FEDERATA E KOSOVËS AKORDON ÇMIMIN E MIRËNJOHJES PËR PRESIDENTIN...

Kosova përcakton edhe lojtarët më të mirë për vitin 2017 në futboll në arenën kombëtare dhe ndërkombëtare ....
Shiko

FSHF DHE KRYQI I KUQ SHQIPTAR, MARËVESHJE BASHKËPUNIMI PËR NDIHMËN...

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Shoqata “Kryqi i Kuq Shqiptar” nënshkruan sot një kontratë bashkëpunimi për...
Shiko

SHQIPËRIA U-20 FITON MIQËSOREN E PARË ME 21-VJECARËT E AZERBAJXHANIT

Një gol i futbollistit Pusi për përfaqësuesen kombëtare U-20 ka bërë që Shqipëria të fitojë ndeshjen e parë në Antalia me përfaqësuesen azere, me rezulatin 1-0. Skuadra nën drejtimin e Alban Bushit arriti të administrojë të gjithë lojën teksa gjen edhe avantazhin. Ky sukses...
Më shumë

Kombëtarja U-19 grumbullohet në datat 21-25 janar në Elbasan

Kombëtarja U-19 do të grumbullohet për 4 ditë me rradhë nga data 21 deri 25 janar 2018 në qytetin e Elbasanit, ku trajneri Erion Bogdani, do te shikojë gjendjen e tyre dhe  do të konfirmojë grupin e futbollistëve qe do të përfaqesojnë Shqiperine U-19 . Lista e mëposhtme është e...
Më shumë

Java e 17-të e Kategorisë Superiore dhe ndeshjet cerekfinale të Kupës së Shqipërisë

Më poshtë do të gjeni kalendarin e javës së 17 -të të Kategorisë Superiore dhe turin e 1/4 të Kupës së Shqipërisë. Ndeshjet e javes së 17-të të Superiores do të luhen të gjitha në datë 26 janar 2018. Turi cerekfinal i Kupës së Shqipërise sipas kalendarit mëposhte do të...
Më shumë

Lajmet e fundit

Më shumë
Më shumë
Më shumë

FSHF TV

Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë

Online shop

Gjej gjithcka qe i perket ekipit kuq e zi dhe beje tenden!

Vizito dyqanin

Artikuj të tjerë FSHF:

Tifozët e Kombëtares

Antarësohu tani te klubi TIFOZËT E KOMBËTARES

Regjistrohu

Revista AlbaniaFutboll

Revista zyrtare e FSHF

Shfleto