tirana |
24-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Apolonia |
18-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
10-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Kukësi |
04-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Tirana |
27-10-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Kastrioti |
21-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tirana |
06-10-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shkumbini |
02-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Kukësi |
07-11-2012 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Tirana |
24-10-2012 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
26-09-2012 19:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Tirana |
18-08-2011 20:00 |
Superkupa e Shqiperise - 10/11 |
|
Rumania |
2 - 0 |
Albania |
27-10-2005 14:00 |
European Under-19 Championship - 2006 |
|
Albania |
0 - 2 |
Turqia |
25-10-2005 14:00 |
European Under-19 Championship - 2006 |
|
Maqedonia |
4 - 2 |
Albania |
23-10-2005 14:00 |
European Under-19 Championship - 2006 |