Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

FSHF/ Programi i konferencave për shtyp në vijim

bogu

Në vijim të grumbullimit të ekipeve kombëtare, Zyra e PR do të realizojë të shtunën dhe të hënën tre konferencat per shtyp, me tre traineret e ekipeve kombetare, respektivisht U-17, U-19 dhe U-19 femra për efekt të grumbullimeve të radhës që kanë. 
Përpara nisjes së skuadrës përfaqësuese U-17 për turneun e Qipros Uefa-Devolepment, traineri i ekipit kombetar U-17 Xhemal Mustedanagiç do të dalë në një konferencë për shtyp, ditën e shtunë, datë 22 prill ora 10.30 në selinë e FSHF-së. Ndërsa ditën e hënë po në selinë e FSHF-së, në sallën e Konferencave për shtyp do të ketë dy dalje të tjera publike: 


Traineri i ekipit kombetar U-19, Erion Bogdani – 
të hënën, ora 11.00 (ne FSHF) 
Traineri i ekipit kombetar U-19 femra, Nevil Dede - 
të hënën ora 11.30 (ne FSHF).

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

UEFA U-17 CHAMPIONSHIP SHQIPERI-SPANJE Ora 12.00 "Selman Stermasi"

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
16
6
5
1
0
2
16
7
5
1
1
3
12
7
3
3
1
4
11
7
3
2
2
5
10
7
3
1
3

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil