Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
8
7
1
0
22
2
Itali
8
6
1
1
19
3
Shqipëri
8
4
1
3
13
4
Izrael
8
3
0
5
9
5
Maqedoni
8
2
1
5
7
6
Lichtenstein
8
0
0
8
0

AKADEMIA E ARBITRIMIT MBYLL TURIN NË UNIVERSITETIN E VLORËS

akademia arbitrimit ne vlore

Universiteti i Vlores "Ismail Qemali" ishte edhe stacioni i fundit i turit të prezantimit të projektit më të fundit ambicioz të FSHF, atë për Akademinë e Arbitrimit. Koordinatori kryesor i këtij projekti, Sokol Jareci, si dhe Presidenti i Shoqates së Gjyqtarëve, Tahir Kastrati ishin këtë të martë në Vlorë ku prezantuan atë qe pritet të ndodhë duke nisur nga muaji shtator me këtë Akademi. Interesi në radhet e studentëve ishte i lartë ku nuk munguan edhe studentet femra. Jareci u percolli studentëve të Vlorës edhe detajet teknike në lidhje me etapat e Akademisë, por edhe vijimësinë më pas me aktivizimin në kampionatet e ndryshme të të gjitha niveleve, duke nisur fillimisht dhe natyrisht nga moshat. Universiteti "Ismail Qemali" ishte edhe stacioni qe përmbylli xhiron e prezantimit kombëtar të këtij projekti. Për konkluzionet e tij, diten e mërkurë në orën 10:30 në ambjentet e FSHF, Jareci e Kastrati do të dalin në një konferencë për shtyp.

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Presidenti i FSHF-së Armand DUKA, inspekton punimet në "ARENA KOMBËTARE" https://t.co/TRfb81VmDA

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
7
3
2
1
0
2
7
3
2
1
0
3
6
3
2
0
1
4
6
3
2
0
1
5
4
3
1
1
1

Renditja Fair Play ne Superiore

Skuadra
P.
Skuadra
P.

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil