Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Superkupa e Shqiperise, ka filluar shitja e biletave per Kukesi - Tirana

Federata Shqiptare e Futbollit njofton te gjithe tifozet dhe sportdashesit ne lidhje me pjesemarrjen ne eventin qe shenon fillimin e sezonit te ri Futbollistik. Ka filluar shitja e biletave per Superkupen e Shqiperise 2017, Kukesi – Tirana, e cila do te zhvillohet ne daten 06 shtator, ora 19.00, ne stadiumin Selman Stermasi, ne Tirane.

Biletat mund te blihen ne sportelin e biletarise prane stadiumit Selman Stermasi (orari 09.00 – 17.00) ose ne biletarine online ne faqen zyrtare te Federates Shqiptare te Futbollit ne linkun ne vijim: https://bileta.fshf.org/biglietteria/listaEventiPub.do

Ju mirepresim te shumte ne eventin qe rindez sezonin e ri futbollistik!

 

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

SELEKSIONIMET E MOSHAVE, DATAT DHE ORARET PËR BRENDA DHE JASHTË VENDIT https://t.co/XaezamB2hb

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil