Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

KOMITETI EKZEKUTIV MERR VENDIMET E MBLEDHJES SË RADHËS PËR 2017-tën!

komiteti ekzekutiv 2 dhjetor

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së ka marrë vendimet e radhës në mbledhjen e tij, ku vëmendja kryesore është përqëndruar tek Projekti i Zyrave të Reja të FSHF-së, me ndryshimet përkatëse, ku përfshihet përveç zyrave edhe një fushë, por edhe miratimi i ndertimit të një mini-stadiumi të ri, afër zyrave të reja të federatës, si një kompleks më vete. Anëtarët e Komiteti vendosën për ndryshimet e reja, duke kaluar më pas në miratimin e tyre.
Po kështu, Komiteti Ekzekutiv miratoi ngritjen dhe në vijimësi mbështetjen, për ekipin kombëtar të femrave U-17, një projekt i ri për futbollin e femrave. Pas kombëtares A të femrave, kombëtares U-19, tashmë do të ketë skuadrën dhe stafin e saj edhe ekipi përfaqësues i femrave U-17. Me miratimin e strukturës nga KE, do të nisë menjëherë puna për këtë ekip përfaqësues.
Në aspektin e investimeve, Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së, ka miratuar fondin për fushën sportive të Librazhdit dhe sistemin vaditës aty, të dyja këto me koston e mbuluar nga Federata Shqiptare e Futbollit. Gjatë gjithë kohës në vijimësi të mbledhjeve të tij, KE ka miratuar fonde për infrastrukturën sportive të futbollit, dhe kjo e fundit lidhet këtë radhë me fushën në Librazhd.

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FSHF: Te djelen luhet pjesa e 2-te e ndeshjes Flamurtari-Laci Ndeshja e futbollit mes Flamurtarit dhe Lacit... https://t.co/6Yb8Abjrwe

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
34
15
10
4
1
2
25
15
7
4
4
3
25
15
6
7
2
4
24
15
7
3
5
5
23
15
6
5
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil