Grupi G-ndeshjet

Data
 
Ndeshja
05/09/16
Shqipëri
2 - 1
Maqedoni
06/10/16
Lichtenstein
0 - 2
Shqipëri
09/10/16
Shqipëri
0 - 2
Spanjë
12/11/16
Shqipëri
0 - 3
Izrael
24/03/17
Itali
2 - 0
Shqipëri
11/06/17
Izrael
0 - 3
Shqipëri
02/09/17
Shqipëri
2 - 0
Lichtenstein
05/09/17
Maqedoni
1 - 1
Shqipëri
06/10/17
Spanjë
-
Shqipëri
09/10/17
Shqipëri
-
Itali

Kupa e Botës Rusi 2018 Grupi G

Nr.
 
Skuadra
NL
F
B
H
P
1
Spanjë
8
7
1
0
22
2
Itali
8
6
1
1
19
3
Shqipëri
8
4
1
3
13
4
Izrael
8
3
0
5
9
5
Maqedoni
8
2
1
5
7
6
Lichtenstein
8
0
0
8
0
Hidhet shorti i Kategorisë së Dytë

Hidhet shorti i Kategorisë së Dytë

Kategoria e Dytë, ka çelur siparin për edicionin 2017-2018. Skuadrat e ndara në dy grupe, kanë njohur kundërshtarët e tyre pas shortit të hedhur në Federatën Shqiptare të Futbolllit. Sot paradite në orën 12:00, në praninë e përfaqësuesve të klubeve dhe atyre të medias, Sekretari i Pergji... lexo më shumë »
  • 1
  • 2
U19, Bogdani ne konference per shtyp

U19, Bogdani ne konference per shtyp

Diten e sotme trajneri i kombëtares shqiptare U-19, Erjon Bogdani, ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për 3 ndeshjet kualifikuese të Kampionatit Europian që do të luhen gjatë datave... lexo më shumë »
Kategoria e Dytë, nesër hidhet shorti

Kategoria e Dytë, nesër hidhet shorti

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton klubet e Kategorisë së Dytë dhe mediat, se ditën e martë, më datë 26 shtator, në orën 12.00 në sallën e konferencave do të hidhet... lexo më shumë »
KOMBËTARJA U-15 NIS GRUMBULLIMIN, TRAJNERI MEMUSHAJ: KAMPIONATI, NJË FURNIZUES I MIRË

KOMBËTARJA U-15 NIS GRUMBULLIMIN, TRAJNE…

Trajneri i ekipit kombëtar U-15 Eqerem Memushaj, nis sot grumbullimin në Shkodër, në vigjilje të dy ndeshjeve miqësore me Malin e Zi, respektivisht të parën në datë 28 shtator në... lexo më shumë »
Presidenti Duka dhe arktitekti Marco Casamonti, vizitojnë "Arenën Kombëtare"

Presidenti Duka dhe arktitekti Marco Cas…

Sot paradite kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka inspektuar punimet në stadiumin e ri “Arena Kombëtare”,një kantier i vërtetë ku etapat e punes voluminoze jane pjese e... lexo më shumë »
FSHF, CEREMONI SPECIALE NË 9 TETOR PËR MBYLLJEN E KARRIERËS SË LORIK CANËS

FSHF, CEREMONI SPECIALE NË 9 TETOR PËR M…

Ish-kapiteni i ekipit kombëtar të futbollit Lorik Cana do të mbyllë zyrtarisht karrierën e tij në datën 9 tetor përpara ndeshjes zyrtare eleminatore SHQIPERI-ITALI. Me këtë rast, FSHF do të organizojë... lexo më shumë »
FINALJA E SUPERKUPËS EUROPIANE, KE I UEFA-s ZGJEDH IMPIANTIN TURK

FINALJA E SUPERKUPËS EUROPIANE, KE I UEF…

Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, pas relacionit nga komisioni përkatës Ad-Hoc ka vendosur që të zgjedhë dhe të shpallë fitues stadiumin “Vodafone Arena” të klubit të Beshiktashit, për të zhvilluar finalen... lexo më shumë »
Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 20.09.2017

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FS…

1. KF “Skënderbeu”, për sjellje të gabuar të spektatorëve në ndeshjen kundër FC “Flamurtari”, në bazë të nenit 66/1 të KDS, dënohet me gjobë në masën 50.000 (pesëdhjetëmijë) Lekë dhe... lexo më shumë »
Shqipëri - Itali, fillon shitja e biletave

Shqipëri - Itali, fillon shitja e bileta…

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen eliminatore të vlefshme për Botërorin "Rusi 2018", Shqipëri – Itali, e cila do... lexo më shumë »
ELEMINATORET/ KOMBËTARJA E FEMRAVE GRIMA: KUNDËR ZVICRËS, PËRTEJ MAKSIMUMIT!

ELEMINATORET/ KOMBËTARJA E FEMRAVE GRIMA…

Pas suksesit të arritur 5 muaj më parë në kualifikimin në grup, nisin këtë të premtë edhe ndeshjet zyrtare eleminatore të kombëtares A të femrave. Në sfidën hapëse të Grupit... lexo më shumë »
FSHF/ KOMITETI EKZEKUTIV, LEHTËSI FINANCIARE KLUBEVE

FSHF/ KOMITETI EKZEKUTIV, LEHTËSI FINANC…

Klubet shqiptare të futbollit nuk do të paguajnë më për pjesëmarrjen e tyre në kampionatet e futbollit, por kuota përkatëse do të përballohet tërësisht nga financat e FSHF-së. Kështu ka... lexo më shumë »
KOMBETARJA E FEMRAVE/ LISTA E LOJTAREVE TE GRUMBULLUARA PER DY NDESHJET ZYRTARE ELEMINATORE!

KOMBETARJA E FEMRAVE/ LISTA E LOJTAREVE …

Ka nisur ne Elbasan grumbullimi per ekipin kombetar A te femrave ne futboll. Per ndeshjet zyrtare eleminatore kunder ZVICRES ne Elbasan diten e premte, dhe me pas me BJELLORUSINE, trajneri... lexo më shumë »
“KAZAKISTAN PRESIDENT CUP 2017”, SHQIPËRIA MERR FITOREN E PARË, MUND KIRGISTANIN.

“KAZAKISTAN PRESIDENT CUP 2017”, SHQIPËR…

Vjen fitorja për skuadrën kombëtare të U-17, nën drejtimin e trajnerit Mustedanagiç. Në turneun që po zhvillon në Kazakistan, pas dy humbjeve të para ndaj Gjeorgjisë dhe Kazakistanit vendas, skuadra... lexo më shumë »
PANUÇI PARA MEDIAVE: JA ANALIZA PAS DY NDESHJEVE

PANUÇI PARA MEDIAVE: JA ANALIZA PAS DY N…

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci, doli sërish në një konferencë për shtyp në ambientet e FSHF, ku analizoi me detaje dy ndeshjet me Lihtenshteinin dhe Maqedoninë. Mister Panucci ka... lexo më shumë »
Tirana, fituese e Superkupës së Shqipërisë!

Tirana, fituese e Superkupës së Shqipëri…

Pasi fitoi trofeun e kupës në fund të muajit maj, Tirana mund kampionët në fuqi dhe arrin të marrë edhe trofeun e Superkupës së Shqipërisë. Një gol i shënuar në... lexo më shumë »
Superkupa e Shqiperise, ka filluar shitja e biletave per Kukesi - Tirana

Superkupa e Shqiperise, ka filluar shitj…

Federata Shqiptare e Futbollit njofton te gjithe tifozet dhe sportdashesit ne lidhje me pjesemarrjen ne eventin qe shenon fillimin e sezonit te ri Futbollistik. Ka filluar shitja e biletave per... lexo më shumë »
Shqipëria e Panuccit e nis me fitore, vendi i tretë me 12 pikë në grup!

Shqipëria e Panuccit e nis me fitore, ve…

Nga fitorja në Izrael në Qershor e kombëtares kuqezi, sot në suksesin e radhës, këtë radhë në “Elbasan Arena”. Tre pikë, dhe vendi i tretë i pacënuar dhe një debutim... lexo më shumë »
Trajneri Bushi, flet pas ndeshjes ndaj Irlandes se Veriut

Trajneri Bushi, flet pas ndeshjes ndaj I…

Nganjehere do doja te luajme shume keq dhe te fitojme. Ne pergjithsi beme nje ndeshje te mire pothuajse duke mos na rrezikuar asnjehere pervecse nje momenti ne pjesen e pare... lexo më shumë »
Presidenti Duka, uron festën e Kurban Bajramit

Presidenti Duka, uron festën e Kurban Ba…

Në këtë ditë të shënuar për besimtaret myslimanë që festojnë Kurban Bajramin, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka përcjelle urimin e tij: "Uroj të gjithë besimtarët Myslimanë që sot festojnë, Gëzuar... lexo më shumë »
U19 e femrave, humbet miqesoren ndaj Bosnje & Hercegovines

U19 e femrave, humbet miqesoren ndaj Bos…

Kombetarja shqiptare e futbollit per femrat, mosha U19 ka humbur sot ne miqesoren e ores 10:00 Shqiperia U19  0-4 Bosnje & Hercegovine U19, ne miqesoren e zhvilluar ne qendren e... lexo më shumë »
U19, fiton miqësoren ndaj Gjeorgjisë në "Loni Papuciu"

U19, fiton miqësoren ndaj Gjeorgjisë në …

Kombëtarja shqiptare e futbollit U19, e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani ka fituar miqësoren ndaj Gjeorgjisë, me rezultatin 1-0,  të zhvilluar sot në orën 17:00 në stadiumin "Loni Papuciu" të... lexo më shumë »
KUPA E SHQIPËRISË, EDICIONI 2017-2018

KUPA E SHQIPËRISË, EDICIONI 2017-2018

Faza  Paraeliminatore Turi I  Paraeliminator     (Data 06.09.2017) Në ndeshjet paraeleminatore marrin pjesë 2 skuadra nga secili grup i Kategorisë së Dytë. Ndeshjet zhvillohen me eleminim me një takim direkt në fushën e... lexo më shumë »
Vazhdojnë punimet në stadiumin “Roza Haxhiu” në Lushnje

Vazhdojnë punimet në stadiumin “Roza Hax…

Vazhdojnë punimet në stadiumin e Lushnjes, pas instalimit të barit natyral, punimet vazhdojnë kryesisht në tribunat e stadiumit, ambjentet e brendshme si edhe shumë element të rëndësishëm teknikë.FSHF ka investuar... lexo më shumë »
KE RATIFIKON DISA NDRYSHIME NË KALENDARIN E KAMPIONATIT

KE RATIFIKON DISA NDRYSHIME NË KALENDARI…

Për shkak se skuadra e KF Skënderbeu u kualifikua për në fazen e grupeve të UEFA Europa League, si dhe fillimit të kampionatit në muajin shtator, kalendari i kampionatit të... lexo më shumë »
Femrat/ U19, fitojne paster ndeshjen e pare miqesore ndaj Bosnjes

Femrat/ U19, fitojne paster ndeshjen e p…

Kombetarja U19 e femrave ka fituar ndeshjen e pare miqesore ndaj Bosnje & Hercegovines, ne ndeshjen e zhvilluar sonte ne oren 19:00, ne qendren e ekipeve kombetare ne Kamez. Futbollistet... lexo më shumë »
U21, Bushi vijon stervitjet ne Belfast

U21, Bushi vijon stervitjet ne Belfast

Që dje pasdite, shpresat kanë filluar përgatitjet për sfidën kundër Irlandës së Veriut, e vlefshme per eliminatoret e Europianit të vitit 2019, te cilet aktualisht janë në vend të parë me... lexo më shumë »
Konferencë për shtyp, Memolla dhe Ahmedi

Konferencë për shtyp, Memolla dhe Ahmedi

Sic ishte planifikuar sot në orën 13:30 në hotel "Tirana International" ku është grumbulluar ekipi kombëtar A, kanë dalë në një konferencë për shtyp dy futbollistet e afruar për herë... lexo më shumë »
Panucci në konferencë për shtyp në FSHF

Panucci në konferencë për shtyp në FSHF

Sot në orën 11:00 në ambjentet e FSHF-së, trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci ka dalë nje konferencë perballe medias, ku i është përgjigjur, interesimit të tyre për... lexo më shumë »
Kombëtarja U21, Doka e Selmani në konferencë për shtyp

Kombëtarja U21, Doka e Selmani në konfer…

  Sot paradite në ambjentet e FSHF-së, dy futbollistët e kombëtares U21, Albi Doka dhe Gentian Selmani kanë dalë në një konferencë për shtyp. Dy futbollistët  janë pjesë e grumbullimit të... lexo më shumë »
Femrat/ U19 dy miqësore me Bosnje & Hercegovinën

Femrat/ U19 dy miqësore me Bosnje & …

Në një konferencë për shtyp trajneri i përfaqesueses U19 për femra, Nevil Dede ka zbardhur listën e futbollisteve të grumbulluara për dy ndeshjet miqësore ndaj Bosnje & Hercegovinës. Trajneri Dede... lexo më shumë »
U21, Bushi në konferencë për shtyp

U21, Bushi në konferencë për shtyp

Sot në orën 12:00 trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit U21, Alban Bushi ka dale në një konferencë shtypi, ku ka zbardhur listën e futbollistëve të grumbulluar, perpara dy ndeshjeve... lexo më shumë »
TRAJNERI PANUCCI SHPALL LISTËN E LOJTARËVE PËR NDESHJET ZYRTARE ELEMINATORE KUNDËR LIHTENSHTEINIT DHE MAQEDONISË

TRAJNERI PANUCCI SHPALL LISTËN E LOJTARË…

Trajneri i ekipit kombëtar A, Christian Pannucci ka bërë publike sot edhe listën e lojtarëve që do të grumbullojë për dy takimet zyrtare eleminatore, respektivisht  të datës 2 shtator në... lexo më shumë »
U17, Mustadanagic zbardh listën për turneun miqësor në Kazakistan

U17, Mustadanagic zbardh listën për turn…

Kombëtarja shqiptare e futbollit, mosha U17 e drejtuar nga trajneri Dzemal Mustedanagic do të zhvillojë një turne miqesor ne Kazakistan, i cili do të fillojë programin e ndeshjeve në datën... lexo më shumë »
KOMBËTARJA U-19/ BOGDANI SHPALL  LISTËN PËR DY NDESHJET MIQËSORE

KOMBËTARJA U-19/ BOGDANI SHPALL LISTËN …

Kombëtarja U-19 nis grumbullimin në vigjilje të dy ndeshjeve miqësore me Gjeorgjinë, në 30 gusht dhe 1 shtator. Trajneri i skuadrës kombëtare të U-19, Erjon Bogdani përcolli këtë të premte... lexo më shumë »
Kategoria e Parë/ FSHF, 25-31 gusht inspektim për liçensimin e stadiumeve!

Kategoria e Parë/ FSHF, 25-31 gusht insp…

Sektori i Liçensimit të Klubeve pas inspektimit të fundit të bërë gjatë gjithë muajit Korrik 2017, si dhe pasi mori në shqyrtim në Komisionin përkatës të gjithë problematikën e stadiumeve... lexo më shumë »
KOMBËTARJA, JA PROGRAMI MEDIATIK PËR  DY NDESHJET ZYRTARE ELEMINATORE

KOMBËTARJA, JA PROGRAMI MEDIATIK PËR DY…

Datë 28 gusht ora 11:00 – KONFERENCË PËR SHTYP E TRAJNERIT TË EKIPIT KOMBËTAR A, Mr.Christian PANUCCI – Shpallet lista për dy ndeshjet zyrtare eleminatore të ekipit. (Në selinë e... lexo më shumë »
Hidhet shorti i Kategorisë së Parë, sezoni 2017-2018

Hidhet shorti i Kategorisë së Parë, sezo…

Është hedhur sot paradite, në orën 11.00 në sallën e konferencave në Federatën Shqiptare të Futbollit, shorti për edicionin e ardhshëm të Kategorisë së Parë , sezoni 2017-2018 për Grupin A dhe... lexo më shumë »
AXHENDA E EKIPEVE KOMBËTARE,  JA DATAT E GRUMBULLIMEVE DHE NDESHJEVE

AXHENDA E EKIPEVE KOMBËTARE, JA DATAT E…

Duke nisur nga data 21 gusht e në vijim, ekipet kombëtare të futbollit, nisin edhe fazat e tyre grumbulluese përgatitore për ndeshje zyrtare eleminatore, por edhe për takime miqësore të... lexo më shumë »
FSHF, BASHKËPUNIM ME MINISTRINË E DREJTËSISË PËR RASTIN MORINA

FSHF, BASHKËPUNIM ME MINISTRINË E DREJTË…

Në kuadër të përpjekjeve institucionale të FSHF për të mos lejuar ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi, Federata Shqiptare e Futbollit ka vijuar bashkëpunimin me autoritetet shtetërore. Konkretisht, pas kërkesës... lexo më shumë »
Shqipëri - Lihtenshtejn, fillon shitja e biletave me promocion të trefishtë

Shqipëri - Lihtenshtejn, fillon shitja e…

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se ka filluar sot shitja e biletave për sfidën e rradhës së kombëtares, Shqipëri – Lihtenshtejn, e cila do të zhvillohet... lexo më shumë »
FSHF, Juventus F.C dhe JMedical  projektojnë bashkëpunim mes tyre

FSHF, Juventus F.C dhe JMedical projekt…

Projektohet edhe një bashkëpunim shumë i afërt dhe shumë i ngushtë mes klubit kampion në Itali, Juventus F.C, JMedical dhe Federatës Shqiptare të Futbollit. Këtë të premte, Presidenti I FSHF-së... lexo më shumë »
FSHF, prononcim për çështjen e Ismail Morinës

FSHF, prononcim për çështjen e Ismail Mo…

Sot në orën 09:30 në lidhje me cështjen e Ismail Morinës, Federata Shqiptare e Futbollit doli në një konferencë për shtyp. Përpara mediave, duke qartësuar situatën, Drejtori i Administratës së... lexo më shumë »
ÇËSHTJA MORINA/ PRESIDENTI DUKA DHE  KRYEMINISTRI RAMA MARRIN KONTAKT ME AUTORITETET KROATE

ÇËSHTJA MORINA/ PRESIDENTI DUKA DHE KRY…

FSHF vazhdon të ndjekë me shumë intensitet dhe angazhim maksimal procesin për mos ekstradimin e Ismail Morinës drejt Serbisë. Presidenti Armand Duka ka patur një komunikim intensiv me Kryeministrin e... lexo më shumë »
FSHF e angazhuar për zgjidhjen e çështjes Morina!

FSHF e angazhuar për zgjidhjen e çështje…

FSHF reagon publikisht dhe i bën thirrje të hapur autoriteteve përkatëse dhe institucioneve që të ndërhyjnë brenda kornizës ligjore për të ndaluar ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi. Menjëherë pas... lexo më shumë »
CHRISTIAN PANUCCI MERR DREJTIMIN E EKIPIT KOMBETAR TE FUTBOLLIT

CHRISTIAN PANUCCI MERR DREJTIMIN E EKIPI…

Tashme edhe zyrtarisht skuadra kombetare e futbollit e ka trajnerin e saj: Christian Panucci ulet zyrtarisht në stolin kuqezi. Trajneri italian ishte zgjedhja e presidentit Duka pas nje serie te... lexo më shumë »
VENDIMI I ARSYETUAR I KOMISIONIT TË ETIKËS PËR ÇËSHTJEN "SKËNDERBEU"

VENDIMI I ARSYETUAR I KOMISIONIT TË ETIK…

Federata Shqiptare e Futbollit ka paraqitur përpara Komisionit të Etikës një numër të konsiderueshëm raportesh të Bet Fair Detection System (BFDS) që lidhen me klubin anëtar “Skënderbeu”. Në bazë të... lexo më shumë »
Hidhet shorti i Kategorisë Superiore, sezoni 2017-2018

Hidhet shorti i Kategorisë Superiore, se…

Është hedhur sot paradite, në orën 11.00 ne sallën e konferencave në Federatën Shqiptare të Futbollit, shorti për edicionin e ardhshëm të Kategorisë Superiore 2017-2018. Nën interesimin e përfaqësuesve të... lexo më shumë »
Të martën hidhet shorti për Kalendarin e Superiores

Të martën hidhet shorti për Kalendarin e…

Pas vendimit të Komitetit Ekzekutiv për ditën e startit të Kategorisë Superiore, edicioni 2017-2018, FSHF ka vendosur që të vijojë më tej me përcaktimin e kalendarit të ri. Dhe kështu... lexo më shumë »
Shqipëria e 63-ta në renditjen e FIFA-s

Shqipëria e 63-ta në renditjen e FIFA-s

Shqipëria renditet në vendin e 63-të, për muajin korrik në rënditjen e përmuajshme që zhvillohet nga FIFA/Coca Cola për të gjitha ekipet përfaqësuese që janë pjesë e gjashtë konfederatave te... lexo më shumë »
Tirana U17, kampione e Kampionatit të Kombëtareve Rajonale

Tirana U17, kampione e Kampionatit të Ko…

Zona Rajonale Tirane është fituese e Kampionatit Kombetar Rajonal për moshat U17. Tirana ka fituar finalen e këtij kampionati Tirana U17 4-1 Durresi U17, në ndeshjen e zhvilluar ditën e... lexo më shumë »
VENDIMET E KOMITETIT EKZEKUTIV

VENDIMET E KOMITETIT EKZEKUTIV

Komiteti Ekzekutiv në mbledhjen e ditës së hënë, pas disa propozimeve të mbërritura në FSHF nga ana e të gjitha klubeve, mori vendimet përkatëse në lidhje me sezonin e ri... lexo më shumë »
MAQEDONI-SHQIPËRI, UEFA VENDOSI PËR ARSYE SIGURIE TË MOS LUHET NË SHKUP!

MAQEDONI-SHQIPËRI, UEFA VENDOSI PËR ARSY…

Federata Shqiptare e Futbollit kërkon të bëjë me dije edhe opinionin publik në lidhje me problemin e vendit të zhvillimit të ndeshjes zyrtare eleminatore, për Botërorin "Rusi 2018". FSHF ka ndjekur me... lexo më shumë »
UEFA emëron Presidentin Armand Duka,  nënkryetar të Komisionit të Investimeve "HATTRICK"

UEFA emëron Presidentin Armand Duka, në…

Duke filluar nga data 1 Korrik 2017, Presidenti i FSHF-së Armand Duka do të jetë me një pozicion të ri, në Komisionet e organizmit të futbollit europian, me detyrën e... lexo më shumë »
Kampionati Kombëtar Rajonal, shpallen kampionët

Kampionati Kombëtar Rajonal, shpallen ka…

Është mbyllur me sukses edicioni i parë për Kampionatin Kombëtar Rajonal, i cili ngriti sipar në datën 15 qershor 2017 për moshat U17, U15 dhe U13, me pjesemarrjen e 18... lexo më shumë »
FSHF finalizon projektin: "TOPI YT"

FSHF finalizon projektin: "TOPI YT…

Federata Shqiptare e Futbollit ka finalizuar sot në orën 19:00 në stadiumin "Selman Stermasi", projektin "Topi Yt". Fjalën e hapjes në këtë ceremoni entuziaste, e ka mbajtur Sekretari i Përgjithshem... lexo më shumë »
Tirana U15, kampione e Kampionatit të Kombëtareve Rajonale

Tirana U15, kampione e Kampionatit të Ko…

Zona Rajonale Tirane është fituese e Kampionatit Kombetar Rajonal për moshat U15. Tirana ka fituar në javen e fundit të këtij kampionati në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi”... lexo më shumë »
Rezultatet dhe klasifikimi i Kampionatit të Kombëtareve Rajonale

Rezultatet dhe klasifikimi i Kampionatit…

Rezultatet dhe klasifikimi i deritanishëm i Kampionatit të Kombëtareve Rajonale me moshat U17, U15 dhe U13: Java e parë më 15.06.2017 Tirana U17 2-2  Elbasani U17  Durrësi U17 2-0 Shkodra U17 Fieri U17 2-1... lexo më shumë »
Presidenti i FSHF uron Fiter Bajramin

Presidenti i FSHF uron Fiter Bajramin

Në këtë datë të shënuar për besimtaret myslimanë që festojnë Fiter Bajramin, Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka përcjelle urimin e tij: "Uroj të gjithë besimtarët Myslimanë që sot festojnë, Gëzuar... lexo më shumë »
FSHF organizon  ceremoninë “Faleminderit Mister”

FSHF organizon ceremoninë “Faleminderit…

Sonte në mbrëmje në orën 19:00 në ambjentet e hotel Plaza është zhvilluar ceremonia vlerësuese për ish-trajnerin e kombëtares sonë Gianni De Biasi. Në këtë ceremoni përshëndetëse që FSHF organizoi... lexo më shumë »
FSHF, ceremoni për mbylljen e bashkëpunimit me De Biasin

FSHF, ceremoni për mbylljen e bashkëpuni…

Federata Shqiptare e Futbollit, organizon sot në hotel Plaza ora 19:00 ceremoninë për mbylljen e bashkëpunimit me trajnerin e ekipit kombëtar,  Giovanni De Biasi. Do të jenë të ftuar personalitete... lexo më shumë »
FSHF: ZGJEDHJET E KOKSH, STATUTI NUK PO RESPEKTOHET, PROCEDURAT PO SHKELEN!

FSHF: ZGJEDHJET E KOKSH, STATUTI NUK PO …

Lidhur me Asamblene e KOKSH planifikuar per tu zhvilluar me date 30.06.2017 gykojme te udhes te informojme publikun se cfare po ndodh: Federatës Shqiptare të Futbollit i është komunikuar me... lexo më shumë »

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

Hidhet shorti i Kategorisë së Dytë https://t.co/pku80f527A

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
7
3
2
1
0
2
7
3
2
1
0
3
6
3
2
0
1
4
6
3
2
0
1
5
4
3
1
1
1

Renditja Fair Play ne Superiore

Skuadra
P.
Skuadra
P.

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil