Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Izrael - Shqiperi, biletat ne shitje

biletat10maj17

Federata Shqiptare e futbollit, njofton te gjithe te interesuarit se kane dale ne shitje biletat e ndeshjes  Izrael – Shqiperi , e vlefshme per Eliminatoret e Kupes se Botes  “Rusi 2018” . Kjo ndeshje do te zhvillohet ne daten 11.06.2017 ora 20:45  ne stadiumin “Sammy Ofer” te  qytetit Haifa, Izrael.

Biletat per tifozet e kombetares do te jene te kategorise se dyte, nje bilete do te  kushtoje 21 euro.

Personat e interesuar jane te lutur te dergojne e-mail ne adresen zyrtare : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. ne te cilen duhet  te shkruajne sasine e biletave qe duan te rezervojne, emer/mbiemer te personave qe do te shkojne ne stadium si dhe kontaktet personale ,  e-mail dhe nr tel.

Pasi te kene bere rezervimin ne kete adrese e-maili,  jane te lutur qe pas dates 25 Maj 2017 te paraqiten prane Federates Shqiptare te Futbollit per te kryer pagesen dhe terhequr biletat.

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

SELEKSIONIMET E MOSHAVE, DATAT DHE ORARET PËR BRENDA DHE JASHTË VENDIT https://t.co/XaezamB2hb

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil