Topa të vegjël

Topa të vegjël të kuq
Cmimi i shitjes: 1290 Lekë
Pesha: 250 gr
Sasia:


Facebook Twitter LinkedIn

Topa të vegjël me logon e FSHF

Tarifat për shërbimin DHL (në lekë)
Express World Wide
Export Dokumenti deri në 2.0 kg
Pesha në kg Zona 1* Zona 2** Zona 3*** Zona 4**** Zona 5***** Zona 6******
0,5 2371 3089 3232 3304 3879 4166
1 2873 3591 3735 3807 4525 4812
1,5 3376 4094 4238 4310 5172 5459
2 3879 4597 4741 4812 5818 6105


Jo-dokumenta Zona 1* Zona 2** Zona 3*** Zona 4**** Zona 5***** Zona 6******
0,250 - 1 2.940 2.940 2.940 2.940 5.180 5.740
1,01 - 2 3.500 3.500 3.500 3.500 5.460 6.020
2,01 - 4 5.600 5.600 5.600 5.600 7.000 7.840
4,01 - 6 7.000 7.000 7.000 7.000 10.080 11.200
6,01 - 10 10.500 10.500 10.500 10.500 12.600 15.400
+0,5 476 476 476 476 476 476
Shenim: Ne tabela eshte e perfshire pagesa shtese e karburantit
Gjermani Kroaci Usa
Itali France

* Zona 1: Bosnja dhe Hercegovina, Greqia, Kosova, Mali i Zi, Maqedonia, Serbia

** Zona 2: Austria, Gjermania, Italia Lihteshtejn, Monako, Zvicra

*** Zona 3: Andorra, Belgjika, Bullgaria, Çekia, Franca, Gjibraltar, Guernsei, Hollanda, Hungaria, Irlanda Republike, Kroacia, Luksemburgu, Malta, Mbretëria e Bashkuar, Polonia, Portugalia, Qipro, Rumania, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Turqia, Xhersi

**** Zona 4: Armenia, Azerbaixhan, Bjellorusia, Danimarka, Estonia, Finlanda, Gjeorgjia, Groenlanda*, Islanda, Ishujt Faroe*,Izraeli, Kanada, Letonia, Lituania, Meksika, Moldavia, Norvegjia, Rusia, Shtetet e Bashkuara, Suedia, Taxhikistan, Ukraina

***** Zona 5: Filipine, Hong Kong, India, Indonezia, Japonia, Kina, Korea e Jugut, Makau, Malajzia, Singapori, Tajvan

****** Zona 6: Afganistan, Afrika e Jugut, Afrika Qendrore, Algjeria, Angola, Anguilla, Antigua, Arabia Saudite, Argjentina, Aruba, Australia, Bahamas, Bahrein, Bangladesh, Barbados, Beliye, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bonaire, Botsvana, Brazili, Bregu i Fildishtë, Brunei, Burkina Faso, Burundi, Dominika, Republika Dominikane, Egjipti, Ekuador, El Salvador, Emiratet e Bashkuara Arabe, Eritrea, Etiopia, Fixhi, Gabon, Gambia, Gana, Granada, Guadelupe, Guam, Guatemala, Guiana Angleze, Guiana Franceze, Guinea Ekuatoriale, Guinea Republike, Guinea Bisau, Haiti, Antilet Hollandeze, Honduras, Iran, Irak*, Ishujt Falkland*, Ishujt Kaiman, Ishujt Kape Verde, Ishujt Kuk, Ishujt Marshall,Jemeni, Jordania, Kaledonia e Re, Kamboxhia, Kameruni, Katar, Kazakistani, Kenia, Kili, Kirgistan, Kiribati, Kolumbia, Komoros*, Kongo, Kongo Republika Demokratike, Korea DPR e Veriut, Kosta Rika, Kuba, Kuracao, Kuvajt, Laos, Lesoto, Liban, Liberia*, Libia, Madagaskar, Malaui, Maldives, Mali, Maroku, Martinikua, Mauritania, Maurishius, Mayote, Mikronezia, Mongolia, Montserrat, Mozambiku, Mianmar, Namibia, Nauru, Nevis, Niger, Nigeria, Nikaragua, Niue, Oman, Pakistan, Palaui, Panama, Papua Guinea e re, Paraguai, Peru, Porto Riko, Reunion Ishujt, Ruanda, Saipan, Samoa, Samoa Amerikane, Sao Tome dhe Principe, Sejshell*, Senegal, Sierra Leone, Siria, Solomon Ishujt, Somaliland*, Somalia, Sri Lanka, St Bartelemi, St Eustatius, St Kitts, St Lucia, St Marten, St Vincent, Suaziland, Sudan, Surinami, Tahiti, Tajlanda, Tanzania, Timori Lindor, Togo, Trinidad dhe Tobako, Tunizia, Turkmenistan, Turk dhe Kaikos Ishujt, Tuvalu, Uganda, Uruguai, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Virxhin Ishujt Britanike, Virxhin Ishujt Amerikane, Xhamajka, Xhibuti, Zelanda e Re, Zambia, Zimbabve


Shtetet e shënuara me * nuk mbulohen nga faturimi Import Express*Porosia do dorëzohet brenda 7 ditë pune nga koha e kryerjes së saj.

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni i ploteVersioni mobile