Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
6
5
1
0
16
2
Itali
6
5
1
0
16
3
Shqipëri
6
3
0
3
9
4
Izrael
6
3
0
3
9
5
Maqedoni
6
1
0
5
3
6
Lichtenstein
6
0
0
6
0

U13 - Kampionati i Kombetareve Rajonale, java e dyte

u13 java dyte

Perfundojne dy ndeshjet e javes se dyte per moshen U-13 te luajtura ne Elbasan, stadiumi “Elbasan Arena” dhe ne  Tirane, qendra e Ekipeve kombetare ne Kamez. Ndeshjet per kete moshe ishin 2 pjese me nga 30 minuta secila. Femijet e kesaj moshe shfaqen nje rivalitet ne fushe pertej entuziazmit te gares qe nuk mungonte. Ndeshja e trete per kete grupmoshe do te zhvillohet ne daten 21 qershor 2017 ne Elbasan dhe do te ndeshet Korca U13- Tirana U13. Me poshte, rezultatet dhe klasifikimi nga takimet e moshes U13.

Ne “Elbasan Arena”:
Elbasani 1 - 0 Durresi
(Golshenues: Seit Muca)

Ne Kamez, “Q.E.K”:
Fieri 2-0 Shkodra
(Golshenues, Fieri: Hasanrama, Islamaj)

Klasifikimi pas javes se dyte:

Tirana 3 pike

Fieri 3 pike

Korca 3 pike

Elbasani 3 pike

Durresi 1 pike

Shkodra 1 pike

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Ditën e mërkurë në orën 11.00 në ambjentet e #FSHF-së do të promovohen edhe dy botimet më të fundit të Federatës... https://t.co/ldkiUSSVMl

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
36
20
15
1
2
72
36
19
15
2
3
72
36
21
9
6
4
44
36
11
11
14
5
40
36
10
10
16

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil