Lajmet e fundit

Shqiperia U21 - Moldavia U21, perfundon ne barazim

Kombetarja U-21 ka barazuar ndeshjen e pare miqesore ... lexo më shumë »

FSHF DENON ME FORCE AKTET E GRUPIMIT TE TIFOZEVE I…

Federata Shqiptare e Futbollit denon me force aktet e shem... lexo më shumë »

DE BIAZI ANALIZON POST-ITALINE

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Bia... lexo më shumë »

Shpresat luajne sot miqesoren ndaj Moldavise

Kombetarja e Shqiperise U-21 "Shpresat" do te luajne sot n... lexo më shumë »

Kombetarja humbet 2-0 ne Itali

Kombetarja e Shqiperise ka humbur me rezultatin 2-0 ne Ita... lexo më shumë »

Rregulloret

Rregullorja e Kupës së Shqipërisë gjendet brenda rregullores së sezonit 2016 – 2017 të Kategorisë Superiore dhe Kategorisë së Parë shkarko materialin PDF

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

DE BIAZI ANALIZON POST-ITALINË Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, ka dalë sërish sot... https://t.co/r7JPPWyYQy

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
52
26
13
13
0
2
52
26
14
10
2
3
50
26
14
8
4
4
36
26
9
9
8
5
32
26
7
11
8

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil