Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

KOMBETARJA E FEMRAVE/ LISTA E LOJTAREVE TE GRUMBULLUARA PER DY NDESHJET ZYRTARE ELEMINATORE!

Ka nisur ne Elbasan grumbullimi per ekipin kombetar A te femrave ne futboll. Per ndeshjet zyrtare eleminatore kunder ZVICRES ne Elbasan diten e premte, dhe me pas me BJELLORUSINE, trajneri i kesaj perfaqesueseje Armir Grima ka grumbulluar keto futbolliste:

Nr.

Emer

Mbiemer

Pozicioni

Ekipi kuaktivizohet

Datelindja

1

Marigona

Zani

Portiere

TSV JanhCalden, Gjermani

05.07.1996

2

Viona

Rexhepi

Portiere

Hajvalia, Kosove

24.07.1996

3

Albina

Rrahmani

Mbrojtese

Vllaznia

24.02.1989

4

Arbiona

Bajraktari

Mbrojtese

Vllaznia

10.09.1996

5

Luci

Gjini

Mbrojtese

Vllaznia

02.05.1994

6

Arbenita

Curraj

Mbrojtese

Hajvalia, Kosove

28.07.1996

7

Alma

Hila

Mbrojtese

Florentina, Itali

02.02.2000

8

Erida

Bajrakurtaj

Mbrojtese

Kinostudio

16.03.1994

9

Cyme

Lulaj

Mbrojtese

Kinostudio

20.10.1989

10

Sara

Maliqi

Mbrojtese

Vllaznia

09.10.1995

11

Qendresa

Krasniqi

Mesfushore

Yverdon, Zvicer

28.06.1994

12

Suada

Jashari

Mesfushore

Vllaznia

09.10.1988

13

Megi

Doci

Mesfushore

Vllaznia

14.11.1996

14

Lavdie

Begolli

Mesfushore

JYPK, Finland

19.01.1993

15

Esmeralda

Franja

Mesfushore

Vllaznia

04.02.1997

16

Greis

Domi

Mesfushore

Fiorentina, Itali

30.10.1998

17

Markela

Bejleri

Mesfushore

Aurora FC, Kanada

- . - .2001

18

Blerina

Morina

Mesfushore

Klub FC Rosengard

25.08.2000

19

Saranda

Hashani

Sulmuese

BV Cloppenburg, Gjermani

20.05.1996

20

Kujtime

Kurtbogaj

Sulmuese

Suedi

26.11.1996

21

Zylfije

Bajramaj

Sulmuese

Hajvalia, Kosove

02.10.1997

22

Shpresa

Aradini

Mesfushore

FSV Gutersloh, Gjermani

Ne varesi te pashaportes

13.08.1994

23

Mimoza

Hamiti

Mesfushore

BSC Young Boys, zvicer

Ne varesi te pashaportes

02.11.1993

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

SELEKSIONIMET E MOSHAVE, DATAT DHE ORARET PËR BRENDA DHE JASHTË VENDIT https://t.co/XaezamB2hb

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil