Kupa e Shqiperise U-19

Ndeshjet e javës

Data Ndeshja
17-01-2020 10:00 KF Pogradeci - FK Dinamo
17-01-2020 10:00 Shenkolli - KF Bylis
17-01-2020 12:00 KS Luftëtari - Term FC
17-01-2020 12:00 Shkëndija Tr. - FK Kukesi
17-01-2020 14:00 Flamurtari FC - Besëlidhja
17-01-2020 14:00 KF Skenderbeu - KS Kastrioti
18-01-2020 10:00 FK Elbasani - KF Spartaku
18-01-2020 10:00 Shkëndija Dr. - Durresi 04
18-01-2020 12:00 KF Partizani - Oriku
18-01-2020 12:00 KF Laçi - Football Republic
18-01-2020 14:00 Akademia AAS - Akademia e Futbollit
18-01-2020 14:00 KF Vllaznia - FC Besa
19-01-2020 10:00 KF Tirana - Sh.S.Pepa
19-01-2020 12:00 FK Apolonia - KF Shkodra
19-01-2020 12:00 FC Internacional Tirana - KS Vlora
19-01-2020 12:00 KF Teuta - FC Kinostudio U 19

Renditja

Nr. Skuadra P NL F B H GSh GP DG PP
1 Akademia AAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Akademia e Futbollit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Besëlidhja 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Durresi 04 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Besa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Internacional Tirana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Kinostudio U 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FK Apolonia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FK Dinamo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FK Elbasani 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FK Kukesi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Flamurtari FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Football Republic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 KF Bylis 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 KF Laçi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 KF Partizani 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 KF Pogradeci 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 KF Shkodra 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 KF Skenderbeu 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 KF Spartaku 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 KF Teuta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 KF Tirana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 KF Vllaznia 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 KS Kastrioti 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 KS Luftëtari 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 KS Vlora 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Oriku 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Sh.F.Pepa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Shenkolli 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Shkëndija Dr. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Shkëndija Tr. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Term FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nr. Renditja
Skuadra Emri i skuadres
P Pikët
NL Ndeshjet e luajtura
F Fitoret
B Barazimet
H Humbjet
GSh Golat e shenuar
GP Golat e pesuar
DG Diferenca e golave
PP Pikë penalizimi