Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
6
5
1
0
16
2
Itali
6
5
1
0
16
3
Shqipëri
6
3
0
3
9
4
Izrael
6
3
0
3
9
5
Maqedoni
6
1
0
5
3
6
Lichtenstein
6
0
0
6
0

Vazhdon Kupa "Coca Cola" ne Fier

andon xoxa coca cola fier

Vazhdon Kupa "Coca Cola" per shkollat 9-vjecare ne qytetin e Fierit, nje organizim i rendesishem qe po kthehet ne tradite. Ndeshjet ne grupin e meshkujve te ketij qyteti kane avancuar, ja si kane perfunduar ndeshjet e fundit per meshkujt midis shkollave:

"Jani Bakalli" 2-1 "Liko Kostandini"

"Maks Dashi" 1-0 "Flatrat e Dijes"

"Andon Xoxa" 5-1  "Kristaq Shtembari"

Ne finale per meshkujt  do te luajne shkollat "Andon Xoxa" - "Mark Dashi"

Sot ne qytetin e Fierit do te luajne femrat ku marrin pjese 4 shkolla: Kristaq Shtembari, Liri Gero, Jani Bakalli dhe Naim Frasheri. Keto ndeshje do te luhen ne datat 12, 13 dhe 14 prill ne ambjentet e FK Apolonia.

 

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Ditën e mërkurë në orën 11.00 në ambjentet e #FSHF-së do të promovohen edhe dy botimet më të fundit të Federatës... https://t.co/ldkiUSSVMl

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
75
36
20
15
1
2
72
36
19
15
2
3
72
36
21
9
6
4
44
36
11
11
14
5
40
36
10
10
16

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil