Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Spanjë-Shqipëri, biletat në shitje

ermir lenjani biletat ne spanje1
Tifozët e interesuar për të ndjekur ndeshjen eliminatore të kombëtares, Spanjë-Shqipëri me 6 tetor ora 20:45 e vlefshme për "Rusi 2018" mund ti blejnë biletat për këtë përballje në stadiumin “Jose Rico Perez” në qytetin Alicante.

Të gjithë të interesuarit janë të lutur të paraqiten pranë biletarisë në stadiumin e lart përmendur. Biletaria do të jete e vendosur midis hyrjes 10 & 12 dhe do të ketë një shkrim të identifikueshem lehtësisht “ALBANIA TICKETS”.

Biletaria për të gjithë sportdashësit shqiptar do të jete e hapur me datë 5 dhe 6 Tetor prej orës 12.00 deri në orën 20.00. Cmimi i biletës në sektorin përkatës është 25 euro.

Plano José Rico Pérez

hyrja ne spanje

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FSHF: Te djelen luhet pjesa e 2-te e ndeshjes Flamurtari-Laci Ndeshja e futbollit mes Flamurtarit dhe Lacit... https://t.co/6Yb8Abjrwe

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
34
15
10
4
1
2
25
15
7
4
4
3
25
15
6
7
2
4
24
15
7
3
5
5
23
15
6
5
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil