Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
-
Shqipëri
11/06/17
Izrael
-
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
-
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
-
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
4
3
1
0
10
2
Itali
4
3
1
0
10
3
Izrael
4
3
0
1
9
4
Shqipëri
4
2
0
2
6
5
Maqedoni
4
0
0
4
0
6
Lichtenstein
4
0
0
4
0

AXHENDA E VEPRIMTARIVE E DITES SE HENE NE FSHF

Federata Shqiptare e Futbollit.svg

Ora 09:00 Starti i Kupes "Coca-Cola" ne kompleksin sportiv "Dinamo".


Ora 10:30 Konference per shtyp e trajnerit te kombetares Gianni De Biasi ne seline e #FSHF per listen e grumbullimit ne prag te ndeshjes zyrtare me Italine dhe miqesores me Bosnjen.


Ora13:00 Starton turneu "Pasioni nuk ka gjini" midis gjimnazeve te kryeqytetit per futbollin e femrave, nje iniciative e Bashkise se Tiranes sebashku me #FSHF dhe turneu starton ne oren 13.00 ne gjimnazin "Qemal Stafa".


Ora 17:30 Seanca stervitore e kombetares ne ambientet e resortit "Tropikal" ne Durres.

 

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

RREFIMI NDRYSHE I STRAKOSHES... Nje nga portieret e skuadres kombetare, njeheresh edhe mbrojtes i portes se... https://t.co/c5zghS1lJO

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
52
26
13
13
0
2
52
26
14
10
2
3
50
26
14
8
4
4
36
26
9
9
8
5
32
26
7
11
8

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil