Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
9
8
1
0
25
2
Itali
9
6
2
1
20
3
Shqipëri
9
4
1
4
13
4
Izrael
9
4
0
5
12
5
Maqedoni
9
2
2
5
8
6
Lichtenstein
9
0
0
9
0

KOMBETARJA U-17, NISI SOT GRUMBULLIMI PER TURNEUN E QIPROS

u17 gusht 2016a

Kombetarja U-17 ka nisur sot grumbullimin ne Durres ne Resort " Tropical" per pergatitjet e turneut te fundprillit ne Qipro ku do marre pjese edhe skuadra jone. Traineri i kesaj moshe Xhemal Mustedanagic per kete grumbullim ka marre 24 lojtare, teksa vetem 20 prej tyre do te udhetojne per ne Qipro. Gjate diteve te grumbullimit traineri do te vleresoje situaten ne skuader dhe gjendjen qe kane futbollistet per te provuar me pas edhe kombinacionet ne fushe. Me poshte do te gjeni listen e ekipit Kombetar U17 te grumbulluar ne sherbim te aktivitetit "Uefa Development" qe do te zhvillohet ne Qipro ne datat 25-30 prill 2017.

xhemo turne ne qipro

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

KOMBËTARJA, NDESHJE MIQËSORE ME TURQINË NË DATËN 13 NËNTOR https://t.co/WKlveI9phG

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
16
6
5
1
0
2
13
6
4
1
1
3
9
6
2
3
1
4
9
6
2
3
1
5
8
6
2
2
2

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil