FEDERATA E KOSOVËS AKORDON ÇMIMIN E MIRËNJOHJES PËR PRESIDENTIN...

Kosova përcakton edhe lojtarët më të mirë për vitin 2017 në futboll në arenën kombëtare dhe ndërkombëtare ....
Shiko

“ROMAT CAPUT MUNDI”, SHQIPËRIA U‑19 HUMBET ME PENALLTI NË FINALEN NDAJ RUMANISË

Kombëtarja U‑19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani ka humbur në finalen e turneut “Roma Caput Mundi 2018”, në ndeshjen e luajtur sot në orën 10:30 në stadiumin Anco Marzio‑Ostia (Romë). Të rinjtë e përfaqësueses kuqezi kanë zhvilluar një...
Më shumë

FSHF DËNON ME FORCË AGRESIONIN MBI TRAJNERIN E VLLAZNISË! PRESIDENTI DUKA TELEFONON GJOKËN PËR NGJARJEN

FSHF dënon me forcë veprimin më të fundit ndodhur sot me trajnerin e klubit të futbollit Vllaznia, Ernest Gjoka ku një person ka tentuar të godasë me thikë trajnerin pas përfundimit të stërvitjes. Presidenti i FSHF‑së, Armand Duka sapo është informuar për këtë...
Më shumë

VLLAZNIA FITON TROFEUN E KUPËS SË SHQIPËRISË PËR U‑19

Kupën e Shqipërise për moshën U‑19 e ka fituar skuadra e Vllaznisë së Shkodrës me rezultatin 4‑0 përballë Shkëndijës së Tiranës . Finalja u zhvillua sot në orën 14:00 në stadiumin "Elbasan Arena" në Elbasan, kjo finale u ndoq nga qindra tifozë...
Më shumë

Lajmet e fundit

Më shumë
Më shumë
Më shumë

FSHF TV

Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë

Online shop

Gjej gjithcka qe i perket ekipit kuq e zi dhe beje tenden!

Vizito dyqanin

Artikuj të tjerë FSHF:

Tifozët e Kombëtares

Antarësohu tani te klubi TIFOZËT E KOMBËTARES

Regjistrohu

Revista AlbaniaFutboll

Revista zyrtare e FSHF

Shfleto