FEDERATA E KOSOVËS AKORDON ÇMIMIN E MIRËNJOHJES PËR PRESIDENTIN...

Kosova përcakton edhe lojtarët më të mirë për vitin 2017 në futboll në arenën kombëtare dhe ndërkombëtare ....
Shiko

FSHF DHE KRYQI I KUQ SHQIPTAR, MARËVESHJE BASHKËPUNIMI PËR NDIHMËN...

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Shoqata “Kryqi i Kuq Shqiptar” nënshkruan sot një kontratë bashkëpunimi për...
Shiko

PREZANTOHET EKSPOZITA DHE ALBUMI I TRIUMFIT HISTORIK “EURO 2016”

Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sot në orën 13:00 në sallën e Muzeumit Kombëtar, albumin fotografik për "EURO 2016". Albumi do të jetë një promocion dhe Ekspozitë e hapur për publikun e cila do të shërbejë për tre ditë, ku dashamirës të futbollit do të kenë...
Më shumë

TË HËNËN PROMOVOHET ALBUMI “EURO 2016” DHE EKSPOZITA E EUROPIANIT TË FRANCËS

Ditën e hënë në orën 13:00 në ambjentet e Muzeut Historik Kombëtar, FSHF do të organizojë ceremoninë e promovimit të Albumit "EURO 2016", si dhe njëherësh hapjen e ekspozitës me momentet më pikante dhe më decizive të Europianit të Francës, ku Shqipëria u përfaqësua për herë...
Më shumë

SHQIPËRIA U-20 FITON MIQËSOREN E PARË ME 21-VJECARËT E AZERBAJXHANIT

Një gol i futbollistit Pusi për përfaqësuesen kombëtare U-20 ka bërë që Shqipëria të fitojë ndeshjen e parë në Antalia me përfaqësuesen azere, me rezulatin 1-0. Skuadra nën drejtimin e Alban Bushit arriti të administrojë të gjithë lojën teksa gjen edhe avantazhin. Ky sukses...
Më shumë

Lajmet e fundit

Më shumë
Më shumë
Më shumë

FSHF TV

Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë

Online shop

Gjej gjithcka qe i perket ekipit kuq e zi dhe beje tenden!

Vizito dyqanin

Artikuj të tjerë FSHF:

Placeholder

Tifozët e Kombëtares

Antarësohu tani te klubi TIFOZËT E KOMBËTARES

Regjistrohu

Revista AlbaniaFutboll

Revista zyrtare e FSHF

Shfleto