Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

KALENDARI I KAMPIONATIT TE EKIPEVE PËRFAQËSUESE RAJONALE

kampionati rajonal moshat

Njihuni me kalendarin e ndeshjeve të kampionatit të ekipeve përfaqësuese rajonale:

Java e Pare  Dt.15.06.2017

1. Tirana - Elbasani  "Elbasan Arena"  Mosha U17 ora 18:00  

                                                             Mosha U15 ora 19:30

                                                             Mosha U13 ora 16:30

2. Durresi-Shkodra  "Loro Borici"         Mosha U17 ora 18:00

                                                             Mosha U15 ora 19:30

                                                             Mosha U13 ora 16:30

3. Fieri - Korca  "Loni Papuciu"            Mosha U17 ora 17:30

                                                              Mosha U15 ora 19:00

                                                              Mosha U13 ora 16:00

Java e Dyte  Dt.19.06.2017

1. Shkodra-Fieri        " Q.E.K Kamez"     Mosha U17 ora 18:00  

                                                                Mosha U15 ora 18:30  

                                                                Mosha U13 ora 17:00  

2. Elbasani - Durresi  "Elbasan Arena"    Mosha U17 ora 18:00  

                                                                Mosha U15 ora 19:30  

                                                                Mosha U13 ora 16:30  

Dt.21.06.2017

3. Korca - Tirana  "Elbasan Arena"          Mosha U17 ora 18:00  

                                                                 Mosha U15 ora 19:30  

                                                                 Mosha U13 ora 16:30  

Java e Trete  Dt.22.06.2017                                               

1. Durresi - Tirana    aneksi Durres         Mosha U17 ora 19:00 

                                                                Mosha U15 ora 17:30 

                                                                Mosha U13 ora 16:30 

2. Fieri - Elbasani  "Loni Papuciu"           Mosha U17 ora 17:30 

                                                                Mosha U15 ora 19:00 

                                                                Mosha U13 ora 16:30 

Dt.23.06.2017                                                                      

3. Shkodra - Korca    " Q.E.K Kamez"    Mosha U17 ora 17:00 

                                                               Mosha U15 ora 18:30 

                                                               Mosha U13 ora 17:00 

Java e Katert  Dt.26.06.2017 

1. Elbasani-Shkodra    "Q.E.K Kamez"   Mosha U17 ora 17:00

                                                                Mosha U15 ora 18:30

                                                                Mosha U13 ora 17:00

2. Korca-Durresi  "Elbasan Arena"          Mosha U17 ora 18:00

                                                                 Mosha U15 ora 19:30

                                                                 Mosha U13 ora 16:30

Dt.27.06.2017

3. Tirana-Fieri   "Q.E.K Kamez"            Mosha U17 ora 17:00

                                                              Mosha U15 ora 17:00

                                                              Mosha U13 ora 18:30

Java e Peste  Dt.30.06.2017 

1. Fieri-Durresi  aneksi  Durres          Mosha U17 ora 19:00

                                                           Mosha U15 ora 17:30

                                                           Mosha U13 ora 16:30 

2. Shkodra-Tirana  "Loro Borici"         Mosha U17 ora 18:00

                                                            Mosha U15 ora 19:30

                                                            Mosha U13 ora 16:30

3. Elbasani- Korca "Gjorgji Kycyku"    Mosha U17 ora 17:30

                                                            Mosha U17 ora 19:00

                                                            Mosha U13 ora 16:30

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

UEFA U-17 CHAMPIONSHIP SHQIPERI-SPANJE Ora 12.00 "Selman Stermasi"

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
16
6
5
1
0
2
16
7
5
1
1
3
12
7
3
3
1
4
11
7
3
2
2
5
10
7
3
1
3

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil