Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

NJE FUSHE MINIFUTBOLLI, DHURATE E FSHF PER TE VERBERIT!

te verber

Sot ne mesdite FSHF realizoi edhe inaugurimin e nje fushe futbolli per te verberit. Ky aktivitet per kete fushe te re minifutbolli u zhvillua te Qendra Kombetare e Rehabilitimit te te Verberve ne Fortuzaj, Vaqarr. Me prezencen e Presidentit te FSHF-se Armand Duka, ne kete event moren pjese te gjitha skuadrat pjesemarrese te kampionatit te te verberve, lojtaret e te cilave jane ne mbi 100 vete. Me pas u zhvillua edhe nje ndeshje e improvizuar mes lojtareve prezente dhe qe vinin nga qytete te ndryshme. FSHF dhe vete Presidenti Duka u angazhuan per suport te metejshem dhe te vazhdueshem per kete shtrese te shoqerise me aftesi te kufizuara per projekte te tjera. Nderkaq, federata do te mbuloje edhe te gjitha shpenzimet e skuadres kombetare te te verberve ne futboll, pjesemarrese ne Europianin qe do te zhvillohet ne Rumani.

te verber1

te verber2

te verber3

te verber4

te verber5

te verber6

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FSHF: Te djelen luhet pjesa e 2-te e ndeshjes Flamurtari-Laci Ndeshja e futbollit mes Flamurtarit dhe Lacit... https://t.co/6Yb8Abjrwe

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
34
15
10
4
1
2
25
15
7
4
4
3
25
15
6
7
2
4
24
15
7
3
5
5
23
15
6
5
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil