Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
3 - 0
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
0 - 1
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
10
9
1
0
28
2
Itali
10
7
2
1
23
3
Shqipëri
10
4
1
5
13
4
Izrael
10
4
0
6
12
5
Maqedoni
10
3
2
5
11
6
Lichtenstein
10
0
0
10
0

Kombëtaret rajonale, vazhdojnë stërvitjet në zona

komb rajonale

Sipas programit te drejtorisë së ekipeve kombëtare, si çdo të henë do të vijojnë edhe seancat stërvitore të ekipeve rajonale kombëtare.
Ja edhe datat e stërvitjeve të radhës, ku deri tani kanë kaluar disa raunde me fëmijët e përzgjedhur në përfaqësueset zonale. 
1. Përfaqesuesja e zonës së Tiranës, data e grumbullimit 20.03.2017, në "Qendrën Stërvitore të Ekipeve Kombetare" Kamez. Stërvitja për moshën U-15, U-17 fillon në orën 15:00 dhe për moshën U-13 fillon në ora 16:30.
2. Përfaqësuesja e zonës së Durrësit, data e grumbullimit 20.03.2017, te aneksi i stadiumit "Niko Dovana" në Durrës. Stërvitja për moshën U-13, U-15 fillon në orën 15:00 dhe mosha U-17 fillon në orën 16:30.
3. Përfaqësuesja e zonës së Fierit, data e grumbullimit 20.03.2017, te aneksi i stadiumit "Loni Papuçiu" në Fier. Stërvitja për moshën U-13, U-17 fillon në orën 15:00 dhe mosha U-15 fillon në orën 16:00.
4. Përfaqësuesja e zonës së Elbasanit, data e grumbullimit 20.03.2017, te Kompleksi "Shefqet Lamçe", Elbasan. Stërvitja për moshën U-13, U-15 fillon në orën 13:30 dhe mosha U-17 fillon në orën 15.00.
5. Përfaqësuesja e zonës së Shkodrës, data e grumbullimit 20.03.2017, te "Fusha e Lëkurave", Shkodër. Stërvitja për moshën U-13 nis në orën 09.00, për moshën U-15 fillon në orën 10.15 dhe për moshën U-17 fillon në orën 11.30.
6. Përfaqësuesja e zonës së Shkodrës, data e grumbullimit 20.03.2017, te aneksi i stadiumit "Skënderbeu" Korçë. Stërvitjet nisin në orën 14.00.

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

FSHF: Te djelen luhet pjesa e 2-te e ndeshjes Flamurtari-Laci Ndeshja e futbollit mes Flamurtarit dhe Lacit... https://t.co/6Yb8Abjrwe

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
34
15
10
4
1
2
25
15
7
4
4
3
25
15
6
7
2
4
24
15
7
3
5
5
23
15
6
5
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil