Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
6
5
1
0
16
2
Itali
6
5
1
0
16
3
Shqipëri
6
3
0
3
9
4
Izrael
6
3
0
3
9
5
Maqedoni
6
1
0
5
3
6
Lichtenstein
6
0
0
6
0

Kupa "Coca Cola", rezultatet e javes se katert ne Tirane

cola ne tr

Vazhdon Kupa "Coca Cola" ne Tirane per shkollat 9-vjecare nje kampionat i cili po kthehet ne tradite per vendin tone. Diten e hene dhe te marte ne kompleksin "Dinamo" eshte luajtur java e katert, keto jane rezultatet:

Grupi A

1. “Kongresi Manastirit” 2-3 “Shkolla Ndroq” 

2. “Naim Frasheri” 1-2  “Dora Distria”  

3. “4 Deshmoret” 2-10  “Emin  Duraku”     

Grupi B

1. “Shkolla  Kashari” 2-3 “Kongresi i Lushnjes”

2. “Jeronim De Rada” 1 -0  “Pjeter  Budi”         

3. “Osman Myderizi” 1 -1  “Erdit Durhani”  

Java e peste dhe e fundit per zonen e Tiranes do te luhen ne datat 17 dhe 18 prill 2017.

 

 

 

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Ditën e mërkurë në orën 11.00 në ambjentet e #FSHF-së do të promovohen edhe dy botimet më të fundit të Federatës... https://t.co/ldkiUSSVMl

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
36
20
15
1
2
72
36
19
15
2
3
72
36
21
9
6
4
44
36
11
11
14
5
40
36
10
10
16

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil